Dnešní datum: 20. 06. 2024     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
  Klub chovatelů kníračů České republiky 1927 z. s.
  IČO: 62931661
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Jak na to?
Dokumenty k vrhu
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Genetika zbarvení srsti
Rozhodčí specialisté
Statistiky z Plemenné knihy

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce 2024
MR KNÍRAČU STOPAŘŮ 2024
Podmínky nominace na MS ISPU 2024

Přehled vykonaných zkoušek
Klubový šampion práce
Archiv - výcvik

Sponzoři

Zkušební řády
Agility
Záchranáři
Coursing ČR

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky Oblastní klubové výstavy Lovosice 2.6.2024
Vydáno dne 10. 06. 2024 (353 přečtení)

kompletní výsledky najdete v článku



Rozhodčí: Petra Vodrážková

 

Knírač velký ČERNÝ

Mezitřída-psi

1. DARR DEVILL AIHANNMOR         11.6.2022                 8399/22

O: Taurus Tarr Goldest Danubius                    

M: Carrera Porscha Aihannmor                       VD1

Ch: Hauserová Renata

M: Magdaléna Budová,  468 43 Albrechtice v Jizerských horách 24

 

Třída otevřená– psi

 2. RENNO SLUNEČNÍ PAPRSEK        14.1.2022                8289/22

O: Uno Nicolas Radinie

M: Nathaly Sluneční paprsek                           V1, ČKŠ,OKV

Ch: Fraňková Lenka

M:  Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

 

Třída mladých-feny

3. ODETTA RADINIE            13.6.2023                8580/23

O: Dark Demon Radinie

M: Karis vom Hatzbachtal                                 V1, ČKŠ-J

Ch: Glänznerovi Zd.+Helena

M: Kateřina Lormanová, Povlčín 149, 270 05 Milostín

 

Mezitřída-feny

 4.SALMA HAYEK SLUNEČNÍ  PAPRSEK           12.2.2023           8490/23

O: Hype Boy Radinie

M: Nathaly Sluneční paprsek                           V1, ČKŠ, OKV, Nejlepší velký knírač

Ch: Fraňková Lenka

M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

 

Třída vítězů-feny

 5.NATHALY SLUNEČNÍ PAPRSEK      7.9.2017               7623/17

O: Maigret Radinie

M: Bianka od Devíti vrb                                     V1, ČKŠ

Ch: Fraňková Lenka

M: LenkaFraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

  

Knírač velký PEPŘ A SŮL

Třída pracovní-psi

 6. FIRESILVER HARRY                                  2.6.2020           8116/21

O: Firesilver Ducati

M: Kitiara-PS                                                        nenastoupil

Ch: Timofeev Alexander

M: Petra Štoková, Sokolovská 156/13, 460 14 Liberec

 

Třída otevřená-feny

 7. AFRODITA MEAT BALL                            7.4.2022                  8380/22

O: Firesilver Harry

M: Gwenna Ve-Fi                                                V1,ČKŠ,OKV

Ch: Štoková Petra

M: Jan Šír, Sokolovská 156/13, 460 14 Liberec

 

 Knírač střední ČERNÝ

Třída mladých-feny

8. CIAO BELLA LEEBREN GRAND CALVAERA     2.8.2023      10463/23

O: Bubo Bohemia Cardinal

M: Karma Black Grand Calvera                        V1, ČKŠ-J

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice

 

 Třída otevřená-feny

9. ERRA Z HOFJARU                                 5.12..2019                    9566/20

O: Bubo Bohemia Cardinal               

M: Bára z Hofjaru                                                               VD1

Ch: Hofman Jaroslav

M: Lada Hanzlíková, Dřevěnkov 520, 273 02 Tuchlovice

 

Třída vítězů-feny

 10. JASMÍNA BLACK GRAND CALVERA            6.2.2020            9640/20

O: Ryan Black Grand Calvera

M: Royal Ruby Grand Calvera                          V1,ČKŠ,OKV

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice

 

Knírač střední PEPŘ A SŮL

Třída otevřená-psi

 11. DERMONT PEPPER IGNIS                          3.4.2022                  10223/22

O: MFF Dreams come True Saltus ze Záhrabské

M: Opale Saltus ze Záhrabské                          V1, ČKŠ

Ch: Růžková Ludmila

M:  Alena Kolesárová, Kokešova 323, 530 06 Pardubice

 

Třída vítězů-psi

12. ZACK ALARM BESKYD                                   3.8.2020               9779/20

O: Magnifique Ave Concorde

M: One and Only Alarm Beskyd                       V1,ČKŠ, OKV

Ch: Fajkusová Lenka

M: Jitka Worthová, Žižkova 215, 417 02 Dubí

  

Třída otevřená-feny

13. SILVER SCORPION CALISTA                     20.1.2022          10269/22

O: Grey Olen Viter Stepiv

M: Silver Scorpion Alexa                                   V1,ČKŠ

Ch: Valchyshena Nathalia

M: Drahuše Hošková, Žofín 5, 407 57 Horní Podluží

 

14. FANTAZIE PILSNER TOP                13.6.2021                10014/21

O: Biant Silver Grace

M: Qwaery Gloria Leones                                 VD2

Ch: Jakešová Hana

M: Luboš Boleček,Libušina 1774, 535 01 Přelouč

 

Třída vítězů-feny

15. TESS PEPPER GRAND CALVERA           18.2.2021          9922/21

O: Miccosukees Mr. Nice Guy

M: I´m Iska  Grand Calvera                               V1,ČKŠ,OKV, Nejlepší střední knírač

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice

 

Třída veteránů-feny

16. ZOOEY ALARM BESKYD             25.7.2013                       8514/13

O: Magnifique Ave Concorde

M: Ondine Alarm Beskyd                                  V1, ČKŠ-V

Ch: Fajkusová Lenka

M: Drahuše Hošková, Žofín 5, 407 57 Horní Podluží

 

Knírač malý BÍLÝ

 

Třída mladých-feny

 17. CHLOE SNOW SLIP                             27.4.2023                   13985/23

O: Yasko von den Tasdorfer Wiesen

M: Doria Val Veljar                                             V1,ČKŠ-J

Ch: Vosáhlová Irena

M. Eliška Míšanková, Havlíčkova 20, 301 00 Plzeň

 

Mezitřída-feny

 18.XAMI BIANCA ŠVARCARA                    22..11.2022                  13764/22

O: Gigolo Bianco of Taita´s Ushabti

M: Tessa Švarcara                                               V1, ČKŠ,OKV

Ch: Marková Hedvika

M: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Malá Hraštice

 

Třída otevřená-feny

19. STORMI SWEET TOYS                           15.8.2022                  13865/23

O: Gently Born Odissey

M: Roxanne Sweet Toys                                    V1,ČKŠ

Ch: Spica Martyna

M: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Malá Hraštice

  

Knírač malý ČERNOSTŘÍBŘITÝ

Třída mladých-psi

20. RICCO LOUČENSKÁ TVRZ            2.8.2023               14103/23

O: Uno Silver Bohemia Ness

M: Pippa Loučenská tvrz                                   V1, ČKŠ-J

Ch: Ing. Hlušičková Kateřina

M: Milada Prokešová. Stradovská 399, 403 39 Chlumec

 

 Třída vítězů– psi

21. SUNNY BOY VZPOMÍNKA          17.9.2018                   11485/18      

O: Right Reason z Dixie

M: Mystery Vzpomínka                                      V1, ČKŠ, OKV

Ch: Koláčková Dita

M: Nikola Linhartová, Tovární 254/5, 41701 Dubí

 

Třída mladých– feny

 22.ALOHA BS SLUNEČNÍ PAPRSEK                        20.7.2023       14089/23

O: Jolly Joey z Dixie

M: Keen Katrin z Dixie                                       V1, ČKŠ-J

Ch: Fraňková Lenka

M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

  

23.AYWA BS SLUNEČNÍ PAPRSEK                        20.7.2023       14090/23

O: Jolly Joey z Dixie

M: Keen Katrin z Dixie                                       V3

Ch: Fraňková Lenka

M: Nikola Linhartová, Tovární 254/5, 41701 Dubí

 

24. YASMÍNA VZPOMÍNKA                                 30.6.2023         14058/23

O: Sunny Boy Vzpomínka

M: True to Type A´rt Marant                            V2

Ch: Koláčková Dita

M:Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

 

 Meitřída-feny

25. X-MAGIC STAR VZPOMÍNKA          4.8.2022            13661/22

O: Iago Silver Grand Calvera

M: True to Type A´rt Marant                            V1,ČKŠ, OKV

Ch: Koláčková Dita

M: Dita Koláčková , Bukov 30, 270 04 Hořesedly

 

Třída pracovní-feny

26. OXANA SILVER GRAND CALVERA               2.5.2019            11893/19

O: Dog-Otho´s Americam Gigolo

M: Cute Lilly Grand Calvera                              V1, ČKŠ

Ch: Havelková Denisa

M: Marie Kašparová, Kosmonautů 482/16, 400 01 Ústí nad Labem

 

Třída veteránů– feny

 27. FIRST OF ALL  MALÝ KAVALÍR                     26.7.2011       8274/11

O: Willy Wuff Malý kavalír

M: She Is So Wonderful Malý kavalír                              V1, ČKŠ-V

Ch: Ullrichová Daniela

M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

  

Knírač malý ČERNÝ

Třída mladých-psi

28. ARCHIBALD BATMAN Z BRDSKÉHO GRUNTU      28.5.2023       14005/22

O: Joshua My Love Androis

M: Quenny Androis                                                           V1, ČKŠ-J

Ch: Gruntová Petra

M: Lenka Štěpánková, Dukelských hrdinů 527/19, 400 01 Ústí nad Labem

 

Třída otevřená-psi

29. KOREY TAYLOR VALORIAN                    6.4.2021               12876/21

O: Know to Do Savali

M: Jacqueline Valorian                                                      V1,ČKŠ

Ch: Valentová Žaneta

M: Josef Otta, Oldřichov 109, 417 24 Jeníkov

 

Třída vítězů-psi

30.NOEL NICOLAS HAJAN POLONIA                  6.12.2020         PKR.II 143008

O: Red Ninnos Cruft´s Eternity

M: Collete Black Benavente Moravia                             V1,ČKŠ,OKV

Ch: Halina a Joanna Janiszewska

M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273 64 Doksy u Kladna

 

Třída mladých-feny

 31. CHRYSTAL ROSES BENAVENTE MORAVIA            13.5.2023     13981/23

O: Xebec Kingsman

M: Emma Benavente Moravia                                         V1, ČKŠ-J

Ch: Rodinová Dagmar

M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

 

Třída otevřená-feny

 32. KIRA FOR HEROES DREAMS      9.1.2021          13420/22

O: Heroes Dreams Alesandro Magno

M: Stars of White Night Malavita                                    V1,ČKŠ

Ch: Serpico Anastasia

M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273 64 Doksy u Kladna

 

 33. AMMY PRINCES PECLAR                          20.10.2019                12050/19

O: Lovely Lear Genstat

M: Leonela Rezlark                                                            VD2

Ch: Blažková Jaroslava

M: Michaela Frišová,  Jožky Jabůrkové 509/4, 400 01 Ústí nad Labem

 

Třída vítězů-feny

34. DARE TO BE A DIVA GRAND CALVERA       20.12022           13402/22

O: Archibald Mini Black Grand Calvera

M: Victorious Star Just Beauty                                         V1, ČKŠ, OKV

Ch: Havelková Denisa

M: Zuzana Pokrupová, U Kapličky 430, 342 01 Sušice

 

Třída čestná-feny

 35. GRÉTA HAL BENAVENTE MORAVIA          7.3.2019             11702/19

O: Kelly´s Super Star

M: Endless Love Hajan Polonia                        V1, Nejlepší jedinec tř.čestné

Ch:Rodinová Dagmar

M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

 

 

Knírač malý PEPŘ a SŮL

Mezitřída-psi

 36. QUARLOS ERNST PEPPER ANDROIS          21.11.2022            13796/22

O: Yin Dentis

M: Noisette Pepper Androis                            V1,ČKŠ,OKV, Nejlepší malý knírač, Nejkrásnější pes výstavy

Ch: Zaoralová Andrea

M: Miroslava Ernstová, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

 

 Třída mladých-feny

 37. NESI CHOV PAULI                                            2.6.2023              14027/23

O: Codex Dentis

M: Helena Victoria Quattrocento                    nenastoupil

Ch: Paulík Juraj

M: Radka Kuníková, Česká 478, 434 01 Most

 

38. QUEEN OF KINGS ASTRONAUT                   14.8.2023           14109/23

O: Saulhudson „Slash“-PS Auximum

M: Gaya Lucci Astronaut                                   V1, ČKŠ-J, Nejlepší jedinec tř.mladých

Ch: Suchá Miroslava

M: Iva Granetová, K Rokli 625, 190 15 Praha 9

 

 

Mezitřída-feny

39. JUST A CHARM HAJAN POLONIA              12.7.2022            14127/23

O: Xander Ernst Astronaut

M: Just Only You Hajan Polonia                       V1, ČKŠ

Ch: Janiszewska H+J

M: Miroslava Ernstová, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

 

Třída otevřená-feny

40. LARRA LANVIN ERNST  ASTRONAUT          12.5.2022           13556/22

O: Yin Dentis

M: Ultra PS Rezlark                                            V1,ČKŠ, OKV

Ch: Suchá Miroslava

M: Miroslava Ernstová, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

  

41. WALLY HANNY GYMOR                          14.6.2021                 13041/21

O: Hendrick´s de Villa Cayna

M: Wish up on a Star Astronaut                      V2,r.ČKŠ

Ch: Hlaváčková Ivana

M: Ivana Hlaváčková, U Lesa 3172/3, 276 01 Mělník

 

Třída vítězů– feny

 42. ANTIONETTE Z VĚTROVA                         18.4.2022              13502/22

O: Jacpot Drofa

M: Scarlet z Větrova                                           nenastoupila

Ch: Berková Eva

M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

 

 43. GEORGIANA PERFECT GIFT        3.5.2022               13525/22

O: Dictador Ernst Astronaut

M: Fantastic Fury Astronaut                             V1, ČKŠ

Ch: Rývorová Gabriela

M: Gabriela Rývorová,Toruňská 327, 181 00 Praha 8

  

 

Třída veteránů-feny

44. ULTRA PS REZLARK                                         12.5.2014             9583/14

O:Captain  Crunch Kopykats

M: Glafira Russkiy Assorti´c                              V1, ČKŠ-V, Nejlepší veterán

Ch:  Rezková Larisa

M: Miroslava Ernstová, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

 

 

 

 

Soutěž chovných párů

 

Knirač malý černostříbřitý

SUNNY BOY Vzpomínka   a     AYWA BS Sluneční paprsek

 

 

 

 

 

 



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )