Dnešní datum: 20. 06. 2024     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
  Klub chovatelů kníračů České republiky 1927 z. s.
  IČO: 62931661
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Jak na to?
Dokumenty k vrhu
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Genetika zbarvení srsti
Rozhodčí specialisté
Statistiky z Plemenné knihy

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce 2024
MR KNÍRAČU STOPAŘŮ 2024
Podmínky nominace na MS ISPU 2024

Přehled vykonaných zkoušek
Klubový šampion práce
Archiv - výcvik

Sponzoři

Zkušební řády
Agility
Záchranáři
Coursing ČR

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Celostátní výstava kníračů Olomouc 9.9.2023
Vydáno dne 12. 09. 2023 (811 přečtení)

kompletní výsledky výstavy najdete v článku



                                                                                                              rozhodčí: KM - Eva Sietkiewicz, KS + KV - Tomasz Sitkiewicz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ

 

 

 

psi 

Třída mladých

 

 

 

 

 

1

Alfréd Blanka Frambo

CMKU/KM/12117

 

VD 1

 

 

O:Aboni Rebel Alve

M:Malina Shadow White de Pepa

 Chov:Zápotocká Petra

Maj:Veronika Mazánová

 

2

Osmany Shadow White de Pepa

CMKU/KM/11497

 

VD 2

 

 

O:Hugo Boss Boltres

M:Berenica Hajan Polonia

 Chov:Šichnárková Iva

Maj: Iva Šichnárková

 

Třída vítězů

 

 

 

 

 

3

 Ultimo Shadow White de Pepa

CMKU/KM/12800

 

VD 1

 

 

O:Scherwood Larigosh

M: I Am Olivia Larigosh

 Chov:Šichnárková Iva

Maj:Zuzana Krčová

 

Třída veteránů

 

 

 

 

 

4

Hugo Boss Boltres

CMKU/KM/8686

 

V1, BOB, BOV, Vítěz speciální výstavy veteránů

 

 

 

 

 

ČKŠ-V, ISPU-V

 

 

O:A Little Lucas White Star Rainbowland

M: Aleksa Boltres

 Chov:Ščerbins A.

Maj: Iva Šichnárková

feny

Třída veteránů

 

 

 

V1, BOS, Vítěz  speciální výstavy veteránů

 

 

 

 

 

ČKŠ-V, ISPU-V

 

5

 Chocolate Shadow White de Pepa

CMKU/KM/9560

 Chov:Šichnárková Iva

Maj:Filip Procházka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘITÝ

 

 

 

psi

Třída mladých

 

 

 

 

 

6

Briliant Star for Lucky paws

CMKU/KM/13550

 

V1, CAJC, Vítěz speciální výstavy mladých

 

 

 

 

 

ČKŠ-J,ISPU-J

 

 

O:Beautiful Day z Dollnaxu

M:Angelika Star for Lucky Paws

 Chov:Rokošová Lucie

Maj:Lucie Bíbová

 

Mezitřída

 

 

 

 

 

7

Benjamin Silver Adelmarchi

CMKU/KM/13600

 

VD 1

 

 

O:Sumantu Hajan Polonia

M:Chippie z Devonu

Chov:Halířová Martina

Maj:Adela Fialová

 

Třída otevřená

 

 

 

 

 

8

 Nobby z Devonu

CMKU/KM/13533

 

D

 

 

O:Cairo z Devonu

M: Izzi z Devonu

Chov: Hana Popelková

Maj:Hana Popelková

 

Třída pracovní

 

 

 

 

 

9

Amor z Kralické tiskárny

CMKU/KM/13385

 

VD 1

 

 

O:Drak Bohemia Vulkan

M:Agnes Černý medvídek

Chov:Jašek Adolf

Maj:Monika Zhřívalová

 

Třída vítězů

 

 

 

 

 

10

Powerful Phaeton z Dixie

JR 77594 Pš

 

V1, CAC, BOS, Vítěz speciální výstavy

 

 

 

 

 

ČKŠ, ISPU

 

 

O: On The Edge z Dixie

M:Oh My Love du Haut Cusse

Chov:Michala Šindelářová

Maj:Michala Šindelářová

 

Třída čestná

 

 

 

 

 

11

Knight Kenny z Dixie

CMKU/KM/13068/21

 

ABS

 

 

O:Wild Wind z Dixie

M:Pink Devil z Dixie

Chov:Michala Šindelářová

Maj:Hana Richter

feny

Třída mladých

 

 

 

 

 

12

Spectacular Sharon z Dixie

JR 77905 Pš

 

V1, CAJC, BOB, BOJ, Vítěz speciální výstavy mladých

 

 

 

 

 

ČKŠ-J,ISPU-J

 

 

O:Solar Stone z Dixie

M:Incredible z Dixie

Chov:Michala Šindelářová

Maj:Michala Šindelářová

 

Mezitřída

 

 

 

 

 

13

Axaa z Kralické tiskárny

CMKU/KM/13388

 

V2, r.CAC, r.ČKŠ

 

 

O:Drak Bohemia Vulkan

M:Agnes Černý medvídek

Chov:Jašek Adolf

Maj:Jana Jašková

 

14

Queen of My Heart z Dixie

JR 77626 Pš

 

V1, CAC, ČKŠ, ISPU

 

 

O: On The Edge z Dixie

M:Foolish Frances z Dixie

Chov:Michala Šindelářová

Maj:Michala Šindelářová

 

Třída otevřená

 

 

 

 

 

15

Blue Bell Calemiali

CMKU/KM/13809

 

VD 2

 

 

O:I ´M Yours Darling z Šardanu

M:Kira Henriet´s garden

Chov:Lenka Čajková

Maj:Simona Kubánková

 

16

Nikita z Devonu

CMKU/KM/13535

 

VD 1

 

 

O:Cairo z Devonu

M: Izzi z Devonu

Chov: Hana Popelková

Maj:Hana Popelková

 

Třída vítězů

 

 

 

 

 

17

Catrin Silver Black Samba

CMKU/KM/13143

 

ABS

 

 

O:Sumantu Hajan Polonia

M:Hope of Love Isabau

Chov: Křížek Stanislav

Maj:Daniela Ullrichová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ

 

 

 

psi

Třída mladých

 

 

 

 

 

18

 Horacio Benavente Moravia

CMKU/KM/13573

 

V1, CAJC, BOJ, BOB,Vítěz speciální výstavy mladých

 

 

 

 

 

ČKŠ-J,ISPU-J

 

 

O:Pixbo Vector

M:Francesca Benavente Moravia

Chov:Rodinová Dagmar

Maj:Johann Marusch

 

Mezitřída

 

 

 

 

 

19

Iordanis Aknara Black

CMKU/KM/13240

 

VD 1

 

 

O:Leo Yank Wild Rane

Maj:Felicity Aknara Black

Chov:Pavlitová Sylva

Maj:Michaela Zábojníková

feny

20

Hope Benavente Moravia 

CMKU/KM/13575

 

V1, CAC, BOS, Vítěz speciální výstavy

 

 

 

 

 

ČKŠ, ISPU

 

 

O:Pixbo Vector

M:Francesca Benavente Moravia

Chov:Rodinová Dagmar

Maj:Dagmar Rodinová

 

 

 

 

 

 

 

Třída otevřená

 

 

 

 

 

21

Kiss of Love Valorian

CMKU/KM/12879

 

V1, CAC, ČKŠ, ISPU

 

 

 

 

 

 

 

 

O:Know To Do Savali

M: Jacqueline Valorian

Chov:Valnetová Žaneta

Maj:Linda Zavrtálková

 

Třída vítězů

 

 

 

 

 

22

Bumble-Bee z Gloribamu

CMKU/KM/10589

 

DIS-agresivita

 

 

O:Archie Black Benavente Moravia

M:Aya Sofya z Gloribamu

Chov:Iva Řehánková

Maj:Iva Řehánková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KNÍRAČ MALÝ PEPŘ A SŮL

 

 

 

psi

Třída mladých

 

 

 

 

 

23

Dakar Dracaris Casablanca di Bianca

CMKU/KM/13605

 

VD 1

 

 

O:Alex z Černého nebe

M:Dida ze Židenických zahrad

Chov:Šmotek Milan

Maj:Blanka Marković

 

Třída otevřená

 

 

 

 

 

24

Orry Pepper Androis

CMKU/KM/13009

 

V1, CAC, ČKŠ, ISPU

 

 

O:Word to the wise Astronaut

M:Noisette Pepper Androis

Chov:Zaoralová Andrea

Maj:Zuzana Hladíková

 

Třída vítězů

 

 

 

 

 

25

Altar Glorianiro

CMKU/KM/12500

 

V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy

 

 

 

 

 

ČKŠ, ISPU

 

 

O:Russkiy Assorti´c Overon

M:Mary Ann Drofa

Chov:Chlebníčková Monika

Maj:Ivana Valešová

feny

Třída mladých

 

 

 

 

 

26

Babbette z Větrova

CMKU/KM/13727

2/9/21

V1, CAJC, BOJ, Vítěz speciální výstavy mladých

 

 

 

 

 

ČKŠ-J,ISPU-J

 

 

O:Xavier z Větrova

M:Universe z Větrova

Chov:Berková Eva

Maj:Eva Berková

 

27

Ekaterina Casablanca di Bianca

CMKU/KM/13705

 

VD 3

 

 

O:Jackpot Drofa

M:Bella Casablanca di Bianca

Chov:Šmotek Milan

Maj:Blanka Marković

 

28

ORIANNA Imprese

SPKP 3257

 

VD 2

 

 

O:Iron Man Original Astronaut

M:World peace Astronaut

Chov:Mazáková Jana

Maj:Stanislav Lauko

 

Mezitřída

 

 

 

 

 

29

Antionette z Větrova

CMKU/KM/13502

 

V 4

 

 

O:Jackpot Drofa

M:Scarlett z Větrova

Chov: Berková Eva

Maj:Daniela Ullrichová

 

30

DASHA Unna-Fí z Barokamu

CMKU/KM/13379

 

V2, r.CAC, r.ČKŠ

 

 

O:Fido Astronaut

M:Unna Jingl Quentin z Barokamu

Chov: Barbara Melcrová

Maj:Barbara Melcrová

 

31

 EUPHORIA Dentis

CMKU/KM/13698

 

V1, CAC, ČKŠ, ISPU

 

 

O:Suelen Shadow and light

M:Nomina Dentis

Chov: Ewa a Tomasz Sietkiewicz

Maj:Miloslava Kyliánova

 

32

Imperia Hvostataya Zabava

UKU.554384

 

V 3

 

 

O: Everything Nice In Vicline

M: Chose One Hvostataya Zabava

Chov: Iryna Trofimenko

Maj:Blanka Marković

 

Třída otevřená

 

 

 

 

 

33

Alexis Adelle Silver Stone

CMKU/KM/12859

 

VD 3

 

 

O:First Kiss for Zelebrität from Yarica

M: Adéla z Černého nebe

Chov:Miloslava Kyliánova

Maj:Miloslava Kyliánova

 

34

 Brenda-Lí Unna-Fí z Barokamu

CMKU/KM/12738

 

V 2, r.CAC, r.ČKŠ

 

 

O:Fido Astronaut

M:Unna Jingl Quentin z Barokamu

Chov: Barbara Melcrová

Maj: Miluše Slívová

 

35

Peggy z Kosířských hvozdů

CMKU/KM/12838

 

V1, CAC, BOS, Vítěz speciální výstavy

 

 

 

 

 

ČKŠ, ISPU

 

 

O:Ismael Ernst  Astronaut

M:Kelly Grace z Kosířských hvozdů

Chov:Jana Dostálová 

Maj:Jana Dostálová 

 

Třída vítězů

 

 

 

 

 

36

Xantippe z Větrova

CMKU/KM/12328

 

V1, CAC, ČKŠ, ISPU

 

 

O:First Kiss for Zelebrität from Yarica

M:Scarlett z Větrova

Chov: Berková Eva

Maj: Eva Berková

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ

 

 

 

psi

Třída otevřená

 

 

 

 

 

37

Faust Kostelecký rarášek

CMKU/KS/9023

 

VD 2

 

 

O:Gerro Miku´s 

M: Camelia Prima Amita

Chov:Bařinková Věra

Maj: Lubomír Peške

 

38

Kai Black Grand Calvera

CMKU/KS/9645

 

V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy

 

 

 

 

 

ČKŠ, ISPU

 

 

O: Oregonized On Labor Day

M: Ti Amo Roxy Grand Calvera

Chov: Havelková Denisa

Maj:Ladislav Branický

feny

Třída mladých

 

 

 

 

 

39

Meryl od Dalajského potoka

CMKU/KS/10276

 

VD 1

 

 

O: Gaudeamus od Dalajského potoka

M: Zarah od Dalajského potoka

Ing.arch. Martina Kaprálková 

Maj: Lenka Kořínková

 

Třída otevřená

 

 

 

 

 

40

Gita z Hofjaru

CMKU/KS/10090

 

V1, CAC, BOS, Vítěz speciální výstavy

 

 

 

 

 

ČKŠ, ISPU

 

 

O:Euro Bohemia Cardinal

M:Corra z Hofjaru

Chov:Horman Jaroslav

Maj:Jana Vyhnánková

 

Třída vítězů

 

 

 

 

 

41

Que Sera Sera Grand Calvera

CMKU/KS/9909

 

VD 1

 

 

O: Oregonized On Labor Day

M: Lucky Rose Grand Calvera

Chov: Havelková Denisa

M:  Sylva Pavlitová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL

 

 

 

psi

Třída štěňat

 

 

 

 

 

42

Corteo Steinwald's

CMKU/KS/10442

 

VN 1

 

 

O:Erregen´s Little Deuce Coupe

M:Am.Mades wayward Queen At Steinwald

Chov:Nicole Miller/Danielle Boney Dudas

Maj:Lenka Fajkusová

 

Třída otevřená

 

 

 

 

 

43

Xibalba Alarm Beskyd

CMKU/KS/9689

 

V1, CAC, BOS, Vítěz speciální výstavy

 

 

 

 

 

ČKŠ, ISPU

 

 

O:Maddox Alarm Beskyd

M:Jammela Alarm Beskyd

Chov:Lenka Fajkusová

Maj:Petra Hofríková

 

Třída vítězů

 

 

 

 

 

44

 Lucky Boy Fortuna Moravia

CMKU/KS/9882

 

V1, CAC, ČKŠ, ISPU

 

 

O:Deimantas Vaivorykšte

M:Justine Fortuna Moravia

Chov: Vrchotová Petra

Maj:Magdalena a Lukáš Slánští

feny

Třída mladých

 

 

 

 

 

45

 FAMME FATALE Gloria Leones 

CMKU/KS/10288

 

V1, CAJC, BOJ, Vítěz speciální výstavy mladých

 

 

 

 

 

ČKŠ-J,ISPU-J

 

 

O:Mihan Bifolium

M:Tortuga Bay Gloria Leones

Chov:Zubrická Michaela

Maj: Pavel Pečinka

 

Mezitřída

 

 

 

 

 

46

Norma Alarm Beskyd

CMKU/KS/10256

 

V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy

 

 

 

 

 

ČKŠ, ISPU

 

 

O: Miro vom Wesenswart

M: Winter Queen Alarm Beskyd

Chov:Lenka Fajkusová

Maj:  Lenka Fajkusová

 

Třída otevřená

 

 

 

 

 

47

 Fiona Alarm Beskyd

CMKU/KS/9971

 

V2, r.CAC,r.ČKŠ

 

 

O: Quentin Alarm Beskyd

M: Jammela Alarm Beskyd

Chov: Lenka Fajkusová

Maj: Drahomíra Londová

 

48

Inge z Romoru

SPKP 1540

 

V1, CAC, ČKŠ, ISPU

 

 

O: Best z Pekného poĺa

M: Eximma z Romoru

Chov: Drličková Kristína

Maj: Renáta Zachovalová/Slezáková

 

Třída vítězů

 

 

 

 

 

49

 KAYA A Finta F Morava

CMKU/KS/9729

 

V1, CAC, ČKŠ, ISPU

 

 

O: Frank A Finta F Morava

M:Geena Alarm Beskyd

Chov:Jitka Benešovská

Maj:Jitka Benešovská

 

Třída čestná

 

 

 

 

 

50

WITCH BENAVENTE Alarm Beskyd

CMKU/KS/9617

 

V 1

 

 

O: Kouzelník Benavente Alarm Beskyd

M:Top Target Sněhurka Benavente

Chov: Lenka Fajkusová

Maj: Dagmar Rodinová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ

 

 

 

psi

Třída otevřená

 

 

 

 

 

51

Jonathan Radinie

CMKU/KV/8251/21

 

V1, CAC, BOS, Vítěz speciální výstavy

 

 

 

 

 

ČKŠ, ISPU

 

 

O:Russian Standard Hella-Hof

M:Philippa  Radinie

Chov:Ing. Zd.+Helena Glänznerovi 

Maj:Lucie Rulfová

 

Třída pracovní

 

 

 

 

 

52

Sir Sirius Goldest Danubius 

CMKU/KV/7817

 

VD 1

 

 

O:Leto laran Goldest Danubius

M:Simonette von Blackmoore

Chov:Rohlenová Petra

Maj:Lubomír Peške

feny

Třída mladých

 

 

 

 

 

53

 Isabela Otis Boanergos

CMKU/KV/8493

 

V1, CAJC, BOJ, Vítěz speciální výstavy mladých

 

 

 

 

 

ČKŠ-J,ISPU-J

 

 

O: Otis Boanergos Shakespeare

M: Otis Boanergos Beautiful

Chov:Lukianenko Andrii

Maj:Václav Placata

 

Mezitřída

 

 

 

 

 

54

Kairra Radinie

CMKU/KV/8319

 

ABS

 

 

O: Uno Nicolas Radinie

M:Aykajaky-N

Chov:Ing. Zd.+Helena Glänznerovi 

Maj: Hana a Vítězslav Šemničtí

 

Třída otevřená

 

 

 

 

 

55

Freny Černý medvídek

CMKU/KV/8123

 

V1, CAC, ČKŠ, ISPU

 

 

O: Rey Dlouhý dům

M: Ebie Černý medvídek

Chov:Doleželová Michaela

Maj: Manfred Konrad

 

Třída pracovní

 

 

 

 

 

56

Persy Sluneční paprsek

CMKU/KV/8040

 

V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy

 

 

 

 

 

ČKŠ, ISPU

 

 

O: Maigret Radinie

M: Bianca od Devíti vrb

Chov: Fraňková lenka

Maj: Kateřina Boháčová

 

57

Piaf Hanno Veto

CMKU/KV/7950

 

VD 2

 

 

O:Niko v. Lindelbrunn

M:Karma  Hanno Veto

Chov:Ing. Hana Pospíchalová 

Lucie Antlová

 

Třída vítězů

 

 

 

 

 

58

Julie od Devíti vrb

CMKU/KV/8048

 

V1, CAC, ČKŠ, ISPU

 

 

O:Mefisto Mio  Goldest Danubius

M:Charlotte od Devíti vrb

Chov:Kateřina Boháčová 

Maj:Kateřina Boháčová

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ A SŮL

 

 

 

psi

Třída vítězů

 

 

 

 

 

59

Harwey Gwindor Ve-Fi

CMKU/KV/8054

 

V1, CAC, BOB, Vítěz speciální výstavy

 

 

 

 

 

ČKŠ, ISPU

 

 

O:Albayzin-PS

M: D´Ariana Ve-Fi

Chov:Sára Russo

Maj:Veronika + Věra Fialová

 

 

 

 

 

 

FINÁLOVÉ SOUTĚŽĚ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

PŘEHLÍDKA TŘÍD ČESTNÝCH:

 

 

WITCH BENAVENTE Alarm Beskyd

KS P+S   maj. Dagmar Rodinová

 

NEJLEPŠÍ VETERÁN:

Hugo Boss Boltres

KMB   maj. Iva Šichnárková

 

NEJLEPŠÍ ŠTĚNĚ:

Corteo Steinwald's

KS P+S   maj. Lenka Fajkusová

 

NEJLEPŠÍ MLADÝ:

Spectacular Sharon z Dixie

KM ČSTŘ   maj.Michala Šindelářová

 

NEJLEPŠÍ MALÝ KNÍRAČ

Spectacular Sharon z Dixie

KM ČSTŘ   maj.Michala Šindelářová

 

NEJLEPŠÍ STŘEDNÍ KNÍRAČ

Norma Alarm Beskyd

KS P+S   maj. Lenka Fajkusová

 

NEJLEPŠÍ VELKÝ KNÍRAČ

Persy Sluneční paprsek

KVČ   maj. Kateřina Boháčová

 

NEJLEPŠÍ PES VÝSTAVY

Norma Alarm Beskyd

KS P+S   maj. Lenka Fajkusová

 

 

 

 

 

 

 

DÍTĚ A PES:

 

 

 

 

 

Libuše Procházková - KVČ

 

 

 

Elen Kubánková - KM ČSTŘ

 

 

 

Filip Procházka - KMB

 

 




( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )