Výsledky Oblastní klubové výstavy HOrka n. Moravou 3.10.2020
Vydáno dne 07. 10. 2020 (1609 přečtení)
Rozhodčí: Petra Vodrážková
Knírač malý bílý
PSI
Třída otevřená
Kat.č.: 1 V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
|
Indi Sarah Anibi
|
CMKU/KM/11247/18
|
nar. 23.03.2018
|
O: Buran s Voznesenskogo posada
|
M: Didi Anibi
|
Chov: Marcela Jiskrová
|
Maj: Jan Jiskra, Valašské Meziříčí
|
FENY
Třída otevřená
Kat.č.: 2 V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
|
Angel Barcakol
|
CMKU/KM/11159/17/20
|
nar. 08.12.2017
|
O: Felix Rezlark
|
M: Lady Švarcava
|
Chov: Barbora Kolková
|
Maj: Eva Ševelová, Loděnice u Mor. Krumlova
|
Knírač malý černý
PSI
Třída mladých
Kat.č.: 3 V1, VTM, ČKŠ-Junior
|
Doyl Darma
|
CMKU/KM/11942/19
|
nar. 15.07.2019
|
O: Castro Ruzz
|
M: Brita Androis
|
Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice
|
Maj: Renata a Jarmila Štefkovy, Ostrava
|
Mezitřída
Kat.č.: 4 V2, Res.ČKŠ
|
Kristyan Androis
|
CMKU/KM/11549/18
|
nar. 21.10.2018
|
O: Beatle Androis
|
M: Irenne Androis
|
Chov: Andrea Zaoralová
|
Maj: Josef Hřebačka, Brno
|
Kat.č.: 5 V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
|
Fabio Benavente Moravia
|
CMKU/KM/11663/19
|
nar. 31.01.2019
|
O: King Samuel Black Samba
|
M: C.I.B. Butterfly Benavente Moravia
|
Chov: Dagmar Rodinová, Orlová
|
Maj: Dagmar Rodinová, Orlová
|
FENY
Třída mladých
Kat.č.: 6 V2
|
Dacota Darma
|
CMKU/KM/11943/19
|
nar. 15.07.2019
|
O: Castro Ruzz
|
M: Brita Androis
|
Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice
|
Maj: Libuše Bučková, Šenov u Nového Jičína
|
Kat.č.: 7 V1, VTM, ČKŠ-Junior
|
Felicity Aknara Black
|
CMKU/KM/11968/19
|
nar. 24.07.2019
|
O: Stadtler´s Dancing In The Dark In Prague
|
M: Chynthia Aknara Black
|
Chov: Sylva Pavlitová, Albrechtice
|
Maj: Sylva Pavlitová, Albrechtice
|
Třída vítězů
Kat.č.: 8 V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, BIS malý
|
Franchesca Benavente Moravia
|
CMKU/KM/11665/19
|
nar. 31.01.2019
|
O: King Samuel Black Samba
|
M: C.I.B. Butterfly Benavente Moravia
|
Chov: Dagmar Rodinová, Orlová
|
Maj: Dagmar Rodinová, Orlová
|
Knírač malý černostříbřitý
PSI
Třída mladých
Kat.č.: 9 V1, VTM, ČKŠ-Junior
|
Remy Silver Grand Calvera
|
CMKU/KM/12087/19
|
nar. 15.10.2019
|
O: Dog-Otho´s American Gigolo
|
M: Zeta Ultra Majestic
|
Chov: Denisa Havelková, Chlustina
|
Maj: Mgr. Silvie Kany, Brušperk
|
Mezitřída
Kat.č.: 10 V1, VT, ČKŠ
|
Chandler Black J Isabau
|
CMKU/KM/11725/19
|
nar. 06.03.2019
|
O: Black Jack Bohemia Vulkan
|
M: Exclusive Eleanor z Dixie
|
Chov: Martina Běhalová, Velký Újezd
|
Maj: Lucie Běhalová, Velký Újezd
|
Třída vítězů
Kat.č.: 11 V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
|
Sumantu Hajan Polonia
|
CMKU/KM/11969/18
|
nar. 14.07.2018
|
O: Morris The Star of Rainbowland
|
M: Ice Cream Of Taita\'s Ushabti
|
Chov: Halina a Joanna Janiszewska
|
Maj: Dagmar Rodinová, Orlová
|
Třída čestná
Kat.č.: 12 absence
|
Hypersonic Whisper of Wind
|
CMKU/KM/10979/17
|
nar. 06.03.2017
|
O: C.I.B. Abye's Dream Whisper of Wind
|
M: Ch. Whisper of Wind Grasant
|
Chov: Elzbieta Pietrzak, Polsko
|
Maj: Miloš Richter, Otradice
|
FENY
Třída štěňat
Kat.č.: 13 VN1, BIS štěně
|
Cirka ze Šternberské strže
|
CMKU/KM/12274/20
|
nar. 19.04.2020
|
O: King Chov Pauli
|
M: Brys od Zdenči
|
Chov: Zdenka Stránská, Šternberk
|
Maj: Vlasta Hradilová, Přerov
|
Třída otevřená
Kat.č.: 14 VD2
|
Flower For Ramses Dastynella elegant
|
CMKU/KM/11706/19
|
nar. 01.07.2018
|
O: Jewel Of The Nile
|
M: Orka Enel fenomen
|
Chov: Karol Pinter
|
Maj: Eva Nejezová, Tišnov
|
|
|
Kat.č.: 15 V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
|
Izzi z Devonu
|
CMKU/KM/11304/18
|
nar. 22.04.2018
|
O: Solar Stone z Dixie
|
M: Eywy z Devonu
|
Chov: Ing. Popelková Hana, Blansko
|
Maj: Ing. Popelková Hana, Blansko
|
Třída vítězů
Kat.č.: 16 V1, VT, ČKŠ
|
Iaiko z Devonu
|
CMKU/KM/11301/18/20
|
nar. 22.04.2018
|
O: Solar Stone z Dixie
|
M: Eywy z Devonu
|
Chov: Ing. Popelková Hana, Blansko
|
Maj: Ing. Popelková Hana, Blansko
|
Knírač malý pepř a sůl
PSI
Třída mladých
Kat.č.: 17 V1, VTM, ČKŠ-Junior
|
Nicolas Cage z Kosířských hvozdů
|
CMKU/KM/12098/19
|
nar. 28.11.2019
|
O: Kristian Ernst Astronaut
|
M: Jane Lady z Kosířských hvozdů
|
Chov: Jana Dostálová, Olomouc
|
Maj: Miroslava Konečná, Fryčovice
|
Třída otevřená
Kat.č.: 18 VD1
|
Barney Chlum
|
CMKU/KM/11419/18
|
nar. 02.07.2018
|
O: Starlings Kashmir
|
M: Grace z Kosířských hvozdů
|
Chov: Karel Valentík
|
Maj: Ing. David Vaňura, Jemnice
|
Třída vítězů
Kat.č.: 19 V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
|
Little Rock z Kosířských hvozdů
|
CMKU/KM/11151/17
|
nar. 03.12.2017
|
O: Yankee Zephyr Astronaut
|
M: Jane Lady z Kosířských hvozdů
|
Chov: Jana Dostálová, Olomouc
|
Maj: Ing. Eva Hermanová, Kolín
|
FENY
Třída mladých
Kat.č.: 20 V1, VTM, ČKŠ-Junior
Imagine Darma
|
CMKU/KM/11786/19
|
nar. 07.04.2019
|
O: Kristian Ernst Astronaut
|
M: Frederika Darma
|
Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice
|
Maj: Iva Randýsková, Vidče
|
Mezitřída
Kat.č.: 21 V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
Ironie Darma
|
CMKU/KM/11787/19
|
nar. 07.04.2019
|
O: Kristian Ernst Astronaut
|
M: Frederika Darma
|
Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice
|
Maj: Zdeněk Švub, Zlín
|
Třída otevřená
Kat.č.: 22 V2, Res.ČKŠ
|
Unna Perfecta Astronaut
|
CMKU/KM/11575/18
|
nar. 11.11.2018
|
O: Yankee Zephyr Astronaut
|
M: Fantastic Fury Astronaut
|
Chov: Miroslava Suchá, Praha
|
Maj: Marcela Zbořilová, Přerov
|
Kat.č.: 22a V1, VT, ČKŠ
|
Hanny Darma
|
CMKU/KM/11147/17
|
nar. 28.11.2017
|
O: Fido Astronaut
|
M: Frederika Darma
|
Chov: Dagmar Dlouhá, Hranice
|
Maj: Dagmar Dlouhá, Hranice
|
Knírač střední pepř a sůl
PSI
Třída vítězů
Kat.č.: 23
|
V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
|
Maddox Alarm Beskyd
|
CMKU/KS/9261/18
|
nar. 15.03.2018
|
O: Edmont Alarm Beskyd
|
M: Fran Fine Alarm Beskyd
|
Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.
|
Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.
|
FENY
Třída dorostu
Kat.č.: 24
|
VN1, BIS dorost
|
Witch Benavente Alarm Beskyd
|
CMKU/KS/9617/20
|
nar. 01.02.2020
|
O: C.I.B. Kouzelník Benavente Alarm Beskyd
|
M: Top Target Snehurka Alarm Beskyd
|
Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.
|
Maj: Dagmar Rodinová, Orlová
|
Mezitřída
Kat.č.: 25
|
V1, VT, ČKŠ
|
Rashmi Alarm Beskyd
|
CMKU/KS/9423/19
|
nar. 19.01.2019
|
O: Am' mades Quetionable Legality Shalimar
|
M: Aurora Alarm Beskyd
|
Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.
|
Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.
|
Třída otevřená
Kat.č.: 26
|
V1, VT, ČKŠ
|
Noreen Alarm Beskyd
|
CMKU/KS/9298/18
|
nar. 05.05.2018
|
O: Cid Saltus ze Záhrabské
|
M: Darlene Alarm Beskyd
|
Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.
|
Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.
|
Kat.č.: 27
|
absence
|
Temperance Brennan Gloria Leones
|
CMKU/KS/9436/19
|
nar. 17.03.2019
|
O: Deimantas Vaivorykšte
|
M: La Vida Loca Gloria Leones
|
Chov: Michaela Zubrická, Česká Třebová
|
Maj: Bohuslav Potrusil, Ostrožská Nová Ves
|
Třída vítězů
Kat.č.: 28
|
V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, BIS střední, BIS
|
One and Only Alarm Beskyd
|
CMKU/KS/9327/18
|
nar. 28.06.2018
|
O: Ave Concorde Lukas
|
M: Favoritka Alarm Beskyd
|
Chov: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.
|
Maj: Lenka Fajkusová, Frýdland n.O.
|
Knírač střední černý
PSI
Třída vítězů
Kat.č.: 29
|
V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz
|
Badarco od Dalajského potoka
|
CMKU/KS/9271/18
|
nar. 01.04.2018
|
O: Valegro od Dalajského potoka
|
M: Well&Easy Kleo´s
|
Chov: Ing.arch. Martina Kaprálková
|
Maj: Ing. Ilona Šimoníková, Šenov
|
FENY
Třída mladých
|
Kat.č.: 30
|
V1,VTM,ČKŠ-Junior,BIS mladý
|
|
Hayko Black Grand Calvera
|
CMKU/KS/9543/19
|
nar. 02.10.2019
|
O: Ryan Black Grand Calvera
|
M: Summer Nights Grand Calvera
|
|
Chov: Denisa Havelková, Chlustina
|
Maj: Danuše Kolářová, Vysoké Mýto
|
|
|
|
|
|
|
|
Knírač velký černý
PSI
Třída mladých
Kat.č.: 31
|
absence
|
|
Noddy Cheprer z Bedýnky
|
CMKU/KV/7911/19
|
nar. 15.10.2019
|
O: Stablemaster´s Faiz
|
M: Indiana z Bedýnky
|
Chov: Františka Blatoňová
|
Maj: Hana Bránková, Holešov
|
Mezitřída
Kat.č.: 32
|
V2, Res.ČKŠ
|
|
Indigo od Devíti vrb
|
CMKU/KV/7766/18
|
nar. 28.10.2018
|
O: Arbatel od Devíti vrb
|
M: Oxana Skansen´s vom Ellys Meute
|
Chov: Kateřina Boháčová
|
Maj: Dagmar Trnčáková, Ostrava - Hrabůvka
|
Kat.č.: 33
|
V1, VT,ČKŠ
|
|
No Time To Lose Hanno Veto
|
CMKU/KV/7842/19
|
nar. 01.04.2019
|
O: Ehdu von der Herrenwiese
|
M: Zenta Hanno Veto
|
Chov: Ing. Jana Pospíchalová
|
Maj: Lukáš Slowioczek, Veverské Knínice
|
Třída otevřená
Kat.č.: 34
|
VD2
|
|
Ajax Arx Fortunae
|
CMKU/KV/7387/16
|
nar. 29.04.2016
|
O: Voyager´s Jack Daniels
|
M: Andora pro Marii
|
Chov: Hana Konrádová, Střelice
|
Maj: Aleš Křepela, Opava
|
Kat.č.: 35
|
VD1
|
|
Godric Venduno
|
CMKU/KV/7710/16
|
nar. 02.04.2016
|
O: Maigret Radinie
|
M: Frony Venduno
|
Chov: Vendulka Novotná
|
Maj: Miloslav Mazálek, Mokrá – Horákov
|
FENY
Meziřída
Kat.č.: 36 V1, VT, ČKŠ
|
Inspirace od Devíti vrb
|
CMKU/KV/7768/18
|
nar. 28.10.2018
|
O: Arbatel od Devíti vrb
|
M: Oxana Skansen´s vom Ellys Meute
|
Chov: Kateřina Boháčová, Žermanice
|
Maj.: Kateřina Boháčová, Žermanice
|
Třída otevřená
Kat.č.: 37 V1, VT, ČKŠ, Oblastní vítěz, BIS velký
|
Aurelia Arx Fortunae
|
CMKU/KV/7396/16
|
nar. 29.04.2016
|
O: Voyager´s Jack Daniels
|
M: Andora pro Marii
|
Chov: Hana Konrádová, Střelice
|
Maj: Marie Lohrerová, Liboš
|
Kat.č.: 38 neposouzena
|
Aya Porta Aghan
|
CMKU/KV/7628/17
|
nar. 28.09.2017
|
O: Xaron vom Hatzbachtal
|
M: Czahik Daches Dream
|
Chov: Hana Solarová Schoppová, Postoloprty
|
Maj: Bedřich Petrů, Lošov
|
|
|
|
|
Kat.č.: 39 V2, Res.ČKŠ
|
Isis ze Slunečné verandy
|
CMKU/KV/7727/18
|
nar. 16.04.2018
|
O: Crash Narsilion
|
M: Frencis ze Slunečné verandy
|
Chov: Radmila Volná, Brno
|
Maj: Radmila Volná, Brno
|
FINÁLOVÉ SOUTĚŽE
DÍTĚ A PES
Johann Mikulášek (4 roky) + Cirka ze Šternberské strže (MK černostříbřitý) - 1.místo
CHOVATELSKÁ SKUPINA
Alarm Beskyd (SK pepř + sůl) – chovatel: Lenka Fajkusová, Frýdlant - 1.místo
( Autor: -mz- | )
|