Dnešní datum: 03. 12. 2020     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
  Klub chovatelů kníračů České republiky 1927 z. s.
  IČO: 62931661
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Genetika zbarvení srsti
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce
MR KNÍRAČU 2020
Zkoušky z výkonu
Den s kníračem
Podmínky nominace na MS
Klubový šampion práce
Archiv - výcvik

Sponzoři

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky Oblastní klubové výstavy Nový Bor 13.9.2020
Vydáno dne 22. 09. 2020 (552 přečtení)

výsledky výstavy a bonitace Liberecké pobočky KCHK



FOTOGALERIE Z AKCE ZDE https://gwelara.rajce.idnes.cz/OKV_kniracu_Novy_Bor_13.9.2020/

 

KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ

PSI

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Český šampion

1.Abbado Rebel Alve                                        CMKU/KM/9438/14                   nar.: 18.02.2014

o. Boltres Hugo Boss                                       ch.Velišová Alena                      V1, ĆKŚ, OV

m. You Are My Baby Ama-Pepsi                        m.Velišová Alena

 

FENY

TŘÍDA ŠTĚŇAT

2.Doria Val Veljar                                              CMKU/KM/12269/20                  nar.13.4.2020

o.Abbado Rebel Alve                                        ch. Veletová Jarmila                  VN 1 BIS štěně

m. Heda Vašata                                               m.Vosáhlová Irena

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

3.Miňonka Shadow White de Pepa                    CMKU/KM/10566/16                  nar. 17.8.2016

o. Sharwood Larigosh                                       ch.Šichnárková Iva                   VD

m. Berenica Hajan Polonia                                m.Velišová Alena

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Národní vítěz

4.Franceska Falco Dorothea ze Solné               CMKU/KM/11397/18                  nar. 21.6.2018

o. Abbado Rebel Alve                                       ch.Wojnarová Jarmila                V1, ĆKŚ, OV

m. El-Dixi Emporio Dorothea ze Solné               m.Volfová Alena

 

TŘÍDA VETERÁNŮ

5.You Are My Baby Ama-Pepsi                          CMKU/KM/7946/14                   nar.7.5.2010

o. Mervae´S Rising Star Ushabti                        ch.Beata Grabowska                 V1, ĆKŚ-V

m. Ahovoy Emma Emmylou                              m. Velišová Alena

 

KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ

PSI

TŘÍDA MLADÝCH

6.Hakim Phantom of Europe                             CMKU/KM/11910/19                  nar. 15.06.2019

o. Akim Phantom of Europe                               ch. Zelenková Miroslava            V1, ĆKŚ-J

m. Elishabeth Phantom of Europe                      m. Zelenková Miroslava            BIS ML.PES

 

FENY

TŘÍDA OTEVŘENÁ

7.Eleonora z Větrova                                        CMKU/KM/11433/18                  nar. 16.7.2018

o. Buschman Androis                                        ch. Berková Iva                        V1, ĆKŚ

m. Gordona Rezlark                                         m. Gregorová Adéla

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Národní vítěz

8.Gréta Hal Benavente Moravia                         CMKU/KM/11702/19                  nar. 7.3.2019

o. Kelly´s Super Star                                        ch. Rodinová Dagmar                V1, ĆKŚ, OV

m. Endlless Love Hajan Polonia                        ch. Ullrichová Daniela

 

KNÍRAČ MALÝ PEPŘ a SŮL

PSI

MEZITŘÍDA

9. Bouwie Tarr-Winn                                          CMKU/KM/11850/19                  nar.11.4.2019

o. Timanfaya de Marlango                                 ch. Erika Zelenková                  V1, ĆKŚ

m. Gaga Lady Astronaut                                   m. Erika Zelinková

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

10.Barbar Kelly-Woodoo                                   ČMKU/KM/11327/18                  nar. 2.5.2018

o. Darien Grey Yarica                                       ch. Šimonová Pavlína               V2, R.ĆKŚ

m. Amellia Kelly-Woodoo                                   m. Otčenášková Jana

 

11.Xander Ernst Astronaut                                CMKU/KM/11637/19                  nar. 4.1.2019

o. CH.Baloubet Trendin Worldwide                     ch. Suchá Miroslava                  V1, ĆKŚ

m. CIB.Dorothea Ernst Astronaut                       m. Suchá Miroslava

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Národní vítěz

12.JCH.Word to the wise Astronaut                   CMKU/KM/11613/18                  nar. 26.12.2018

o. CH. Baloubet Trendin Worldwide                    ch, Suchá Miroslava                  V1, ĆKŚ, OV

m. Sabrina Ernst Astronaut                                 BIS MK, NEJLEPŚÍ     PES VÝSTAVY

 

 

FENY

 

TŘÍDA MLADÝCH

13.Winnifred z Větrova                                     CMKU/KM/11928/19                  nar. 25.6.2019

o. Fris Kiss for Zelebrität from Yarica                 ch. Berková Eva                       V1.ĆKŚ-J

m. Odysea z Větrova                                        m. Berková Eva

 

MEZITŘÍDA

14.Best Hope Tarr-Winn                                    CMKU/KM/11851/19                  nar. 11.04.2019

o. Timanfaya de Marlango                                 ch. Zelinková Erika                   V1, ĆKŚ, OV

m. Gaga Lady astronaut                                   m. Zelinková Erika

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

15.Aerin Tarr - Winn                                          CMKU/KM/10157/15                  nar. 22.8.2015

o. Malleus maleficarum Knížete Sternenhocha         ch. Zelinková Erika                   V2, R.ĆKŚ

m. Gaga Lady Astronaut                                   m. Robert a Jakub Mazurovi

 

16.Lady Anna Drofa                                          CMKU/KM/10987/17                  nar. 23.7.2017

o. Uncas PS Rezlark                                        ch. Drožová Jaroslava               ABS

m. Holly Rose Drofa                                         m. Drožová Jaroslava

 

17.Winning Charm Hajan Polonia                      CMKU/KM/11960/19                  nar. 17.7.2018

o. Starlings Kashmir                                         ch. Janiszewska Halina             V1, ĆKŚ

m. Just Onky You Hajan Polonia                        m. Ullrichová Daniela

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Slovenský šampion

18.Universe z Větrova                                      CMKU/KM/11014/17                  nar. 31.8.2017

o. Uncas PS z Větrova                                      ch. Berková Věra                      V1, ĆKŚ

m. Odysea z Větrova                                        m. Berková Eva

 

MIMO KONKURENCI

Klubový šampion

19.Caramelle Jones Astronaut                           CMKU/KM/10328/16                  nar. 28.2.2016

o.Zeus Pepper Astronaut                                  ch. Suchá Miroslava                  1, BIS MIMO KONK.

m.Ermanda Jones Astronaut                             m. Janečková Ivana

TŘÍDA VETERÁNŮ

Grand šampion, VDH šampion

20.Ermanda Jones Astronaut                            CMKU/KM/8633/12                   nar. 29.4.2012

o.Starlings Kashmir                                          ch. Suchá Miroslava                  V1 ĆKŚ -V

m.Grace Jones Astronaut                                  m. Janečková Ivana

 

KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘTÝ

PSI

MEZITŘÍDA

21.Gilsway Grand Desing                                 CMKU/KM/12167                      nar.28.3.2019

o.FunFlash Euphoric Wonder                            ch. M.Gill                                 V1, ĆKŚ, OV

m. Silversocks Say Yes To Gilsway                    m. Havelková Denisa

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

22.Eddy Černý Doradus                                    CMKU/KM/11788/19                  nar. 12.4.2019

o. Right Reason z Dixie                                    ch. Ing. Švorc Igor                     V1, ĆKŚ

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Kubát Jiří

 

TŘÍDA PRACOVNÍ

ZMMP; ZMP 1

23.Christian Silver Grand Calvera                      CMKU/KM/11259/18                  nar. 20.02.2018

o. Dog-Otho´s American Gigolo                         ch. Havelková Denisa                V1, ĆKŚ

m. Terry Silver Grand Calvera                           m. Ing. Hataš Jiří

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Srbský šampion

24.Chivalrous Chase z Dixie                             CMKU/KM/11677/19                  nar. 20.6.2018

o. Clever Cameron z Dixie                                ch. Šindelářová Michala            V1, ĆKŚ

m. Undiscovered Beauty z Dixie                        m. Křivohlavý Otakar

 

FENY

TŘÍDA MLADÝCH

25.Brandy Bean z Dollnaxu                               CMKU/KM/11783/19                  nar.31.3.2019

o.On The Top z Dixie                                        ch. Strnadová Zdeňka RNDr      V1, ĆKŚ

m.Jeaninnie Silver Malý Kavalír                         m. Strnadová Zdeňka RNDr

 

MEZITŘÍDA

26.Ebby Černý Doradus                                    CMKU/KM/11789/19                  nar. 12.4.2019

o. Right Reason z Dixie                                    ch. Ing. Švorc Igor                     V1, ĆKŚ

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Ing. Švorc Igor

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

27.Daenerys Arbaca Bohemia                           CMKU/KM/11293/18                  nar. 5.4.2018

o. Chinon´s Unconditional Joy                           ch. Hynková Veronika                V1, ĆKŚ

m. Cappi Charcharodon Carcharias                   m. Zápotocký Luboš

 

28.Effi Černý Doradus                                       CMKU/KM/11790/19                  nar. 12.04.2019

o. Right Reason z Dixie                                    ch. Ing. Švorc Igor                     V3

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Švorcová Helena

 

29.Zen Lady z Dollnaxu                                    CMKU/KM/11524/18                  nar. 29.9.2018

o.Fox Mulder z Dollnaxu                                   ch Strnadová Zdenka RNDr       V2, R.ĆKŚ.

m.Innocent Rose z Dollnaxu                              m. Strnadová Zdenka RNDr

 

TŘÍDA PRACOVNÍ

ZZO,ZMMP

30..Elli Černý Doradus                                      CMKU/KM/11791/19                  nar. 12.4.2019

o. Right Reason z Dixie                                    ch. Ing Švorc Igor                     VD 1

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Gerberová Milena

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Champ. Srbska

31.Fortune Silver Grand Calvera                       CMKU/KM/10908                      nar.24.3.2017

o.Hönsetorps Back Me Up                                ch.Havelková Denisa                V1, ĆKŚ, OV

m.Vivian Silver Grand Calvera                           m. Havelková Denisa

 

TŘÍDA VETERÁNŮ

32.First Of All Malý Kavalír                                CMKU/KM/8274/11                    nar. 26.7.2011

o. Willy Wuff Malý Kavalír                                 ch. Ullrichová Daniela                V1, ĆKŚ, OV,

m. Sme Is So Wonderful Malý Kavalír                m. Ullrichová Daniela                BIS VETERÁN

 

 

33.Innocent Rose z Dollnaxu                             CMKU/KM/8095/11/14               nar.8.3.2011

o.Léeonieke´s Marin-Balyn                                ch. Strnadová Zdenka RNDr      V2

m.Erinka z Dollnaxu                                          m.  Strnadová Zdenka RNDr

 

KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ

PSI

TŘÍDA MLADÝCH

34..Elf z Hofjaru                                                CMKU/KS/9563/19                    nar. 5.12.2019  

o.Bubo BohemiaCardinal                                   ch. Hofman Jaroslav                 V1, ĆKŚ-J

m.Bára z Hofjaru                                              m. Tupý Michal

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

35.Gin Kostelecký rarášek                                CMKU/KS/9341/18                    nar. 7.8.2018

o. Nabucco od Dalajského potoka                     ch. Bařinková Věra                    V2, R.ĆKŚ

m. Camelia Prima Amita                                   m. Žižková Jana

 

36.Yorick Black Grand Calvera                          CMKU/KS/9291                        nar.6.4.2018

o.IIko v.d.Talmühle                                            ch.Havelková Denisa                V1, ĆKŚ, OV

m.Olympia Lady-N del Guidante                        m. Havelková Denisa                BIS SK

 

TŘÍDA VETRÁNŮ

37.Velvet Dany´s Wilbur Turnblad                      CMKU/KS/8569/14                    nar.29.3.2012

o. Skansen´s Fenris                                         ch. Lange Veronika                   V1, ĆKŚ-V

m. Velvet Dana´s mo Tucker                             m. Havelková D.+ Němečková J.

 

FENY

TŘÍDA DOROSTU

38.Bazalka Gwelara                                          CMKU/KS/9627                        nar. 29.2.2020

o. Badarco od Dalajského potoka                      ch. Kopecká Jitka MVDr.           VN-1 BIS DOROST

m.Annie ze Charlotina údolí                              m. Kopecká Jitka MVDr.

 

TŘÍDA MLADÝCH

39.Ice Cube Black  Grand Calvera                     CMKU/KS/9589                        nar. 7.11.2019

o.Perry Mason Grand Calvera                           ch.Havelková Denisa                V1, ĆKŚ-J

m.Thalia Black Grand Calvera                           m. Havelková Denisa                 BIS ML.FENA  

 

MEZITŘÍDA

40.Bella ze Čtyř Chalup                                    CMKU/KS/9399/18                    nar. 14.11.2018

o. Querubin od Dalajského Potoka                    ch.Stránská Jitka                      V1, ĆKŚ           m.Josefína ze Slunečné Zahrady                      m. Čejpová Simona                 

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

41.Dafné z Hofjaru                                            CMKU/KS/9380/18                    nar. 23.09.2018

o. Querubin od Dalajského Potoka                    ch. Hofman Jaroslav                 V1, ĆKŚ, OV

m. Bára z Hofjaru                                             m. Hofman Jaroslav

 

KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ a SŮL

PSI

MEZITŘÍDA

42.Casper Noční Strážce                                  CMKU/KS/9384/18                    nar. 18.10.2018

o. Loveboy Saltus ze Záhrabské                        ch. Cihelková Vladimíra             V1, ĆKŚ

m. Indiana Gloria Leones                                  m. Haluza Petr 

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

43.Maxim Pepper Grand Calvera                       CMKU/KS/9183/17                    nar. 3.10.2017

o. Winning Hand Moccosokees                         ch. Havelková Denisa                V1, ĆKŚ,

m. Henriette Pepper Grand Calvera                   m. Voldřich Jan

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Český grand šampion

44.Artex Noční strážce                                     CMKU/KS/8876/16/17               nar. 16.2.2016

o.Armanni Poslední skaut                                 ch.Cihelková Vladimíra              V1, ĆKŚ

m.Indiana Gloria Leones                                   m. Zajíčkovi Františka a Marcela

 

FENY

TŘÍDA MLADÝCH

45.Anya Jana Pístecký hájek                            CMKU/KS/9575/19                    nar. 12.12.2019

o. Deimantas Vaivorykšte                                 ch. Marcela Meisnerová            ABS

m. Henriette Pepper Grand Calvera                   m. Spilková Viktorie

 

 

MEZITŘÍDA

46.Calamity Jane Noční strážce                        CMKU/KS/ 9389/18                   nar. 19.10.2018

o. Loveboy Saltus ze Záhrabské                        ch. Cihelková Vladimíra             VD 1

m. Indiana Gloria Leones                                  m. Fialová Monika        

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

47.Utopia Gloria Leones                                   CMKU/KS/9446/19                    nar. 20.3.2019

o. Cid Saltus ze Záhrabské                               ch. Zubrická Michaela               V2, R.ĆKŚ

m. Florette Gloria Leones                                  m. Cihelková Vladimíra 

 

48.Perdita Pepper Grand Calvera                      CMKU/KS/9360/19                    nar. 12.8.2019

o. Miccosukees Winning Hand                           ch.Havelková Denisa                V1, ĆKŚ OV    

m.I´M Iska Grand Calvera                                 m. Havelková Denisa

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Grand šampion

49.Zooey Alarm Beskyd                                    CMKU/KS/8514/13                    nar. 25.7.2013

o. Ave Concorde Magnifigue                              ch. Fajkusová Lenka                 V1 ĆKŚ

m. Ondine Alarm Beskyd                                  m. Hošková Drahuše

 

TŘÍDA VETERÁNŮ

50.Daybreak Daughter Oriasis                          CMKU/KS/8277/12                    nar. 24.6.2012

o. Arrischiato Contre Gloria Leones                   ch. Kubínová Radka                  V1 ĆKŚ  -V

m. Crystal Clare Oriasis                                    m. Hošková Drahuše

 

KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ

PSI

TŘÍDA OTEVŘENÁ

51.Briggis Aihannmor                                        CMKU/KV/7522/17                    nar. 2.2.2017

o. Sashimi Absolut Expert                                 ch. Hauserová Renata               VD 1

m. Aira Hannach Moravia                                  m. Hauserová Renata

 

52.Cliff Rytíř ze Semic                                      CMKU/KV/7742/18                    nar. 11.5.2018

o. Vito Korleone                                                ch. Rytíř Pavel                          ABS

m. Zaira z Destru                                              m. Opatrný Miroslav

 

 

TŘÍDA PRACOVNÍ

53.Chad od Devíti vrb                                       CMKU/KV/7647/18                    nar. 3.1.2018

o. Frenklin ze Slunečné verandy                        ch. Boháčova Kateřina              VD 1

m. Capabile od Devíti vrb                                  m. Kratina Miroslav

 

FENY

TŘÍDA DOROSTU

54.Julia Lia Černý Doradus                               CMKU/KV/7983/20                    nar. 17.2.2020

o. Ivanhoe Hanno Veto                                     ch. Ing. Švorc Igor                     VN - 1

m. Odetta Olga Goldest Danubius                     m. Helena a Igor Švorcovi

 

TŘÍDA MLADÝCH

55.Carrera Porscha Aihannmor                          CMKU/KV/7891/19                    nar. 20.6.2019

o. Don Juan Radinie                                         ch. Hauserová Renata               V1, ĆKŚ - J

m. Aira Hannach Moravia                                  m. Hauserová Renata

 

56.Willy Ambra Stanios                                     CMKU/KV/7935/19                    nar. 20.11.2019

o. Zareg v. Hatzbachtal                                     ch. Staniová Veronika                ABS

m. Romi Stanios                                               m. Žižka Petr

 

FENY

MEZITŘÍDA

57.Oriana Sluneční Paprsek                             CMKU/KV/7800/19                    nar. 16.2.2019

o. Charm Radinie                                             ch. Fraňková Lenka                  V1, ĆKŚ

m. Bianca od Devíti vrb                                     m. Paličková Lenka MUDr.

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Český šampion, Klubový šampion

58.Odetta Olga Goldest Danubius                     CMKU/KV/7485/16                    nar.16.10.2016

o. Niko v. Linderbrunn                                        ch. Švorc Igor Ing.                    V1, ĆKŚ, OV

m. Happy Hilary Goldest Danubius                    m. Helena a Igor Švorcovi         BIS VK

 

 

 

 

 

KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ a SŮL

FENY

TŘÍDA OTEVŘENÁ

59.Gwena Ve-FI                                               CMKU/KV/ 7792/19                   nar. 20.1.2019

o. Bosman z Grodu Ksiazat Pomorskich            ch. Fialová Veronika                  V1, ĆKŚ, OV

m. D´Ariana Ve-Fi                                             m. Štoková Petra Ing.

 

 

 

 

 

BONITACE

KMB

1. Franceska Falco Dorothea ze Solné           CMKU/KM/11397/18                  nar. 21.6.2018

o.Abbado Rebel Alve                                        ch.Wojnarová Jarmila                0a0 /4 A/ 3

m.El-Dixi Emporio Dorothea ze Solné                m.Volfová Alena

KMČ

2. Eleonora z Větrova                                      CMKU/KM/11433/18                  nar. 16.7.2018

o.Buschman Androis                                         ch. Berková Iva                        01/ 5 A/5

m. Gordona Rezlark                                         m.Gregorová Adéla

KM PS

3. Barbar Kelly-Woodoo                                  ČMKU/KM/11327/18                  nar. 2.5.2018

o.Darien Grey Yarica                                        ch.Šimonová Pavlína                00/5 A/5

m.Amellia Kelly-Woodoo                                   m. Otčenášková Jana   

4. Lady Anna Drofa                                          CMKU/KM/10987/17                  nar.23.7.2017

o.Uncas PS Rezlark                                         ch. Drožová Jaroslava               abs

m.Holly Rose Drofa                                          m. Drožová Jaroslava   

KMČST

5. Eddy Černý Doradus                                   CMKU/KM/11788/19                  nar.12.4.2019

o.Right Reason z Dixie                                     ch. Ing. Švorc Igor                     00/7AR/5

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Kubát Jiří    

6. Ebby Černý Doradus                                   CMKU/KM/11789/19                  nar. 12.4.2019

o.Right Reason z Dixie                                     ch. Ing. Švorc Igor                     00/5 A/5

m.Cibetka Černý Doradus                                 m. Švorc Igor

7. Effi Černý Doradus                                     CMKU/KM/11790/19                  nar. 12.04.2019

o.Right Reason z Dixie                                     ch. Ing. Švorc Igor                     00/5 A/5

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Švorcová Helena

8. Elli Černý Doradus                                      CMKU/KM/11791/19                  nar.12.4.2019

o.Right Reason z Dixie                                     ch. Ing. Švorc Igor                     00/5AR/5

m.Cibetka Černý Doradus                                 m. Gerberová Milena

9. Daenerys Arbaca Bohemia                         CMKU/KM/11293/18                  nar. 5.4.2018

o. Chinon´s Unconditional Joy                           ch. Hynková Veronika                00/5 A/5

m. Cappi Charcharodon Carcharias                   m. Zápotocký Luboš

KSČ

10. Gin Kostelecký rarášek                             CMKU/KS/9341/18                    nar. 7.8.2018

o.Nabucco od Dalajského potoka                      ch. Bařinková Věra                    00/5 A/5

m.Camelia Prima Amita                                    m. Žižková Jana

11. Bella ze Čtyř Chalup                                  CMKU/KS/9399/18                    nar. 14.11.2018

o.Querubin od Dalajského Potoka                     ch.Stránská                              00/5 A/5

m.Josefína ze Slunečné Zahrady                       m. Čejpová Simona

12. Dafné z Hofjaru                                         CMKU/KS/9380/18                    nar. 23.09.2018

o.Querubin od Dalajského Potoka                     ch. Hofman Jaroslav                 00/5 A/5          

m.Bára z Hofjaru                                              m. Hofman Jaroslav

 

KS PS

13. Casper Noční Strážce                                CMKU/KS/9384/18                    nar. 18.10.2018

o.Loveboy Saltus ze Záhrabské                         ch. Cihelková Vladimíra             00/5 A/5

m. Indiana Gloria Leones                                  m. Haluza Petr

14. Maxim Pepper Grand Calvera                    CMKU/KS/9183/17                    nar. 3.10.2017

o.Winning Hand Moccosokees                          ch. Havelková Denisa                00/7 A/5

m.Henriette Pepper Grand Calvera                    m.Voldřich Jan

15. Calamity Jane Noční strážce                     CMKU/KS/ 9389/18                   nar. 19.10.2018

o.Loveboy Saltus ze Záhrabské                         ch. Cihelková Vladimíra             01/4 A/3

m.Indiana Gloria Leones                                   m.Fialová Monika

16.Utopia Gloria Leones                                 CMKU/KS/9446/19                    nar.20.3.2019

o.Cid Saltus ze Záhrabské                                ch. Zubrická Michaela               00/4ATb/5

m.Florette Gloria Leones                                   m. Cihelková Vladimíra



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )