Rozhodčí: Lenka Fairaislová
Knírač velký ČERNÝ
Třída mladých- psi
1. OGGY OLIVER SLUNEČNÍ PAPRSEK 16.2.2019 V2
O: Charm Radinie
M: Bianka od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Martina Chadimová, Studěněves 129, 273 79 Studěněves
2. TAURUS TARR GOLDEST DANUBIUS 7.4.2019 V1,ČKŠ-J,Nejlepší mladý jedinec
O:Ehdu von der Herrenwiese
M: Jennifer Jeana Goldest Danubius
Ch: Rohlenová Petra Bc.
M: Karla Taušová, Růžová 291/8, 40502 Děčín 3
Třída mladých-feny
3. ORIANNA SLUNEČNÍ PAPRSEK 16.2.2019 V1, ČKŠ-J
O: Charm Radinie
M: Bianka od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka.
M: MUdr. Jitka Paličková, Riegrova 909/5, 405 01 Děčín 2
Třída otevřená– feny
4. ENNY VE-FI 25.1.2017 V1, ČKŠ
O: Ábel od Devíti vrb
M: Kianga v. Hören
Ch: Fialová Veronika
M: Václav Placata, Šilhavého 788, 273 06 Libušín
Třída pracovní-feny
5. NATHALY SLUNEČNÍ PAPRSEK 7.9.2017 V1,ČKŠ,OKV, Nejlepší velký knírač
/ ZM /
O: Maigret Radinie
M: Bianca od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
Knírač velký PEPŘ A SŮL
Mezitřída-feny
6. GWENNA VE-FI 20.1.2019 V1
O: Bosman z Grodu Ksiazat Pomorski
M: D´Ariana Ve-Fi
Ch: Fialová Veronika
M: Ing.Petra Štoková, Sokolovská 156/13, Liberec XIII
Třída veteránů-feny
7. FEMME FATALE SILVER SENATOR 25.4.2012 V1,ČKŠ-V
O: Mel Gibson v. Amber
M: Rhisbee Silver Senator
Ch: Szöllösi Aniko
M: Jana Vaculíková, Šmolíkova 899/58, 161 00 Praha 6
Knírač střední ČERNÝ
Mezitřída-psi
8.GUNVALD VANHAN PUROLAN 7.1.2019 V1,ČKŠ,OKV, Nejlepší střední knírač
O: Emilio Don vom Königsdamm
M: Rools-Royce Vanhan Purolan
Ch: Cittova_Kontu Martina
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
Třída vetránů-psi
9. MIKU´S GERRO 25.5.2012 V1,ČKŠ-V, Nejlepší veterán
O: Mohner´s Dark Dare Devil
M: Revolution Black Grand Calvera
Ch: D.M Kure+ M.Kure
M: Alena Moláčková, Skalní 49,273 64 Doksy
Třída mladých-feny
10. FAMI BOHEMIA CARDINAL 15.6.2019 V1,ČKŠ-J
O: Hetés Bohemia Cardinal
M: Xena Bohemia Cardinal
Ch: Miksová Martina.
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
Mezitřída-feny
48. FAMIRA CARDINALWANHAN PUROLAN 17.6.2018 V1,ČKŠ,OKV
O:York-Simons von der Kleinen AU
M:Wanhan Purolan Black Banana
Ch: Cittova_Kontu Martina
M: Martina Miksová, U Sluncové 604/7, 186 00 Praha 8
Knírač malý BÍLÝ
Třída otevřená-psi
11. CHUCK ŠVARCARA 28.11.2016 V1
O: Gigolo Bianco of Taita´s Ushabti
M: Chiara Bianco of Taita´s Ushabti
Ch:Marková Hedvika
M: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 02 Děčín
Mezitřída-feny
12. CLEA SNOW SLIP 19.12.2018 VD1
O:Chuck Švarcara
M: Fran Fine Schadow White de Pepa
Ch: Vosáhlová Irena
M: Kateřina Cinibulková, Žižkova 2477, 413 01 Roudnice nad Labem
Třída otevřená-feny
13. MIŇONKA SHADOW WHITE DE PEPA 17.8.2016 V1,ČKŠ,OKV
O: Sherwood Larigosh
M: Berenica Hajan Polonia
Ch: Šichnárková Eva
M: Alena Velišová, Gorazdova 15,120 00 Praha 2
Třída veteránů-feny
14.YOU ARE MY BABY AMA-PEPSI 7.5.2010 V1,ČKŠ-V
O: Rising Star Ushabti Mervar´s
M: Emma Emmylou Ahovoy
Ch: Grabovska-Strzelec Beata, Ewelina
M: Alena Velišová, Gorazdova 15, 120 00 Praha 2
Knírač malý ČERNOSTŘÍBŘITÝ
Třída mladých-psi
15. IRRESISTIBLE Z DIXIE 29.6.2019 V1,ČKŠ-J
O: On The Top z Dixie
M: Pink Devil z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
Mezitřída-psi
16. CHIVALROUS CHASE Z DIXIE 20.6.2018 V1,ČKŠ,OKV
O: Clever Cameron z Dixie
M: Undiscovered Beauty z Dixie
Ch: Šindelářová Michala.
M: Otakar Křivohlavý, Košťálkova 1536, 266 01 Beroun 2
Třída otevřená– psi
17. SUNNY BOY VZPOMÍNKA 17.9.2018 V1,ČKŠ
O: Right Reason z Dixie
M: Mystery Vzpomínka
Ch: Koláčková Dita
M: Nikola Linhartová , Tovární 254/5, 417 01 Dubí 1
18. YANNI DIGGER Z DOLLNAXU 23.4.2018 V2,r.ČKŠ
O: Santa Knyrys Walker Rezlark
M: Hairy Revolution z Dollnaxu
Ch: Strnadová Zdeňka,RNDr.
M: Jiří Kopáč, Břasy 46, 338 24 Břasy
Třída vítězů- psi
19. WONDERFUL WORLD Z DOLLNAXU 3.10.2017 V2,r.ČKŠ
O: On The Top z Dixie
M: Innocent Rose z Dollnaxu
Ch: Strnadová Zdeňka, RNDr.
M: RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/16, 104 00 Praha 10
20. IAGO SILVER GRAND CALVERA 8.4.2018 V1,ČKŠ
O: Always On Top BS From Rainbowland
M: Cute Lilly Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: MVDr.Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly
Třída veteránů-psi
21. ON THE TOP Z DIXIE 30.12.2011 V1,ČKŠ-V
O: Noble Monument´s Atman
M: Xtravagance z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148, 289 26 Stará Lysá
Třída mladých-feny
22. INCREDIBLE Z DIXIE 29.6.2019 V1,ČKŠ-J
O: On The Top z Dixie
M: Pink Devil z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
23. TWENTY VZPOMÍNKA 19.4.2019 V2
O: Art´Marant Crossfire
M: Romance Vzpomínka
Ch: Koláčková Dita, MVDr.
M: MVDr.Dita Koláčková, Bukov 30,27004 Hořesedly
Mezitřída-feny
24. BELLA MIA LA DOLCE VITA STAR 11.6.2018 V1,ČKŠ
O: Chinon´s Unconditional Boy
M: La Dolce Vita z Dixie
Ch: Matušová Klára
M: Klára Matušová, Hájek 104, 363 01 Ostrov
25. ARABELA STAR FOR LUCKY PAWS 11.1.2019 V3
O: Oskar Hero z Dollnaxu
M: Jakarta Daniela´s Genus
Ch: Rokošová Lucie
M: Eva Zichová, Nová 653, 468 02 Rychnov u Jablonce nad Nisou
26.ZEN LADY Z DOLLNAXU 29.9.2018 V2,r.ČKŠ
O: Fox Mulder z Dollnaxu
M: Innocent Rose z Dollnaxu
Ch: RNDr.Zdeňka Strnadová
M: RNDr. Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/16, 104 00 Praha 10
Třída otevřená– feny
27.OH MY LOVE DU HAUT CUSSE 21.9.2018 V1,ČKŠ
O: Finus Don´t You Worry
M: My Love At Future Look
Ch: Bonnaud Fabrice
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
Třída vítězů-feny
28. CHARMING CHILLI Z DIXIE 20.6.2018 V1,ČKŠ,OKV,Nejlepší malý knírač
O: Clever Cameron z Dixie Nejkrásnější knírač výstavy
M: Undiscovered Beauty z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Stará Lysá 148,289 26 Stará Lysá
Třída veteránů– feny
29. HAIRY REVOLUTION Z DOLLNAXU 17.11.2010 V2
O: Ops da Boa Barba
M: Borůvka z Dollnaxu
Ch: Strnadová Zdeňka,RNDr.
M: RNDr.Zdeňka Strnadová, Pod Zahradami 151/16, 104 00 Praha 10
30. CHANCE McDANIEL MALÝ KAVALÍR 19.11.2011 V1,ČKŠ-V
O: Willy Wuff Malý kavalír
M: Universe´s Miss Malý kavalír
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
Knírač malý ČERNÝ
Mezitřída-psi
31. JOSHUA MY LOVE ANDROIS 23.9.2018 V1,ČKŠ,OKV
O: Dreamkiss Illusion Comes True
M: Harmony Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
Třída mladých-feny
32.GRÉTA HAL BENAVENTE MORAVIA 7.3.2019 V1,ČKŠ-J
O: Kelly´s Super Star
M: Endless Love Hajan Polonia
Ch:Rodinová Dagmar
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
Mezitřída-feny
33. I LOVE STAR SOPHIE WILD RANE 23.8.2018 V1,ČKŠ
O: Kelly´s Super Star
M: Victorious Star Just Beauty
Ch: Adamčikovi J+A
M: Lenka Dudová, Horská 857/1, 363 01 Ostrov
Třída otevřená-feny
34. JOSEPHINA ANDROIS 23.9.2018 V1,ČKŠ,OKV
O: Dreamkiss Illusion Comes True
M: Harmony Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
Třída vetránů-feny
35. AURORA BLACK BENAVENTE MORAVIA 7.11.2011 V1,ČKŠ-V
O: Waldemar Androis
M: Jellyfish Malý kavalír
Ch: Rodinová Dagmar
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
Knírač malý PEPŘ a SŮL
Mezitřída-psi
36. XANDER ERNST ASTRONAUT 4.1.2019 V1,ČKŠ
O: Baloubet Trendin Worldwide
M: Dorothea Ernst Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
37. NORBERT MAX PEPPER ANDROIS 17.9.2018 V2,r.ČKŠ
O:Uncas PS Rezlark
M: Dominga Pepper Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M:Petra Horáčková, Na rovném 6, 154 00 Praha 5
Třída otevřená-psi
38. WORD TO THE WISE ASTRONAUT 26.12.2018 V1,ČKŠ,OKV
O: Baloubet Trendin Worldwide
M: Sabrina Ernst Astronaut
Ch: Suchá Miroslava.
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
Třída vítězů-psi
39. FIRST KISS FOR ZELEBRITÄT FROM YARICA 18.9.2018 V1,ČKŠ
O: Zelebrität Jackpot
M: Wersense vom Römersberger Hof
Ch: Kališová Jarmila
M: Jarmila Kališová, U školky 625, 250 64 Měšice
Třída mladých-feny
40. WINNIFRED Z VĚTROVA 25.6.2019 V1,ČKŠ-J
O: First Kiss for Zelebritat from Yarica
M: Odysea z Větrova
Ch: Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
Mezitřída-feny
41. WINNING CHARM HAJAN POLONIA 17.7.2018 V2,r.ČKŠ
O: Starlings Kashmir
M: Just Only You Hajan Polonia
Ch: Janiszewska Halina
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
42. NOISETTE PEPPER ANDROIS 17.9.2018 V1,ČKŠ
O: Uncas PS Rezlark
M: Dominga Pepper Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M. Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
Třída otevřená-feny
43. XYLOPHIA ASTRONAUT 4.1.2019 V1,ČKŠ
O: Baloubet Trendin Worldwide
M: Dorothea Ernst Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M: Renáta Kvasilová, Kosice 140, 503 51 Chlumec nad Cidlinou
Třída pracovní-feny
44. NATHALIA TENA ERNST ASTRONAUT 8.10.2017 V1,ČKŠ
/ZMMP/
O: Lucky Boy Astronaut
M: Rosalie Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M: Pavlína Hýbnerová, Kout na Šumavě 256,345 02 Kout na Šumavě
Třída vítězů-feny
45. MICHELLE PEPPER ANDROIS 6.9.2017 V1,ČKŠ,OKV
O: Ivanhoe Pepper Androis
M: Dominga Pepper Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Andrea Zaoralová, Zberaz 30, 264 01 Sedlčany
46. UNIVERSE Z VĚTROVA 31.8.2017 V2,r.ČKŠ
O: Uncas PS Rezlark
M: Odysea z Větrova
Ch: Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
Třída veteránů-feny
47. QUEEN OF RAIN MALÝ KAVALÍR 20.3.2012 V1,ČKŠ-V
O: Eos Rauhteufelchen
M: Jennifer Jennie Malý kavalír
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem