Dnešní datum: 23. 08. 2019     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2019
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2019
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky Oblastní klubové výstavy Braník 8.5.2019
Vydáno dne 05. 06. 2019 (600 přečtení)



Knírač malý pepř a sůl

Rozhodčí:    Karel Hořák                           

 

 

SOUTĚŽE

Dítě a pes    

Tereza Váňová – MALÝ KNÍRAČ PEPŘ A SŮL

Chovatelské páry -  KMB  - Elexandra White HelMich a The magic Touch z Šardanu – Helena Vacínková

Nejkrásnější štěně -       KVČ Eldorado Fantom Chlumu                     

Nejkrásnější dorost –       KMP+S  Noisette Pepper Androis                     

Nejkrásnější mladý jedinec – KMČ Stadtlers Dancing in The Dark in Prague

Nejkrásnější jedinec z třídy čestné– KSP+S Frank A Finta F Morava

Nejkrásnější veterán–  KVČ Aranka Jesstyno

Nejkrásnější chovný pár –

Nejkrásnější malý knírač –  KMP+S Natalia Tena Ernst Astronaut

Nejkrásnější střední knírač – KSČ Summer Storm Grand Calvera

Nejkrásnější velký knírač – KVČ Holly ze Slunečné verandy

 

Nejkrásnější knírač výstavy – KMP+S Natalia Tena Ernst Astronaut

 

Knírač malý bílý

PSI –třída čestná

 

The Magic Touch z Šardanu                  1.

o.:Sweet Toys Coco Jumbo      m.: Hope Blues La Nanasim

maj.: Vacínková helena

 

 

Feny – třída mladých

 

Adélka Píďalka       V1, ČKŠ-J

o.:  Felix Rezlark      m.: Paloma Švarcava

maj.: Šavrdová Hana

 

Feny – třída otevřená

 

Holly Vašata       V1, ČKŠ, OKV

o.:  Bairre Vašata        m.:Day Švarcava

maj.: Veronika Benešová

 

Paloma Švarcava       VD 2

o.:  Colombo WT Rezlark       m.:Fanny Švarcava

maj.: Šavrdová Hana

 

Feny – třída veteránů

 

Alexandra White Hel-Mich       V1, ČKŠ-V

o.: Zacharias of Bianco Olgas       m.:Feria Praegredior

maj.: Helena Vacínková

 

 

Knírač malý černostříbřitý

PSI –třída mladých

 

Chivalrous Chase z Dixie      V2

o.:  Clever Cameron z Dixie      m.: Undiscovered Beauty z Dixie  

maj.:  Otakar Křivohlavý.

 

 

 

Iago Silver Grand Calvera     V1, ČKŠ-J

o.:   Salwais on Top Bsfrom Rainbowland      m.: Cute Lilly Grand Calvera

maj.: Dita Koláčková MVDr.

 

Psi – třída mezitřída

 

Wonderful World z Dollnaxu       VD1

o.:   On The Top z Dixie    m.: Innnocent Rose z Dollnaxu 

maj.:  Strnadová Zdeňka RNDr.

 

 

Psi – třída pracovní

 

Angelo Poslední skaut      V1, ČKŠ, OKV

o.:   Sailers Dealthy Hallows    m.: Trisha Poslední skaut

maj.:  KřížováMarcela Mgr.

 

Psi – třída veteránů

 

Fox Mulder z Dollnaxu   V1, ČKŠ-V

o.:   Dabbler April v.D.n. Oppasser    m.: Borůvka z Dollnaxu

maj.:  Strnadová Zdeňak RnDr.

 

 

FENY  – třída mladých

 

Yogi Doggie z Dollnaxu         V1, ČKŠ-J

o.: Santa Knyrys Walker Rezlark    m.: Hairy Revolution z Dollnaxu

maj: Strnadová Zdeňka RnDr.

 

 

Feny – mezitřída

 

Fatima II Rezlark       V1, ČKŠ

o.:  Alexis Albertha vom Karlseck      m.: Zanithof of Taithas Ushabti

Maj.: Běhalová Martina

 

Feny – třída otevřená

 

Venus de Praga z Dollnaxu      V1, ČKŠ

o.: Wild Wind z Dixie    m.: Hairy Revolution z Dollnaxu

maj:  Strnadová Zdeňka RnDr.

 

Feny – třída vítězů

 

Elois Silver Grand Calvera        V1, ČKŠ, OKV

o.: Chinon‘s Unconditional Joy   m.:Terry Silver Grand Calvera

maj.:  Havelková Denisa

 

Feny – třída čestná

 

Daulie Blackit od Stříbrných tlapek      1.

o.: Art Marant Cross Fire   m.: Nikita Rezlark

maj.:  Vaculíková Jana

 

Feny – třída veteránů

 

Chottans Raw Model                  V1, ČKŠ-V

o.:Xdar Cosmic Wonder     m.:Chottans Just for You

maj.: Ulrichová Daniela

 

Nikita Rezlark                  V2

o.: Inspektor Rezlark     m.: Filomena Rezlark

chov.:  Rezková Larisa Ing.

maj.:  Vaculíková Jana

 

Knírač malý černý

PSI– třída mladých

 

Stadtlers Dancing in The Dark in Prague          V1, ČKŠ-J
o: Stadtlers – Wiloeisp Join in the Dark  m: Kingsway Hello My Honeey
maj.: Havelková Denisa a Kaniaková Jana

 

 

Feny  – mezitřída

 

Hannah Androis     V1, ČKŠ, OKV                                   

o.: Partner Rezlark     m.: Jacqueline Androis

maj.: Berková Dagmar Ing.

 

 

Feny – třída otevřená

 

Jacqueline Valorian       V1, ČKŠ                                      

o.: Cabo Quendoline Silesia   m.: Isabella valorian  

maj. Ing. Žaneta Valentová

 

Feny – třída vítězů

Emma Benavente Moravia      VD                         

o.: King Samuel Black Samba   m.: Butterfly Benavente Moravia

maj.: Rodinová Dagmar + Mlsnová Eva

 

Knírač malý pepř a sůl

PSI  – třída dorostu

 

Norbert Max Pepper Androis          VN1
o: Uncas PS Rezlark   m:  Dominga Pepper Androis
maj. Horáčková Petra

 

PSI – mezitřída

 

XXXAgent z Roznetu                 V1, ČKŠ, OKV
o: Uncas PS Rezlark   m:  Tasha z Roznetu
maj.:  Čejka Miloslav

 

Psi – třída vítězů

 

Denis z Bieleho domu               V1, ČKŠ

o.: Newmann Rezlark              m.: Xmas Snowflake z Šardanu

maj.:  Vacínková Helena

 

Psi – třída čestná

 

Fido Astronaut                 1.

o.: Empire Creatos At Moldau North             m.: Shakira Astronaut

maj.:  Dlouhá Dagmar

 

FENY  – třída dorostu

 

Noisette Pepper Androis            VN1
o: Uncas PS Rezlark   m: Dominica Pepper Androis
maj.Zaoralová Andrea

 

Feny – mladých

 

Panna Cotta Astronaut     V1, ČKŠ-J
o:Sailers Small Code - Pipper   m:  Ultra PS Rezlark
maj.: Dlouhá Dagmar

 

Winning Charm Hajan Polonia    V2
o:Starlings Kashmir   m: Just Only You Hajan Polonia
maj.: Ulrichová Daniela

 

Feny – mezitřída

 

 

Michelle Pepper  Androis     V2
o: Ivanhoe pepper Androis   m:  dominiga pepper Androis
maj: Zaoralová Andrea

 

Xtra  Lady z Roznetu            V1, ČKŠ
o: Uncas PS Rezlark   m:  Tasha z Roznetu
maj.:  Tušilová Olga

 

Feny – otevřená

 

Inna Astronaut             V1, ČKŠ
o: Zeus Pepper Astronaut   m:Ultra PS Rezlark
maj.:Valentová Lada

 

Feny – třída pracovní

 

Natalia Tena Ernst Astronaut          V1, ČKŠ, OKV

o: Lucky Boy Astronaut     m: Rosalie Astronaut
Maj.:  Hýbnerová Pavlína

 

Feny – třída veteránů

 

Jennifer Jennie Malý Kavalír               V2

o.: Kaspelix game in Time           m.: Dixi Queen Pepper Masly Kavalír

maj.:  Ulrichová Daniela

 

Yantia  Astronaut              V1, ČKŠ-V

o.: Directo Al GranoTajinastes             m.: Fyrit Lady MoldauNorth

maj.: Fodorová Martina

 

 

Knírač střední černý

Psi – třída vítězů

 

Summer Storm Grand Calvera               V1, ČKŠ, OKV

o.: Hermes-N del Guidante   m.:  Kalokagathia Grand Calvera

maj.: Havelková Denisa

 

 

FENY  – třída mladých

 

Agnes Black Grand Calvera                    V1, ČKŠ-J

o.:  von Shamans Irish Image    m.: Tatum Black Grand Calvera

maj: Havelková Denisa

 

 

 

Knírač střední pepř a sůl

PSI– třída mezitřída

Kamikadze Saltus ze Záhrabské       V1, ČKŠ

o.: Skippy Saltus ze Záhrabské          m.:Georgeus Glory von Portenschlag

maj.: Svobodová Renata

 

PSI– třída otevřená

Bart Simpson Noční strážce       V1, ČKŠ

o.: Quentin Alarm Beskyd          m.:Indiana Gloria Leones

maj.: Frišová Daniela

 

 

 

 

Psi – třída vítězů

Artex Noční strážce       V1, ČKŠ, OKV

o.: Armani Poslední skaut          m.:Indiana Gloria Leones

maj.: Zajičkovi František a Marcela

 

Psi – třída veteránů

Loveboy Saltus ze Záhrabské       V1, ČKŠ-V

o.: Ablazerfirelightmylife-PS        m.: Unbelievable USA ze Záhrabské

maj.: Svobodová Renata

 

Psi – třída čestná

Frank A Finta F Morava       1.

o.: Shark A Finta F Top Target       m.: Anastasie Audry A finta F Morava

maj.: Benešovská Jitka

 

 

Feny – třída vítězů

Geena Alarm Beskyd       V1, ČKŠ

o.: Amore Mio Alarm Beskyd         m.:Zafira Alarm Beskyd

maj.: Benešovska Jitka

 

Knírač velký černý

PSI– třída štěňat

 

Eldorado Fantom Chlumu            VN 1.

o.: carravagio Medecki      m.:Ursuzsi Radinie

maj.: Hochová Miroslava

 

PSI– třída dorostu

 

Deseo-Con Todos Los Santos            VN 1.

o.: Tazz Con Todos Los Santos    m.: Xia Cruella Con Todos Los Santos

maj.: Vaculíková Jana

 

Psi –třída otevřená

 

Alfonzo from Black Velvet Rose      V1, ČKŠ, OKV

o.: Barthemius Magic Black Diamond         m.:   Betty od Devíti vrb

maj.: Cimfe Jana Mgr.

 

Feny – třída mezitřída

 

Arya Porta Aghan            V1, ČKŠ

o.: Xaron von Hatzbachtal       m.: Czahik Daches Dream

maj.: Rohlenová Petra

 

Karma Hanno Veto           V2

o.: Dustin vom Sonnenhof       m.: Zenta Hanno Veto

maj.: Kadlecová Jarmila Ing.

 

 Feny  – třída otevřená

 

Enny Ve-Fi       V2.

o.: Abel od Devíti vrb      m.:Kianga vom Hörren 

maj.: Placata Václav

 

 

Holly ze Slunečné verandy      V1, ČKŠ, OKV

o.: Charlie Hugo Radinie     m.:Frencis ze Slunečné verandy 

maj.: Valentová Žaneta Ing.

 

Feny – třída pracovní

Natasha Natty Goldest Danubius       VD 1

o.: Devil Denny Goldest Danubius      m.: Jennifer Jeane  Goldest Danubius 

maj.: Melnyčuk Jana 

 

Feny – třída vítězů

Urszi Radinie                             V1, ČKŠ

o.:  Enzo de Pichera                           m.. Fenja Hanno Veto

maj.: Hochová Miroslava

 

Feny – třída veteránů

Aranka Jesstyno                    V1, ČKŠ-V

o.: Larry King Radinie  m.: Jackie Jess Sluneční paprsek

maj.:Zaoralová Andrea

 

Knírač velký pepř a sůl

 

Feny – třída vítězů

Silver Senator Femme Fatale        V1, ČKŠ, OKV

o.: Mel Gibson v. Amber               m.: Silver Senator Rhisbee

maj.: Vaculíková Jana

 

 

 

 



( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )