Dnešní datum: 17. 09. 2019     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2019
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2019
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Vyhodnocení reprezentace ČR 2017 a 2018
Vydáno dne 01. 04. 2019 (211 přečtení)

portovní reprezentace dosáhla v letech 2017 a 2018 řady významných výsledků na světových soutěžích.

Na začátku roku 2019 projednalo Předsednictvo ČKS výsledky reprezentace za minulé dva roky a rozhodlo uskutečnit vyhodnocení sportovních úspěchů kynologické reprezentace za účasti sportovců, vedoucích výprav a realizačního týmu ČKS, včetně udělení čestných uznání a finančních odměn úspěšným sportovcům.

Vyhodnocení reprezentace proběhlo 8. března 2019, v Pardubickém hotelu Labe.

MS kníračů – ISPU - klubová reprezentace (MS IPO3)


Stříbrná plaketa za reprezentaci - Lukáš Slowioczeck a Frennklin ze slunečné zahrady
Čestné uznání a FO - David Rohlena a Jesse James Goldest Danubis
Čestné uznání a FO - Helena Glänznerová a Hannibal Barkas Radinie
Čestné uznání a FO - Hana Slowioczeková a Cora Daches Dream

MS kníračů – ISPU - klubová reprezentace (MS IPO-FH)



Čestné uznání a FO - Mgr. Michaela Pencáková a Borgia Ludrezia Gabricio
Čestné uznání a FO - Hana Konrádová a Andora pro Marii
Čestné uznání a FO - Ing. Jiří Radovesnický a Sashim Absolut Expert
Čestné uznání - (vedoucí družstva 2018)  - Veronika Staniová
Čestné uznání - (vedoucí družstva 2017) - Jiří Pavlík
Čestné uznání - (veduocí družstva IPO-FH 2017) - Ing. Vratislav Petrů
 
Zdroj: ČKS (www.kynologie.cz)




( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )