Dnešní datum: 12. 12. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2019
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2018
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Výsledky OKV Praskolesy 24.11.2018
Vydáno dne 30. 11. 2018 (312 přečtení)

Uvnitř článku najdete kompletní výsledky z Oblastní klubové výstavy v Praskolesích pořádané pobočkou Praha - východ



Knírač malý bílý

Klub chovatelů kníračů – pobočka Praha východ

 

POVÝSTAVNÍ KATALOG

XVIII. Oblastní klubová výstava kníračů

všech velikostních a barevných rázů

24.listopad 2018

Praskolesy

Rozhodčí: Helena Glänznerová

 

 

BIS – Bonny Bloom Black Androis

 

Knírač malý bílý

 

Feny – třída otevřená

1        INDICIE Shadow White de Pepa     DISKVALIFIKACE

          O: Armani Genstat  m: Blaylock Is Magic

          Chov: Iva Šichnárková maj: Iva Račková Zoubková

         

Knírač malý černostříbřitý

 

Psi – třída dorostu

2        IAGO SILVER Grand Calvera            VN1

          O: Always On Top BS from Rainbowland  m: Cute Lilly Grand Calvera

          Chov: Denisa Havelková Maj: Dita Koláčková

 

Psi – mezitřída

3        GONJO SILVER Grand Calvera         V1, ČKŠ

          O: Repitition´s Indigo Sky  m: Yakuma Silver Grand Calvera

          Chov: Denisa Havelková Maj: Tomáš Schneider

 

Psi – třída otevřená

4        URBAN HERO z Dollnaxu                  NENASTOUPIL

          O: Oskar HeroDollnaxu  m: Jeannie Silver Malý kavalír

          Chov: RNDr.Zdeňka Strnadová Maj: Mgr.Jana Lavičková

 

Psi – třída vítězů

5        Sweetschnauzers VOL DAMM INEDIT   V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Sweetschnauzers Gladiator  m: Sweetschnauzers Clarion

          Chov: Alejandra Garcia Maj: Denisa Havelková,  

 

Psi – třída veteránů

6        CROSSFIRE Art’Marant                     V2

O: Benito of Taita’s Ushabti  m: Ceribbean Seashell Sandora

Chov: Maria Krotova Maj: Dita Koláčková,  

 

7        Hönsetorps AMERICAN HALL OF FAME V3

O: Axcium’s Clearedfortakeoff m: Chottans It’s A Magic Dream

Chov: Oskarsson Malin Maj: Ing.Ladislav Večerka,  

 

8        SIMPLY THE BEST Malý kavalír        V1, ČKŠ-V

O: Chottans Vagabond for Me  m: Universe’s Miss

Chov+maj: Daniela Ullrichová,  

                   

Feny – třída dorostu

9        IMANI SILVER Grand Calvera           VN1

          O: Always On Top BS from Rainbowland  m: Cute Lilly Grand Calvera

          Chov + Maj: Denisa Havelková,  

 

Feny – mezitřída

10      BALAADITYA Altan-Corgo                V1, ČKŠ

          O: Chinon´s Unconditional Joy  m: Sixth Sense z Dixie

          Chov + Maj: Tomáš Schneider,  

 

11      VANILLAE FLOS z Dollnaxu               VD2

          O: Wild WindDixie  m: Hairy RevolutionDollnaxu

          Chov: Zdeňka Strnadová Maj: Ing.Ludmila Benediktová

 

Feny – třída otevřená

12      GWENDY SILVER Grand Calvera      V1, ČKŠ

          O: Repitition´s Indigo Sky  m: Yakuma Silver Grand Calvera

          Chov + Maj: Denisa Havelková,  

 

Feny – třída vítězů

13      ZETA Ultra Majestic                           V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Kelly´s Super Star  m: Lucky Star Weth Me

          Chov: Czarnopolska Anna Maj: Denisa Havelková

 

Feny – třída čestná

14      FIRST OF ALL Malý kavalír               V1

          O: Willy Wuff Malý kavalír  m: She is So Wonderful Malý kavalír

Chov+maj: Daniela Ullrichová,  

 

Feny – třída veteránů

15      UNIVERSE’S MISS Malý kavalír        V1, ČKŠ-V

          O: Chottan’s Vagabond for Me  m: Irish Vanila Ice Malý kavalír

Chov+maj: Daniela Ullrichová,  

 

Knírač malý černý

 

Psi – třída dorostu

16      CHIVAS REGAL Androis                     VN1

O: Mini Masterpiece’s Forward  m: Tullamore Dew Androis

Chov+maj: Andrea Zaoralová,  

 

Psi – třída otevřená

17      BEATLE Androis                                 V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Ground Zero’n Di Mote Gentile  m: Can Fly Ca Vanga

          Chov: Andrea Zaoralová  Maj: Martina Zoulová,  

 

Psi – třída veteránů

18      LANCASTER Androis                          NENASTOUPIL

          O: Dragon Fly Carboneum  m: Xaira v.Portenschlag

          Chov: Andrea Zaoralová maj: Jana Kaniaková,  

 

Feny – třída dorostu

19      CHRISTIE Androis                             VN1

O: Mini Masterpiece’s Forward  m: Tullamore Dew Androis

Chov+maj: Andrea Zaoralová,  

 

Feny – třída mladých

20      EMMA Benavente Moravia                V1, ČKŠ-J

          O: King Samuel Black Samba  m: Butterfly Benavete Moravia

          Chov+maj: Dagmar Rodinová,  

 

Feny – mezitřída

21      BELLA MIA Androis                           V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Ground Zero’n Di Mote Gentile  m: Can Fly Ca Vanga

Chov+maj: Andrea Zaoralová,  

 

Feny – třída vítězů

22      LOVE YOU FORVER z Šardanu          V1, ČKŠ

          O: Kelly´s Super Star                  m: Rarita z Šardanu

Chov: Šárka Kollárová maj: Denisa Havelková,  

 

Feny – třída čestná

23      OLIVIA NELLA Bohemia Ness           NENASTOUPILA

          o: Natar Hamlet Wild Rane  m: Dog-Otho’s For Your Eyes Only

          chov+ maj: Jana Kaniaková,  

 

Knírač malý pepř a sůl

 

Psi – mezitřída  

24      ALEX z Černého nebe                        V2, r.ČKŠ

          O: Fido Astronaut  m: Lassy Gymor

          Chov: Josef Raclavský Maj: Blanka Markovic,  

 

25      KRISTIAN ERNST Astronaut             V1, ČKŠ

          O: Zelebritat Jackpot m: Sabrina Ernst Astronaut

          Chov + maj: Miroslava Suchá,  

 

Psi – třída otevřená

26      HENDRICK ´s  De Villa Cayna           V1, ČKŠ

O: Jack Sparrow De Miguel m: Pandora De Villa Cayna

Chov: Marques Luis Fernardo Gaudencio Maj: Miroslava Suchá,  

 

Psi – třída vítězů

27      Baloubet TRENDIN WORLDWIDE    V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Chentake Limited Edition at Wellingley m: Baloubet Sky´s The Limit

          Chov: DKL Ingarfill Maj: DKL Ingarfill + Miroslava Suchá

 

Feny – třída mladých

28      UNPLUGGED Cheantake                  V1, ČKŠ-J

O: Attaway Northern Light  m: Axcium´s Exellenzia

Chov: Ylikyla Nora Maj: Miroslava Suchá

 

Feny – mezitřída

29      INNA Astronaut                                V1, ČKŠ

          O: Zeus Pepper Astronaut  m: Ultra PS Rezlark

          Chov: Miroslava Suchá Maj: Lada Valentová

 

Feny – třída otevřená

30      KATTY KAY ERNST Astronaut           V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Zelebritat Jackpot m: Sabrina Ernst Astronaut

          Chov + maj: Miroslava Suchá,  

 

Feny – třída vítězů

31      DIDA ze Židenických zahrad            V2, r.ČKŠ

          O: Ir z Agova dvora  m: Droga z Apatyky

          Chov: Hana Kučerová Maj: Blanka Markovic

 

32      DOROTHEA ERNST Astronaut           V1, ČKŠ

          O: Starlings Kashmir         m: Izolda Astronaut

          Chov + maj: Miroslava Suchá

 

Feny – třída veteránů

33      MAMMA MIA z Marzemu                   V1, ČKŠ-V

          O: Sensations Storm Watcher  m: Grace KellyMarzemu

          Chov+maj: Martina Deverová

 

34      NORTH STAR Malý kavalír                NENASTOUPILA

          O: Eos Rauhteufelchen  m: Hello Maxi Malý kavalír

Chov+maj: Daniela Ullrichová,  

 

 

Knírač střední černý

 

Psi – třída dorostu

35      YORICK BLACK Grand Calvera         VN1

          O: Ilko v.d. Talmühle  m: Olympia Lady – N del Guidante

          Chov + Maj: Denisa Havelková,  

Psi – třída mladých

36      CAR z Hofjaru                                    V1, ČKŠ-J

          O: Querubin od Dalajského potoka  m: Bára z Hofjaru

          Chov: Jaroslav Hofman Maj: Ing.Kateřina Filáková,

 

37      US ARMY BLACK Grand Calvera       V2

          O: Goro Black Grand Calvera  m: Jessica Black Grand Calvera

          Chov: Denisa Havelková Maj: Andrea Botová

 

Psi – mezitřída

38      PERRY MASON Grand Calvera          V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Hermes – N del Guidante  m: Tatum Black Grand Calvera 

          Chov + Maj: Denisa Havelková

 

Psi – třída vítězů

39      Von Shaman´s IRISH IMAGE           V1, ČKŠ

O: Bartigeins Born On The 4th of July m: Von Shaman´s AWESOME APPEAL

          Chov: Dr. Kathleen Fitzgerald Maj: Denisa Havelková,  

 

Feny – mezitřída

40      SUMMER NIGHTS Grand Calvera     V1, ČKŠ

          O: Hermes – N del Guidante        m: Kalokagathia Black Grand Calvera 

          Chov + Maj: Denisa Havelková,  

 

feny – třída otevřená

41      ROYAL RUBY Grand Calvera             V1, ČKŠ

          O: von Shaman´s Walk on Air     m: ZZ Black Grand Calvera 

          Chov + Maj: Denisa Havelková

 

feny – třída vítězů

42      LUCKY ROSE Grand Calvera             V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Faust Black Grand Calvera      m: Zola Black Grand Calvera 

          Chov + Maj: Denisa Havelková

 

43      QUEEN VICTORIA Grand Calvera     V2, r.ČKŠ

          O: Faust Black Grand Calvera       m: Cairo Black Grand Calvera 

Chov: Denisa Havelková Maj: Eric Taupin & Denisa Havelková  

 

 

Knírač střední pepř a sůl

 

Psi – mezitřída

44      KOUZELNÍK Benavente Alarm Beskyd  V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Tombola’s Dragonheart  m: Aurora Alarm Beskyd

          Chov: Lenka Fajkusová Maj: Dagmar Rodinová

 

Feny – třída dorostu

45      Top Target SNĚHURKA BENAVENTE    VN1

          O: Top Target Chizar  m: Top Target Gloria Stuart

          Chov: Natalia Sviridova Maj: Dagmar Rodinová

 

Feny – třída mladých

46      MAYBE, MAYBE NOT Grand Calvera   V1, ČKŠ-J

          O: Miccosukees Winning Hand  m: Henriette Pepper Grand Calvera

          Chov: Denisa Havelková  Maj: Jitka Minaříková,  

 

Feny – mezitřída

47      PRUE PAXTON Gloria Leones            V1, ČKŠ

          O: Loveboy Saltus ze Záhrabské  m: Florette Gloria Leones

          Chov: Michaela Zubrická Maj: Hana Loužilová

 

Feny – třída otevřená

48      KORA PEPPER Grand Calvera           V1, ČKŠ

          O: Mama Schram´s Caesar  m: Fatima Pepper Grand Calvera

          Chov: Denisa Havelková  Maj: Michael Svoboda,  

 

Feny – třída pracovní

49      ELSA Saltus ze Záhrabské                 V1, ČKŠ

          O: Skippy Saltus ze Záhrabské  m: Roxana Saltus ze Záhrabské

          Chov: Monika Skok Maj: MVDr.Ludmila Růžková   

 

Feny – třída vítězů

50      QWAERY Gloria Leones                     V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: Corrado Poslední skaut  m: Žaltvykslé Vaivorykšté

          Chov: Michaela Zubrická  Maj: Hana Jakešová

 

Knírač velký černý

 

Psi – mezitřída

53      BALLI VAVRCLARE Giom Kastasi     V1, ČKŠ

          O: Abel od Devíti vrb  m: Arah Giom Kastasi

          Chov: Kateřina Zwillingová maj: Klára Pavlištová

 

Psi – třída otevřená

51      CYDR From Black Despair                V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

          O: WaskezTartaku  m: Ina z Bedýnky

          Chov: Aleksandra Maria Szponar Maj: Ing.Marcela Chladová

 

52      GARRON Black Dvomaro                  V2, r.ČKŠ

          O: Frenklin ze Slunečné verandy  m: Hearty Hexe Radinie

          Chov: Markéta Netíková  maj: Jiří Vlastník

 

Feny – mezitřída

 

54      BONNY BLOOM Black Androis  V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

O: Archie Arrow Earle Black  m: Aranka Jesstyno

Chov: MUDr.Jarmila Gajdárová Maj: Miloslava Endrstová,  

 

Feny – třída otevřená

55      URIANA JESSIE Radinie                   V1, ČKŠ

          O: Enzo de Pichera  m: Fenja Hanno Veto

          Chov: Helena Glänznerová  Maj: Ing.Marcela Chladová

 

 

Soutěže:

 

Dítě a pes

  

1.místo Veronika Vlastníková 5 let Garron Black Dvomaro

 

Chovné páry

1.Dorothea Ernst Astronaut x Hendricks De Villa Caynamaj: Miroslava Suchá

2.Simply the Best Malý kavalír x Universe’s Miss Malý kavalír – maj: Daniela Ullrichová

 

Chovatelská skupina:

  1. Androis – knírač malý černý – chov: Andrea Zaoralová
  2. Malý kavalír – knírač malý černostříbřitý – chov: Daniela Ullrichová

 

Nejlepší dorost:

YORICK BLACK Grand Calver maj:Denisa Havelková

 

Nejlepší mladý:

CAR z Hofjaru  - Maj: Ing.Kateřina Filáková,

 

Nejlepší čestná:

FIRST OF ALL Malý kavalír - maj: Daniela Ullrichová

 

Nejlepší veterán:

SIMPLY THE BEST Malý kavalír - maj: Daniela Ullrichová,

 

Nejlepší MK:

KATTY KAY ERNST Astronaut  - maj: Miroslava Suchá,  

 

Nejlepší SK:

PERRY MASON Grand Calvera -maj: Denisa Havelková

 

Nejlepší VK:

BONNY BLOOM Black Androis  - maj: Miloslava Endrstová

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ VÝSTAVY – BIS

BONNY BLOOM Black Androis  - maj: Miloslava Endrstová

 

BÁŤŮV MEMORIAL:

KATTY KAY ERNST Astronaut  - maj: Miroslava Suchá,  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 



( Autor: -mze- | Informační e-mailVytisknout článek )