rozhodčí Helena Glänznerová
|
Knírač malý PEPŘ A SŮL
Mezitřída- psi
1. HENDRIK´S DE VILLA CAYNA 8.1.2017 LOP539475/17 V1,ČKŠ, Oblastní vítěz
O: Jack Sparrow (De Miguel)
M:Pandora De Villa Cayna
Ch: Marques Luis Fernando
M:Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
Třída štěňata– feny
2. CHENTAKE UNPLUGGED 1.1.2018 Fi15335/18 VN1
O:Attaway Northern light
M:Axcium´s Exellenzia
Ch: Ylikyla Nora
M:Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
Třída dorostu-feny
3. NANTY ISABELLE ASTRONAUT 8.10.2017 11095/17 VN1
O: Lucky Boy Astronaut
M: Rosalie Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M:Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
Třída mladých– feny
4. DROTTNING BEATRIX Z NOVÉHO ETYNKU 30.5.2017 10929/17 V1,ČKŠ-J
O: Yankee Zephyr Astronaut
M: Beatrix Ekaterina Z Nového Etynku
Ch: Goga Jozef
M: Jozef Goga, Riegerova 16, 378 42 Nová Včelnice
5. UNIVERSE Z VĚTROVA 31.8.2017 11014/17 V2
O:Uncas PS Rezlark
M:Odysea z Větrova
Ch:Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
Mezitřída– feny
6. GRETHE ERNST ASTRONAUT 9.11.2016 10690/16 V1,ČKŠ
O: Uncas PS Rezlark
M: Solimans Close Enought
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
Třída otevřená-feny
7. BIBI ARITIMI 16.3.2016 10352/16 VD1
O: Uncas PS Rezlark
M: Alisa Aritimi
Ch: Procházková-Trachtová Hana
M: Hana Lehká , Nová ulice 301, 273 53 Hostouň u Prahy
Třída vítězů– feny
8. ch. DOROTHEA ERNST ASTRONAUT 25.4.2016 10431/16 V1,ČKŠ. Oblastní vítěz, Nejlepší malý knírač
O: Kashmir Starlings Nejlepší pes výstavy
M: Izolda Astronaut
Ch: Suchá Miroslava
M: Miroslava Suchá, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice-Chrást
Třída veteránů-feny
9. ch. MOON SONG MALÝ KAVALÍR 28.1.2010 7556/10 V1,ČKŠ-V
O: Ch.Eos Rauhteufelchen
M: It´s My Life Malý kavalír
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80/266, 400 07Ústí nad Labem
Knírač malý ČERNOSTŘÍBŘITÝ
Třída mladých-psi
10. HYPERSONIC WHISPER OF WIND 6.3.2017 10979/17 V1,ČKŠ-J
O: Ch.Abye´s Dream Whisper of Wind
M: Grasant Whisper of Wind
Ch: Pietrzak Elzbieta
M: Miloš Richter, Otradica 31, 675 71 Náměšť nad Oslavou
Mezitřída –psi
11. ROBBY VZPOMÍNKA 1.11.2016 10668/16 V1,ČKŠ
O: Cengo Bohemia Vulkan
M: Mystery Vzpomínka
Ch: MVDr.Koláčková Dita
M: Zdeněk Fobl, Nad Roklí 299, 267 03 Hudlice
Třída vítězů-psi
12. CLEVER CAMERON Z DIXIE 10.6.2016 JR73675Pš V1,ČKŠ, Oblastní vítěz
O: Wild Wind z Dixie
M: One Moment z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Tuklaty 45, 250 82 Úvaly u Prahy
Třída veteránů-psi
13 CH. WILLY WUFF MALÝ KAVALÍR 24.10.2008 6549/08 V2
O: Meinkismah´s I Found My Thrill
M: Hattie Mc Daniel Malý kavalír
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80/266, 400 07 Ústí nad Labem
14. CH. CROSSFIRE ART´MARANT 11.11.2009 7659/10 V1,ČKŠ-V
O: Benito of Taita´s Ushabti
M: Caribbean Sea Shell Sandora
Ch: Krotova Maria
M: MVDr.Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly
Třída mladých-feny
15. FOLISH FRANCES Z DIXIE 27.4.2017 JR 73990 Pš V1,ČKŠ-J, Nejlepší z třídy mladých
O: Wild Wind z Dixie
M: Pink Devil z Dixie
Ch: Šindelářová Michala
M: Michala Šindelářová, Tuklaty 45, 250 82 Úvaly u Prahy
16. CHARLOTTA Z DEVONU 15.4.2017 10843/17 V2
O: Cairo z Devonu
M: Eywy z Devonu
Ch: Ing.Popelková Hana
M: Ing.Iva Gebertová, Bruselská 4, 120 00 Praha 2
Mezitřída-feny
17.ELOISE SILVER GRAND CALVERA 3.11.2016 10709/16 V1,ČKŠ,Oblastní vítěz
O: Chinon´s Unconditional Joy
M: Terry Silver Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
18. NARRA z JAN-RU 14.6.2016 10514/16 VD2
O: Honsetorps American Hall
M: Sophia Poslední skaut
Ch: Janečková Alena
M: Alena Janečková, Poštovní 452, 417 41 Krupka
Třída otevřená
19. AMÁLKA ACHMAK 28.5.2016 10459/16 VD3
O: Cairo z Devonu
M: Hailie Isabau
Ch.Kůs Bohumil
M: Alena Janečková, Poštovní 452, 417 41 Krupka
20. ROMANCE VZPOMÍNKA 1.11.2016 10669/16 V1,ČKŠ
O: Cengo Bohemia Vulkan
M: Mystery Vzpomínka
Ch: MVDr.Dita Koláčková
M: MVDr.Dita Koláčková, Bukov 30, 270 04 Hořesedly
21. SIMPLY MINE Z DOLLNAXU 5.10.2015 10207/15 V2, r.ČKŠ
O:Fox Mulder z Dollnaxu
M: Innocent z Dollnaxu
Ch: RNDr. Strnadová Zdeňka
M: Josef Maxa, K Jezeru 899/19, 149 00 Praha 4-Háje
Třída vítězů-feny
22. DONATHELLA SILVER GRAND CALVERA 26.3.2016 10416/16 V1,ČKŠ
O: Chinon´s Unconditional Joy
M: Yakuma Silver Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
Třída čestná-feny
23. Ch.FIRST OF ALL MALÝ KAVALÍR 26.7.2011 8274/11 V1,VTČ
( Ch.KCHK, OKV)
O:Ch.Willy Wuff Malý Kavalír
M: She Is So Wonderful Malý Kavalír
Ch:Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
Třída veteránů-feny
24. Ch.ROXI ROTTARY MALÝ KAVALÍR 2.11.2007 6294/07 V1,ČKŠ-V
O:Cash Carry Malý kavalír
M: Ch.Algris Absolut Victory
Ch: Ullrichová Daniela
M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem
Knírač malý ČERNÝ
Mezitřída- psi
25. DA VINCI BENAVENTE MORAVIA 25.6.2016 10499/16 V1,ČKŠ,Oblastní vítěz
O: His Eminence Androis
M: Butterfly Benavente Moravia
Ch: Rodinová Dagmar
M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273 64 Doksy u Kladna
Třída pracovní-psi
26. UMBERTO ANDROIS ZMMP 8.3.2016 10353/16 V1,ČKŠ
O: Astor z Chlumských luhů
M: Ariana Androis
Ch: Zaoralová Andrea
M: Johann Marusch, Mechová 303, 350 02 Lipová-Cheb
Třída otevřená-feny
27. CASSIOPEA Z VĚTROVA 3.3.2016 10340/16 V1,ČKŠ, Oblastní vitěz
O: His Eminence Androis
M: Gordona Rezlark
Ch:Berková Eva
M: Eva Berková, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
Knírač střední ČERNÝ
Třída mladých-feny
28. IBIZA VOM MANZENBACH 26.4.2017 9188/17 V1,ČKŠ-J
O: Lexus od Dalajského potoka
M: Zora in Black von der Talmuhle
Ch: Rihs Evelyn
M: Jana Filipová, Šultysova 169, 284 01 Kutná Hora
Třída otevřená-feny
29.LUCKY ROSE GRAND CALVERA 24.8.2016 8989/16 V1,ČKŠ, Oblastní vítěz, Nejlepší střední knírač
O: Faust Black Grand Calvera
M: Zola Black Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
Třída vítězů-feny
30. KARMA BLACK GRAND CALVERA 2.6.2016 8955/16 V1,ČKŠ
O: Velvet Dandy´s Wilbur Turnblad
M: Black Betty Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
Knírač střední PEPŘ A SŮL
Třída dorostu- psi
31. DAN ZE SPOŘICKÝCH LUK 1.11.2017 9173/17 nedostavil se
O: Royal Ring Alarm Beskyd
M: Edrien Vernika z Vysočiny
Ch:Lisnerová Stanislava, DiS.
M: Stanislava Lisnerová, DiS., Lipová 47, 431 01 Spořice
Mezitřída- psi
32. ORLANDO BLOOM GLORIA LEONES 24.9.2016 8976/16 VD1
O:Aulerco Obi-Wan Kenobi-PS
M: Diamond Gloria Leones Oriasis
Ch: Zubrická Michaela
M: Jiří Kareš, Jateční 5, 360 01 Karlovy Vary
Třída otevřená-psi
33. HARDY FORTUNA MORAVIA 8.7.2015 8798/15 VD1
O: Frost Gloria Leones
M: Famous Fergle Fortuna Moravia
Ch: Vrchotová Petra
M: Hana Pjentaková, Horská 112, 417 41 Krupka
Třída vítězů-psi
34. DIESEL TOP ORIASIS 24.6.2012 8273/12 V1,ČKŠ, Oblastní vítěz
(český šampion, Grand šampion, CH KCHK, BOS)
O: Arrischiato Contre Gloria Leones
M: Crystal Clare Oriasis
Ch: Kubínová Radka
M: Jitka Worthová, Žižkova 215, 417 02 Dubí 2
Třída dorostu-feny
35. DAFNE SCHNAUZERS ZE SPOŘICKÝCH LUK 1.11.2017 9178/17 VN1
O: Royal Ring Alarm Beskyd
M: Edrien Vernika z Vysočiny
Ch:Lisnerová Stanislava, DiS.
M: Stanislava Lisnerová, DiS., Lipová 47, 431 01 Spořice
Třída otevřená– feny
36. ZOOEY ALARM BESKYD 25.7.2013 8514/13 V1,ČKŠ
O:Ave Concorde Magnifigue
M: Ondine Alarm Beskyd
Ch: Fajkusová Lenka
M: Drahuše Hošková , Žofín 14, 407 57 Horní Podluží
Třída vítězů-feny
37. CH. DAYBREAK DAUGHTER ORIASIS 24.6.2012 8277/12 V2,r.ČKŠ
O: Arrischiato Contre Gloria Leones
M: Crystal Clare Oriasis
Ch: Kubínová Radka
M: Drahuše Hošková, Žofín 14, 407 57 Horní Podluží
38. I´M ISKA GRAND CALVERA 25.12.2015 8863/15 V1,ČKŠ, Oblastní vítěz
O: Qaspar v. Achterpaetzchen
M: Zeta Jones Grand Calvera
Ch: Havelková Denisa
M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice
Třída veteránů– feny
39. VICTORIA PEPPER GRAND CALVERA 8.7.2007 7570/07 V1,VTV, ČKŠ-V, Nejlepší za třídy veteránů
O: Fletcher Chapiro
M: New Victory Grey Tetis
Ch: Havelková Denisa
M: Marcela Meisnerová, Písty 66, 431 01 Roudnice nad Labem
Knírač velký ČERNÝ
Třída otevřená-psi
40. LEWIS SLUNEČNÍ PAPRSEK 6.6.2014 7072/14 V1,ČKŠ, Oblastní vítěz
O: Abel od Devíti vrb
M: Enigma Black Dvomaro
Ch: Fraňková Lenka
M: MUDr.Jitka Paličková, Riegrova 909/5, 405 01 Děčín
Třída dorostu-feny
41. NATHALY SLUNEČNÍ PAPRSEK 7.9.2017 7623/17 VN1
O: Maigret Radinie
M: Bianca od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
Třída mladých-feny
42.ARMIDA ZE ŠUMAVY 20.4.2017 7560/17 V,ČKŠ-J
O: Kotaro Mousaro
M: Coffee Jesstyno
Ch:Tykalová Veronika
M: Jitka Mudrová, Svojkovice 158, 338 22 Svojkovice
Třída otevřená-feny
43. MOYA SLUNEČNÍ PAPRSEK 30.1.2016 7336/16 V1,ČKŠ, Oblastní vítěz, Nejlepší velký knírač
O: Hannibal Barkas Radinie
M: Bianca od Devíti vrb
Ch: Fraňková Lenka
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice
44. EFFI OD DEVÍTI VRB 10.3.2015 7193/15 VD3
O: Devil Denny Goldest Danubius
M: Savali Infinity Power
Ch: Boháčová Kateřina
M: Dagmar Mžourková, Rooseveltova 23, 412 01 Litoměřice
45. TARRA RADINIE 4.5.2016 7422/16 V2,r.ČKŠ
O: Rolls Roys von der Talmühle
M: Hella Heureka Radinie
Ch: Glänznerovi Zd+ Helena Ing.
M: Renáta Veselá, Lesní 522, 330 33 Město Touškov
Třída vítězů-feny
46. BIANCA OD DEVÍTI VRB 2.7.2012 6768/12 V1,ČKŠ
(CH.CZ,SK,ČMKU, ZPU1,ZZO1,BH)
O: Devil Denny Goldest Danubius
M: Savali Infinity Power
Ch: Boháčová Kateřina
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice
Třída veteránů-feny
47. ENIGMA BLACK DVOMARO 16.4.2008 6020/08 V1,VTV,ČKŠ-V
O: JFK Hajko Nerita
M: Nefertiti Triumental
Ch: Netíková Markéta
M: Lenka Fraňková, Sokolovská 304/2, 412 01 Litoměřice
Nejhezčí pár psů
FIRST OF ALL MALÝ KAVALÍR a CH. WILLY WUFF MALÝ KAVALÍR
maj. Daniela Ullrichová
Nejlepší chovatelská skupina
Sluneční paprsek - maj. Fraňková Lenka
Soutěž mladý vystavovatel
Michaela Fraňková + Bianka od Devíti vrb