Dnešní datum: 24. 10. 2018     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání | PŘIHLÁŠENÍ  
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Výsledky RTG DKK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Formuláře ČMKU
Přihláška k vrhu - zadní *.pdf, *.doc
Jak na to?
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Rozhodčí specialisté

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce KCHK 2018
Podmínky nominace na MS
MR kníračů ve výkonu 2018
Klubový šampion práce
Články, výsledky
Složené zkoušky MK, SK

Zkušební řády
Agility
Záchranáři

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

Celostátní speciální výstava kníračů Brno - Královo Pole 26.5.2018
Vydáno dne 11. 06. 2018 (706 přečtení)



Knírač malý bílý

Feny – třída mladých
1.
Heda Vašata
V1
 

Knírač malý černostříbřitý

Psi – třída mladých
2.
Hypersonic Whisper of Wind
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J
Psi – mezitřída
3.
Mr.Cookie Daniela’s Genus
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Psi – třída otevřená
4.
WW, CIB Solar Stone z Dixie
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOS
Psi – třída vítězů
5.
Drak Bohemia Vulkan
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Psi – třída veteránů
6.
Hönsetorps American Hall of Fame
V1, ČKŠ-V, ISPU-V
7.
Ch. Willy Wuff Malý kavalír
V2
Feny – třída mladých
8.
Berta z Peníkova
VD4
9.
Betty z Peníkova
V3
10.
Foolish Frances z Dixie
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ
11.
Chippie z Devonu
V2
Feny – mezitřída
12.
Exclusive Eleanor z Dixie
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída otevřená
13.
Arči od Zdenči
VD1
Feny – třída vítězů
14.
Darling Freya Grand Calvera
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB
Feny – třída veteránů
15.
Amazing Arin Bohemia Vulkan
Neúčast
16.
Queen Elizabeth Malý kavalír
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
 

Knírač malý černý

Feny – třída štěňat
17.
Emma Benavente Moravia
VN1, Nejhezčí štěně
Feny – mezitřída
18.
Bumble-Bee z Gloribamu
VD1
Feny – třída otevřená
19.
Chynthia Aknara Black
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída vítězů
20.
Endless Love Hajan Polonia
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB
Feny – třída veteránů
21.
Glorinda z Šardanu
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
 

Knírač malý pepř a sůl

Psi – třída mladých
22.
Alex z Černého nebe
V1
 
Psi – třída otevřená
23.
Albert Crown Prince Mirafann
V1
Psi – třída pracovní
24.
Valda z Roznetu
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Psi – třída vítězů
25.
Vasco z Roznetu
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB, Nejhezčí MK, Nejhezčí knírač výstavy
Psi – třída čestná
26.
C.I.B. Ch. Quentin Owen z Barokamu
V1, Nejhezčí z třídy čestné
Feny – třída dorostu
27.
Zaira z Roznetu
VN1, Nejhezčí dorost
Feny – třída mladých
28.
Ully Jingl Quentin z Barokamu
VD1
Feny – mezitřída
29.
Kelly Grace z Kosířských hvozdů
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída otevřená
30.
Yamaha Royal Star Astronaut
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOS
Feny – třída vítězů
31.
Dida ze Židenických zahrad
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
32.
Unica z Roznetu
V2, res.ČKŠ, res.CAC
Feny – třída veteránů
33.
Ch. Moon Song Malý kavalír
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
 

Knírač střední černý

Psi – třída mladých
34.
Amazing Dalaj Trels
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J
Psi – mezitřída
35.
Fram Kostelecký rarášek
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Psi – třída otevřená
36.
Yuki od Dalajského potoka
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB
Psi – třída čestná
37.
C.I.B. Querubin od Dalajského potoka
V1
Psi – třída veteránů
38.
Franco ze Slunečné verandy
V1, ČKŠ-V, ISPU-V
Feny – třída mladých
39.
Apassionata od Dalajského potoka
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ
Feny – třída otevřená
40.
Kora ze Slunečné verandy
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV
Feny – třída veteránů
41.
X-Antype Manso Pelegri
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV, BOS, Nejhezčí veterán
 

Knírač střední pepř a sůl

Psi – třída mladých
42.
Kouzelník Benavente Alarm Beskyd
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J
Psi – třída otevřená
43.
Akim Manero Wifin
VD1
Psi – třída vítězů
44.
Harris Alarm Beskyd
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Psi – třída čestná
45.
Frank A Finta F Morava
V1
Feny – třída mladých
46.
Karkulka Alarm Beskyd
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ
47.
Prue Paxton Gloria Leones
V2
Feny – mezitřída
48.
Bora Koberno Czech
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída otevřená
49.
Hermína A Finta F Morava
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída pracovní
50.
Elsa Saltus ze Záhrabské
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída vítězů
51.
Notte Stella Alarm Beskyd Invidia Dios
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB, Nejhezčí SK
Feny – třída veteránů
52.
Brazillian Beira Mar Gloria Leones
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
53.
Finta F Alarm Beskyd
V2
 

Knírač velký černý

Psi – třída štěňat
54.
Charon od Devíti vrb
VN1
Psi – třída mladých
55.
Fin z Agova dvora
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ, Nejhezčí mladý
Psi – třída otevřená
56.
Edie z Agova dvora
VD1
Psi – třída pracovní
57.
Alvin Rytíř ze Semic
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOS
Feny – třída mladých
58.
Mia z Bedýnky
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J
Feny – mezitřída
59.
Odetta Olga Goldest Danubius
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída otevřená
60.
Lana z Bedýnky
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída pracovní
61.
Berenika Ve-Fi
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB, Nejhezčí VK
Feny – třída vítězů
62.
Audrey Black Boss
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída veteránů
63.
Afrodite Goldest Daches
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

 

Knírač velký pepř a sůl

Psi – třída vítězů
64.
Albayzin PS
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOS
 
Feny – mezitřída
65.
Eimmi Ve-Fi
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída otevřená
66.
Agáta Habrůvka
V2, res.ČKŠ, res.CAC
67.
Anemone Habrůvka
Vyloučena, nestandardní barva – ČS
68.
Anette Habrůvka
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB
69.
Anna Roza Independent dog
V3
 
 
 

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

Nejhezčí štěně
MK černostříbřitý – Emma Benavente Moravia
Nejhezčí dorost
MK pepř a sůl – Zaira z Roznetu
Nejhezčí mladý
VK černý – Fin z Agova dvora
Nejhezčí z třídy čestné
MK pepř a sůl – C.I.B. Ch. Quentin Owen z Barokamu
Nejhezčí veterán
SK černý – X-Antype Manso Pelegri
Nejhezčí malý knírač a NEJHEZČÍ KNÍRAČ VÝSTAVY
MK pepř a sůl – Vasco z Roznetu
Nejhezčí střední knírač
SK pepř a sůl – Notte Stella Alarm Beskyd Invidia Dios
Nejhezčí velký knírač
VK černý – Berenika Ve-Fi
 
 
 
Rozhodčí:
MVDr. Petr Pavelek – Knírač malý
Lenka Fairaislová – Knírač střední a velký
 
Výstavní výbor:
MVDr. Hana Slowioczková – ředitel výstavy
Marcela Nalezená – hlavní pořadatel
Ing. Eva Bajgarová – hospodář
 
U všech oceněných jedinců byla provedena kontrola barvení srsti – ve všech případech byl výsledek NEGATIVNÍ


( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )