Dnešní datum: 21. 07. 2024     | Hlavní stránka | Dokumenty ke stažení | Odkazy | Rozšířené vyhledávání   
  Klub chovatelů kníračů České republiky 1927 z. s.
  IČO: 62931661
HLAVNÍ MENU
AKTUALITY
TOP články
Seznam témat
Kniha návštěv

Historie KCHK
Adresář PKCHK
Adresář předsedů poboček
Adresář poradců chovu
Přihláška
Klubové normativy
Zápisy z předsednictva

CHOVATELSTVÍ
Chov. stanice
Krycí psi
Nakryté feny
Seznam krytí
Nezabřezlé feny
Přehled vrhů
Zdravotní výsledky MK
Zdravotní výsledky SK
Zdravotní výsledky VK
Výsledky bonitací
Výsledky svodů
Termíny akcí KCHK
Standardy
Jak na to?
Dokumenty k vrhu
Posuzovatelé očních vad
Posuzovatel RTG DKK
Zdraví kníračů
Genetika zbarvení srsti
Rozhodčí specialisté
Statistiky z Plemenné knihy

VÝSTAVY
Seznam šampionů
Český junioršampion
Český šampion
Interchampion
Grand šampion
Veteran šampion
Klubový šampion
Klubový šampion - řád pro udělení
Výsledky výstav

VÝCVIK
Výcvikové akce 2024
MR KNÍRAČŮ 2024
MR KNÍRAČU STOPAŘŮ 2024
Podmínky nominace na MS ISPU 2024

Přehled vykonaných zkoušek
Klubový šampion práce
Archiv - výcvik

Sponzoři

Zkušební řády
Agility
Záchranáři
Coursing ČR

INZERCE
Inzerce - štěňata
Inzerce - dospělí
Pomáháme si

FOTOGALERIE

Galerie
Přidat obrázek
Videa

Chovatelství - archiv
Knírač malý č., b. Knírač malý čstř. Knírač malý p+s Knírač střední
Knírač velký

LITERATURA
Zpravodaj KNÍRAČ
Knírač 2012->
Knírač 1995-2010
Články

OSTATNÍ
Chov psů
Naši knírači

17. Mistrovství světa ISPU ve výkonu velkých kníračů
Itálie (Turín) 24.-26.10.2008

Vydáno dne 23. 10. 2008 (4813 přečtení)

výsledky naleznete v článku

  

17. ISPU - Weltmeisterschaft für Riesenschnauzer

24. - 26. Oktober 2008  /   Turin, Italien

Prüfungsrichter: Abt. "A" Albert Ritter, A   / Abt. "B" Dr. Eva Leba, H  /   Abt. "C" Silvia Marocchi, I

K.-Nr.

Los

Name

Vorname

Nation

Rasse

R/H

Hundename

Wurftag

A

B

C

Ges

Note

Platz

29

9

 Reinelt

 Bernhard

A

RSs

R

 Grande con Todos los Santos

30.08.2005

96

97

94

287

V

1

24

29

 Laise

 Emilio

I

RSs

R

 Iven v. Elberfeld

26.01.2002

97

89

98

284

SG

2

6

33

 Baur

 Andrè

D

RSs

R

 Akido v. Elberfeld

21.12.2000

96

87

100

283

SG

3

4

25

 Bernsee

 Dennis

D

RSs

H

 Jeanne d Àrc v. Di`s Dämonen

19.12.2001

99

88

94

281

SG

4

19

23

 Vidrna

 Jaroslav

CZ

RSs

R

 Challenger pip Stracze Klidu

15.03.2004

96

85

97

278

SG

5

33

13

 Reeves

 Vera

USA

RSs

R

 Hexer v. Elberfeld

19.01.2002

96

89

93

278

SG

6

9

3

 Reichmann

 Petra

D

RSs

R

 Wotan v.Lindelbrunn

07.01.2002

90

93

92

275

SG

7

37

1

 Tsvetkova

 Larisa

RUS

RSs

R

 Lex v. Hatzbachtal

03.01.2004

91

86

95

272

SG

8

32

14

 Brown

 Montell

USA

RSs

R

 Quentin v.Grobis Meute

10.02.2003

94

93

85

272

SG

9

31

15

 Nier

 Christine

A

RSs

H

 Emma con Todos los Santos

29.07.2003

100

85

85

270

SG

10

3

31

 Bergling

 Detlef

D

RSs

R

 Eyko v. Engelskotten

22.08.2003

98

80

90

268

G

11

34

30

 Hornai

 Lazlo

H

RSs

R

 Freezer  v. Hatzbachtal

17.09.2002

95

89

84

268

G

12

28

10

 Politi

 Antonio Maurizio

I

RSs

R

 Victorbrigante

12.06.2004

96

82

88

266

G

13

1

11

 Wagner

 Mathias

D

RSs

R

 Kirox v. Elberfeld

30.09.2002

88

86

91

265

G

14

30

2

 Heiduk

 Friederick

A

RSs

R

 Forte con Todos los Santos

30.09.2004

88

88

88

264

G

15

26

7

 Weber

 Donatella Cherti

I

RSs

H

 Famebecomeskorambexgame

09.12.2002

88

84

90

262

G

16

17

35

 Stutz

 Angela

CH

RSs

R

 Yanuck v. Ermada

07.06.2003

90

87

85

262

G

17

21

8

 Malinskà

 Jana

CZ

RSs

R

 Highlander Pip Stràzce Klidu

29.08.2002

87

78

88

253

G

18

7

19

 Gramoschke

 Thomas

D

RSs

R

 Kermit v. Paderquell

04.04.2004

85

82

86

253

G

19

13

34

 Rommer

 Danja

CH

RSs

R

 Aphace v.d. alten Oele

01.05.2004

91

81

88

260

G

20

8

32

 Alonso

 Angel

D

RSs

R

 Dovre Fjeld Boy

01.03.2002

89

74

86

249

G

21

18

24

 Staubli

 Roger

CH

RSs

H

 Ora v. Melina

12.06.2004

82

81

78

241

G

22

11

20

 Vasselari

 Claudia

CH

RSs

H

 Roxie v. Hatzbachtal

27.02.2005

85

74

80

239

B

23

36

17

 Akerblom

 Sylvia

S

RSs

R

 Fuzzy v. Hatzbachtal

17.09.2002

72

76

89

237

B

24

20

26

 Sobotkova

 Jaroslava

CZ

RSs

R

 Chesterfield pip Stracze Klidu

15.03.2004

71

74

85

230

B

25

25

22

 Gabriella

 Paoletti

I

RSs

H

 Patty v.d. Wolfseiche

23.11.2001

76

63

90

229

M

 

12

12

 Probst

 Christine

CH

RSs

H

 Daiquiri v.Teuchelweiher

30.07.2003

80

65

81

226

M

 

16

5

 Senn

 Ernest

CH

RSs

R

 Beny v. Reusser Land

06.11.2003

85

65

76

226

M

 

14

4

 Rogger

 Vreni

CH

RSs

R

 Largo v. Di´s Dämonen

26.04.2003

77

68

80

225

M

 

5

18

 Schmidt

 Verena

D

RSs

H

 Ivy v. Elberfeld

26.01.2002

94

38

84

216

M

 

35

21

 Laursen

 Bjarne

DK

RSs

R

 Doolittle Daffy

01.09.2003

70

64

77

211

M

 

27

27

 Meucci

 Martina

I

RSs

H

 Ermione

12.06.2004

10

75

94

179

M

 

23

16

 Zwillingova

 Katerina

CZ

RSs

R

 Ax z Libejovickeho Parku

08.02.2003

6

65

88

159

M

 

22

6

 Petru

 Gabriela

CZ

RSs

R

 Uragan v. Elberfeld

09.05.2004

7

69

83

159

M

 

15

28

 Schwab

 Beat

CH

RSs

R

 Pele v. Melina

27.11.2004

7

65

82

154

M

 

 

stránky této akce naleznete na http://www.felmor.com/ispu2008/

Naši reprezentanti:
Jaroslav Vidrna - Challenger Pip Strážce Klidu
Jaroslava Sobotková - Chesterfield Pip Strážce Klidu
Jana Malinská - Highlander Pip Strážce Klidu
Gabriela Petrová - Urgan Von Elberfeld
Kateřina Zwillingová - Ax z Libějovického Parku


( Autor: -mz- | Informační e-mailVytisknout článek )