Výsledky Oblastní klubové výstavy Lovosice 2.6.2024

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 10. 06. 2024 (352 přečtení)




kompletní výsledky najdete v článku



Rozhodčí: Petra Vodrážková

 

Knírač velký ČERNÝ

Mezitřída-psi

1. DARR DEVILL AIHANNMOR         11.6.2022                 8399/22

O: Taurus Tarr Goldest Danubius                    

M: Carrera Porscha Aihannmor                       VD1

Ch: Hauserová Renata

M: Magdaléna Budová,  468 43 Albrechtice v Jizerských horách 24

 

Třída otevřená– psi

 2. RENNO SLUNEČNÍ PAPRSEK        14.1.2022                8289/22

O: Uno Nicolas Radinie

M: Nathaly Sluneční paprsek                           V1, ČKŠ,OKV

Ch: Fraňková Lenka

M:  Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

 

Třída mladých-feny

3. ODETTA RADINIE            13.6.2023                8580/23

O: Dark Demon Radinie

M: Karis vom Hatzbachtal                                 V1, ČKŠ-J

Ch: Glänznerovi Zd.+Helena

M: Kateřina Lormanová, Povlčín 149, 270 05 Milostín

 

Mezitřída-feny

 4.SALMA HAYEK SLUNEČNÍ  PAPRSEK           12.2.2023           8490/23

O: Hype Boy Radinie

M: Nathaly Sluneční paprsek                           V1, ČKŠ, OKV, Nejlepší velký knírač

Ch: Fraňková Lenka

M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

 

Třída vítězů-feny

 5.NATHALY SLUNEČNÍ PAPRSEK      7.9.2017               7623/17

O: Maigret Radinie

M: Bianka od Devíti vrb                                     V1, ČKŠ

Ch: Fraňková Lenka

M: LenkaFraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

  

Knírač velký PEPŘ A SŮL

Třída pracovní-psi

 6. FIRESILVER HARRY                                  2.6.2020           8116/21

O: Firesilver Ducati

M: Kitiara-PS                                                        nenastoupil

Ch: Timofeev Alexander

M: Petra Štoková, Sokolovská 156/13, 460 14 Liberec

 

Třída otevřená-feny

 7. AFRODITA MEAT BALL                            7.4.2022                  8380/22

O: Firesilver Harry

M: Gwenna Ve-Fi                                                V1,ČKŠ,OKV

Ch: Štoková Petra

M: Jan Šír, Sokolovská 156/13, 460 14 Liberec

 

 Knírač střední ČERNÝ

Třída mladých-feny

8. CIAO BELLA LEEBREN GRAND CALVAERA     2.8.2023      10463/23

O: Bubo Bohemia Cardinal

M: Karma Black Grand Calvera                        V1, ČKŠ-J

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice

 

 Třída otevřená-feny

9. ERRA Z HOFJARU                                 5.12..2019                    9566/20

O: Bubo Bohemia Cardinal               

M: Bára z Hofjaru                                                               VD1

Ch: Hofman Jaroslav

M: Lada Hanzlíková, Dřevěnkov 520, 273 02 Tuchlovice

 

Třída vítězů-feny

 10. JASMÍNA BLACK GRAND CALVERA            6.2.2020            9640/20

O: Ryan Black Grand Calvera

M: Royal Ruby Grand Calvera                          V1,ČKŠ,OKV

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice

 

Knírač střední PEPŘ A SŮL

Třída otevřená-psi

 11. DERMONT PEPPER IGNIS                          3.4.2022                  10223/22

O: MFF Dreams come True Saltus ze Záhrabské

M: Opale Saltus ze Záhrabské                          V1, ČKŠ

Ch: Růžková Ludmila

M:  Alena Kolesárová, Kokešova 323, 530 06 Pardubice

 

Třída vítězů-psi

12. ZACK ALARM BESKYD                                   3.8.2020               9779/20

O: Magnifique Ave Concorde

M: One and Only Alarm Beskyd                       V1,ČKŠ, OKV

Ch: Fajkusová Lenka

M: Jitka Worthová, Žižkova 215, 417 02 Dubí

  

Třída otevřená-feny

13. SILVER SCORPION CALISTA                     20.1.2022          10269/22

O: Grey Olen Viter Stepiv

M: Silver Scorpion Alexa                                   V1,ČKŠ

Ch: Valchyshena Nathalia

M: Drahuše Hošková, Žofín 5, 407 57 Horní Podluží

 

14. FANTAZIE PILSNER TOP                13.6.2021                10014/21

O: Biant Silver Grace

M: Qwaery Gloria Leones                                 VD2

Ch: Jakešová Hana

M: Luboš Boleček,Libušina 1774, 535 01 Přelouč

 

Třída vítězů-feny

15. TESS PEPPER GRAND CALVERA           18.2.2021          9922/21

O: Miccosukees Mr. Nice Guy

M: I´m Iska  Grand Calvera                               V1,ČKŠ,OKV, Nejlepší střední knírač

Ch: Havelková Denisa

M: Denisa Havelková, Chlustina 86, 267 51 Zdice

 

Třída veteránů-feny

16. ZOOEY ALARM BESKYD             25.7.2013                       8514/13

O: Magnifique Ave Concorde

M: Ondine Alarm Beskyd                                  V1, ČKŠ-V

Ch: Fajkusová Lenka

M: Drahuše Hošková, Žofín 5, 407 57 Horní Podluží

 

Knírač malý BÍLÝ

 

Třída mladých-feny

 17. CHLOE SNOW SLIP                             27.4.2023                   13985/23

O: Yasko von den Tasdorfer Wiesen

M: Doria Val Veljar                                             V1,ČKŠ-J

Ch: Vosáhlová Irena

M. Eliška Míšanková, Havlíčkova 20, 301 00 Plzeň

 

Mezitřída-feny

 18.XAMI BIANCA ŠVARCARA                    22..11.2022                  13764/22

O: Gigolo Bianco of Taita´s Ushabti

M: Tessa Švarcara                                               V1, ČKŠ,OKV

Ch: Marková Hedvika

M: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Malá Hraštice

 

Třída otevřená-feny

19. STORMI SWEET TOYS                           15.8.2022                  13865/23

O: Gently Born Odissey

M: Roxanne Sweet Toys                                    V1,ČKŠ

Ch: Spica Martyna

M: Hedvika Marková, Malá Hraštice 151, 262 03 Malá Hraštice

  

Knírač malý ČERNOSTŘÍBŘITÝ

Třída mladých-psi

20. RICCO LOUČENSKÁ TVRZ            2.8.2023               14103/23

O: Uno Silver Bohemia Ness

M: Pippa Loučenská tvrz                                   V1, ČKŠ-J

Ch: Ing. Hlušičková Kateřina

M: Milada Prokešová. Stradovská 399, 403 39 Chlumec

 

 Třída vítězů– psi

21. SUNNY BOY VZPOMÍNKA          17.9.2018                   11485/18      

O: Right Reason z Dixie

M: Mystery Vzpomínka                                      V1, ČKŠ, OKV

Ch: Koláčková Dita

M: Nikola Linhartová, Tovární 254/5, 41701 Dubí

 

Třída mladých– feny

 22.ALOHA BS SLUNEČNÍ PAPRSEK                        20.7.2023       14089/23

O: Jolly Joey z Dixie

M: Keen Katrin z Dixie                                       V1, ČKŠ-J

Ch: Fraňková Lenka

M: Lenka Fraňková, Sokolovská 2, 412 01 Litoměřice

  

23.AYWA BS SLUNEČNÍ PAPRSEK                        20.7.2023       14090/23

O: Jolly Joey z Dixie

M: Keen Katrin z Dixie                                       V3

Ch: Fraňková Lenka

M: Nikola Linhartová, Tovární 254/5, 41701 Dubí

 

24. YASMÍNA VZPOMÍNKA                                 30.6.2023         14058/23

O: Sunny Boy Vzpomínka

M: True to Type A´rt Marant                            V2

Ch: Koláčková Dita

M:Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

 

 Meitřída-feny

25. X-MAGIC STAR VZPOMÍNKA          4.8.2022            13661/22

O: Iago Silver Grand Calvera

M: True to Type A´rt Marant                            V1,ČKŠ, OKV

Ch: Koláčková Dita

M: Dita Koláčková , Bukov 30, 270 04 Hořesedly

 

Třída pracovní-feny

26. OXANA SILVER GRAND CALVERA               2.5.2019            11893/19

O: Dog-Otho´s Americam Gigolo

M: Cute Lilly Grand Calvera                              V1, ČKŠ

Ch: Havelková Denisa

M: Marie Kašparová, Kosmonautů 482/16, 400 01 Ústí nad Labem

 

Třída veteránů– feny

 27. FIRST OF ALL  MALÝ KAVALÍR                     26.7.2011       8274/11

O: Willy Wuff Malý kavalír

M: She Is So Wonderful Malý kavalír                              V1, ČKŠ-V

Ch: Ullrichová Daniela

M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

  

Knírač malý ČERNÝ

Třída mladých-psi

28. ARCHIBALD BATMAN Z BRDSKÉHO GRUNTU      28.5.2023       14005/22

O: Joshua My Love Androis

M: Quenny Androis                                                           V1, ČKŠ-J

Ch: Gruntová Petra

M: Lenka Štěpánková, Dukelských hrdinů 527/19, 400 01 Ústí nad Labem

 

Třída otevřená-psi

29. KOREY TAYLOR VALORIAN                    6.4.2021               12876/21

O: Know to Do Savali

M: Jacqueline Valorian                                                      V1,ČKŠ

Ch: Valentová Žaneta

M: Josef Otta, Oldřichov 109, 417 24 Jeníkov

 

Třída vítězů-psi

30.NOEL NICOLAS HAJAN POLONIA                  6.12.2020         PKR.II 143008

O: Red Ninnos Cruft´s Eternity

M: Collete Black Benavente Moravia                             V1,ČKŠ,OKV

Ch: Halina a Joanna Janiszewska

M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273 64 Doksy u Kladna

 

Třída mladých-feny

 31. CHRYSTAL ROSES BENAVENTE MORAVIA            13.5.2023     13981/23

O: Xebec Kingsman

M: Emma Benavente Moravia                                         V1, ČKŠ-J

Ch: Rodinová Dagmar

M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

 

Třída otevřená-feny

 32. KIRA FOR HEROES DREAMS      9.1.2021          13420/22

O: Heroes Dreams Alesandro Magno

M: Stars of White Night Malavita                                    V1,ČKŠ

Ch: Serpico Anastasia

M: Alena Moláčková, Skalní 49, 273 64 Doksy u Kladna

 

 33. AMMY PRINCES PECLAR                          20.10.2019                12050/19

O: Lovely Lear Genstat

M: Leonela Rezlark                                                            VD2

Ch: Blažková Jaroslava

M: Michaela Frišová,  Jožky Jabůrkové 509/4, 400 01 Ústí nad Labem

 

Třída vítězů-feny

34. DARE TO BE A DIVA GRAND CALVERA       20.12022           13402/22

O: Archibald Mini Black Grand Calvera

M: Victorious Star Just Beauty                                         V1, ČKŠ, OKV

Ch: Havelková Denisa

M: Zuzana Pokrupová, U Kapličky 430, 342 01 Sušice

 

Třída čestná-feny

 35. GRÉTA HAL BENAVENTE MORAVIA          7.3.2019             11702/19

O: Kelly´s Super Star

M: Endless Love Hajan Polonia                        V1, Nejlepší jedinec tř.čestné

Ch:Rodinová Dagmar

M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

 

 

Knírač malý PEPŘ a SŮL

Mezitřída-psi

 36. QUARLOS ERNST PEPPER ANDROIS          21.11.2022            13796/22

O: Yin Dentis

M: Noisette Pepper Androis                            V1,ČKŠ,OKV, Nejlepší malý knírač, Nejkrásnější pes výstavy

Ch: Zaoralová Andrea

M: Miroslava Ernstová, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

 

 Třída mladých-feny

 37. NESI CHOV PAULI                                            2.6.2023              14027/23

O: Codex Dentis

M: Helena Victoria Quattrocento                    nenastoupil

Ch: Paulík Juraj

M: Radka Kuníková, Česká 478, 434 01 Most

 

38. QUEEN OF KINGS ASTRONAUT                   14.8.2023           14109/23

O: Saulhudson „Slash“-PS Auximum

M: Gaya Lucci Astronaut                                   V1, ČKŠ-J, Nejlepší jedinec tř.mladých

Ch: Suchá Miroslava

M: Iva Granetová, K Rokli 625, 190 15 Praha 9

 

 

Mezitřída-feny

39. JUST A CHARM HAJAN POLONIA              12.7.2022            14127/23

O: Xander Ernst Astronaut

M: Just Only You Hajan Polonia                       V1, ČKŠ

Ch: Janiszewska H+J

M: Miroslava Ernstová, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

 

Třída otevřená-feny

40. LARRA LANVIN ERNST  ASTRONAUT          12.5.2022           13556/22

O: Yin Dentis

M: Ultra PS Rezlark                                            V1,ČKŠ, OKV

Ch: Suchá Miroslava

M: Miroslava Ernstová, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

  

41. WALLY HANNY GYMOR                          14.6.2021                 13041/21

O: Hendrick´s de Villa Cayna

M: Wish up on a Star Astronaut                      V2,r.ČKŠ

Ch: Hlaváčková Ivana

M: Ivana Hlaváčková, U Lesa 3172/3, 276 01 Mělník

 

Třída vítězů– feny

 42. ANTIONETTE Z VĚTROVA                         18.4.2022              13502/22

O: Jacpot Drofa

M: Scarlet z Větrova                                           nenastoupila

Ch: Berková Eva

M: Daniela Ullrichová, Drážďanská 80, 400 07 Ústí nad Labem

 

 43. GEORGIANA PERFECT GIFT        3.5.2022               13525/22

O: Dictador Ernst Astronaut

M: Fantastic Fury Astronaut                             V1, ČKŠ

Ch: Rývorová Gabriela

M: Gabriela Rývorová,Toruňská 327, 181 00 Praha 8

  

 

Třída veteránů-feny

44. ULTRA PS REZLARK                                         12.5.2014             9583/14

O:Captain  Crunch Kopykats

M: Glafira Russkiy Assorti´c                              V1, ČKŠ-V, Nejlepší veterán

Ch:  Rezková Larisa

M: Miroslava Ernstová, Na Pastvičkách 97, 277 15 Tišice

 

 

 

 

Soutěž chovných párů

 

Knirač malý černostříbřitý

SUNNY BOY Vzpomínka   a     AYWA BS Sluneční paprsek