Výsledky Oblastní klubové výstavy Horka nad Moravou 4.5.2024

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 06. 05. 2024 (640 přečtení)






 

Rozhodčí: Ing. Danuše Kotalová

 

 

Knírač malý - bílý            

PSI / MALE Třída mladých / Junior Class

1     DÉJA VU CALEMIALI ChS zahraniční 11.06.2023

       O: Fro Dolina Rivendell Chivas Regal M: Otis Boanergos Larissa

       V 1

 

Knírač malý - černostříbřitý

PSI / MALE Třída štěňat / Baby Class

2     ÉMILE MONOCHROME CMKU/KM/14235/23 06.11.2023

       O: Chinon's Unconditional Joy M: Be Mine for Fatima Monochrome

       VN 1

PSI / MALE Třída otevřená / Open Class

3     ENRICO Z AGOVA DVORA CMKU/KM/13471/22 25.03.2022

       O: Hypersonic Whisper of Wind M: Ziggy z Agova dvora

       V 3

4     NOBBY Z DEVONU CMKU/KM/13533/22 29.04.2022

       O: Cairo z Devonu M: Izzi z Devonu

       V 2, Res. ČKŠ

5     OZZY Z DEVONU CMKU/KM/13537/22 30.04.2022

       O: Drak Bohemia Vulkan M: Iaiko z Devonu

       V 1, VT, ČKŠ

PSI / MALE Třída pracovní / Working Class

6     AMOR Z KRALICKÉ TISKÁRNY CMKU/KM/13385/22 06.03.2022

       O: Drak Bohemia Vulkan M: Agnes Černý medvídek

       V 1 , VT, ČKŠ

PSI / MALE Třída vítězů / Winner Class

7     KNIGHT KENNY Z DIXIE CMKU/KM/13068/21/07/21 22.08.2020

       O: Wild Wind z Dixie M: Pink Devil z Dixie

       V 1, VT, ČKŠ, OKV

PSI / MALE Třída čestná / Honour Class

8     HYPERSONIC W HISPER OF W IND CMKU/KM/10979/17/18 06.03.2017

       O: Abye's Dream W hisper of W ind M: Grasant W hisper of W ind

        V 1

FENY / FEMALE Třída štěňat / Baby Class

9     ELOISE MONOCHROME 14236/23 06.11.2023

       O: Unconditional Joy Chinon ´s M: Be Mine for Fatima Monochrome

       VN 2

10   RESSIE Z DEVONU  CMKU/KM/14241/23 15.11.2023

       O: Chinon's Unconditional Joy M: Lakki z Devonu

      VN 1

FENY / FEMALE Třída mladých / Junior Class

11   ANNIE Z PŘEROVSKÉHO KRÁLOVSTVÍ CMKU/KM/13819/22 28.12.2022

       O: Bloom for Fatima Monochrome M: Čirka ze Šternberské strže

       V 2

12   FREY A SILVER GRAND CALVERA CMKU/KM/14094/23 27.06.2023

       O: Stadtler´s Southern Gentleman M: NELL SILVER Grand Calvera

       V 1, VTM, ČKŠ-J

FENY / FEMALE Mezitřída / Intermediate Class

13   BERENICA SILVER ADELMARCHI CMKU/KM/13603/22 01.06.2022

       O: Sumantu Hajan Polonia M: Chippie z Devonu

       V 1, VT, ČKŠ

14   BLUE BELL CALEMIALI CMKU/KM/13809/22 01.06.2022

       O: I´M Y OURS DARLING z Šardanu M: KIRA Henriet's garden

       V 2, Res. ČKŠ

15   COOKIE ČERNÝ MEDVÍDEK CMKU/KM/13775/22 24.11.2022

       O: Bruno z Agova dvora M: Yetti z Agova dvora

       V 3

FENY / FEMALE Třída otevřená / Open Class

16   BE MINE FOR FATIMA MONOCHROME CMKU/KM/12763/21 17.02.2021

       O: Walker Rezlark Santa Knyrys M: Fatima Ii Rezlark

      V 1, VT, ČKŠ

FENY / FEMALE Třída pracovní / Working Class

17   AXAA Z KRALICKÉ TISKÁRNY CMKU/KM/13388/22 06.03.2022

       O: Drak Bohemia Vulkan M: Agnes Černý medvídek

       V 1, VT, ČKŠ

FENY / FEMALE Třída vítězů / Winner Class

18   CRISTIE SILVER BLACK SAMBA CMKU/KM/13144/21 21.08.2021

       O: Sumantu Hajan Polonia M: Hope od Love Isabau

       V 1, VT, ČKŠ, OKV

 

Knírač malý - černý

PSI / MALE Třída vítězů / Winner Class

19   QINDER PANENKA LEGEND DE CAN RAY O CMKU/KM/13878/23 04.07.2022

       O: Yuri Gagarin de Can Rayo M: Wonder W oman Wow de Can Rayo

       V 1, VT, ČKŠ, OKV

FENY / FEMALE Třída štěňat / Baby Class

20   BLACK CHOCOLATE W ITH ME PKR.II-161327 28.11.2023

       O: SIMPLY BLACK IT´S A KIND OF MAGIC M: SWEET CHOCOLATE With Me (FCI)

       VN 1

FENY / FEMALE Třída vítězů / Winner Class

21   HOPE BENAVENTE MORAVIA CMKU/KM/13575/22 26.05.2022

       O: Pixbo Vector M: Franchesca Benavente Moravia

       V 1, VT, ČKŠ, OKV

 

Knírač malý - pepř a sůl

PSI / MALE Třída otevřená / Open Class

22   ARGO MARVIKOR CMKU/KM/13057/21 24.06.2021

       O: Fido Astronaut M: Imagine Darma

       V 1, VT, ČKŠ, OKV

23   HIKE NEBIA CMKU/KM/13291/21 12.12.2021

       O: Uncas Ps Rezlark M: Xylophia Astronaut

       V 2, Res. ČKŠ

FENY / FEMALE Třída štěňat / Baby Class

24   OLLIE CHOV PAULI CMKU/KM/14246/23 18.11.2023

       O: Xirius z Větrova M: Imola Chov Pauli

       VN 1

FENY / FEMALE Třída mladých / Junior Class

25   CHIARA Z DOBRÉHO BYDLA CMKU/KM/13950/23 08.04.2023

       O: Word to the wise Astronaut M: Unna Perfecta Astronaut

       V 2

26   SOFIE Z KOSÍŘSKÝCH HVOZDŮ CMKU/KM/13943/23 11.04.2023

       O: Word to the wise Astronaut M: Kelly Grace z Kosířských hvozdů

       V 1, VTM, ČKŠ - J

FENY / FEMALE Mezitřída / Intermediate Class

27   CHOCOLATE Z APATYKY CMKU/KM/13741/22 05.11.2022

       O: First Kiss for Zelebrität from Yarica M: Mandarinka Drofa

       V 1, VT, ČKŠ

FENY / FEMALE Třída otevřená / Open Class

28   EUPHORIA DENTIS CMKU/KM/13698/22 20.02.2022

       O: SUELEN SHADOW AND LIGHT M: NOMINA Dentis

       V 1, VT, ČKŠ

FENY / FEMALE Třída vítězů / Winner Class

29   ORIANNA IMPRESE SPKP 3257 13.04.2022

       O: Iron Man Original Astronaut M: World peace Astronaut

       V 1, VT, ČKŠ, OKV

FENY / FEMALE Třída čestná / Honour Class

30   PEGGY Z KOSÍŘSKÝCH HVOZDŮ CMKU/KM/12838/21 14.03.2021

       O: Ismael Ernst Astronaut M: Kelly Grace z Kosířských hvozdů

       NEÚČAST

 

Knírač střední - černý

PSI / MALE Třída otevřená / Open Class

31   KAI BLACK GRAND CALVERA CMKU/KS/9645/20 12.02.2020

       O: Oregonized On Labor Day M: Ti Amo Roxy Grand Calvera

       V 1, VT, ČKŠ, OKV

FENY / FEMALE Třída mladých / Junior Class

32   CRAZY DAISY ALDIX CMKU/KS/10338/23 04.03.2023

       O: Cherni Strazhnik Ricardo M: Apassionata od Dalajského potoka

       V 1, VT, ČKŠ - J

FENY / FEMALE Mezitřída / Intermediate Class

33   MERY L OD DALAJSKÉHO POTOKA CMKU/KS/10276/22 18.09.2022

       O: Gaudeamus od Dalajského potoka M: Zarah od Dalajského potoka

       V 1, VT, ČKŠ, OKV

FENY / FEMALE Třída vítězů / Winner Class

34   GITA Z HOFJARU CMKU/KS/10090/21 18.08.2021

       O: Euro Bohemia Cardinal M: Corra z Hofjaru

       V 1, VT, ČKŠ

 

Knírač střední - pepř a sůl

PSI / MALE Třída mladých / Junior Class

35   STEINW ALD'S CORTEO CMKU/KS/10442/23 11.03.2023

       O: Erregen's Little Deuce Coupe M: Am.Mades Wayward Queen At Steinwald

       V 1, VTM, ČKŠ - J

PSI / MALE Třída veteránů / Veteran Class

36   FARGO ALARM BESKYD CMKU/KS/8824/15 08.11.2015

       O: Amore Mio Alarm Beskyd M: Ondine Alarm Beskyd

       V 1, VT, ČKŠ - V

FENY / FEMALE Třída štěňat / Baby Class

37   YANNA ALARM BESKYD CMKU/KS/10501/23 16.11.2023

       O: Fargo Alarm Beskyd M: Ave Concorde Yuzara

       VN 1

FENY / FEMALE Mezitřída / Intermediate Class

38   FAMME FATALE GLORIA LEONES CMKU/KS/10288/22 28.09.2022

       O: Mihan BIFOLIUM M: Tortuga Bay Gloria Leones

       V 1

FENY / FEMALE Třída otevřená / Open Class

39   AKYRA OD VČELOJED CMKU/KS/10163/21 17.12.2021

       O: Fargo Alarm Beskyd M: Temperance Brennan Gloria Leones

       VD 2

40   GRACE ALARM BESKYD CMKU/KS/10007/21 30.05.2021

       O: Kouzelník Benavente Alarm Beskyd M: Halle Berry Grand Calvera

       V 1, VT, ČKŠ

FENY / FEMALE Třída pracovní / W orking Class

41   FIDORKA ALARM BESKYD CMKU/KS/9970/21 15.05.2021

       O: Quentin Alarm Beskyd M: Jammela Alarm Beskyd

       V 1, VT, ČKŠ

FENY / FEMALE Třída vítězů / Winner Class

42   NORMA ALARM BESKYD CMKU/KS/10256/22 18.05.2022

       O: Miro vom Wesenswart M: Winter Queen Alarm Beskyd

       V 1, VT, ČKŠ, OKV

 

Knírač velký - černostříbřitý

PSI / MALE Třída vítězů / Winner Class

43   ASTERIX HABRŮVKA CMKU/KV/8416/22 04.08.2022

       O: Black Bao von Baumer's kleiner Farm M: Anemone Habrůvka

       V 1, VT, ČKŠ, OKV

 

Knírač velký - černý

PSI / MALE Třída vítězů / Winner Class

44   JONATHAN RADINIE CMKU/KV/8251/21 20.08.2021

       O: Russian Standard Hella-Hof M: Penélope Radinie

       NEÚČAST

 

FENY / FEMALE Třída mladých / Junior Class

45   AIOFE Z KRAJE VLKA CMKU/KV/8503/23 20.02.2023

       O: Xaro von der Schönburg M: Piaf Hanno Veto

       V 1, VTM, ČKŠ - J

FENY / FEMALE Třída otevřená / Open Class

46   DOREEN GIOM KASTASI CMKU/KV/8396/22 15.04.2022

       O: Taurus Tarr Goldest Danubius M: Arach Giom Kastasi

       V 1, VT, ČKŠ, OKV

 

FINÁLOVÉ SOUT̎E

Nejlepší štěně: ÉMILE MONOCHROME CMKU/KM/14235/23 06.11.2023

       O: Chinon's Unconditional Joy M: Be Mine for Fatima Monochrome

 

Nejlepší mladý: AIOFE Z KRAJE VLKA CMKU/KV/8503/23 20.02.2023

       O: Xaro von der Schönburg M: Piaf Hanno Veto

 

Nejlepší veterán: FARGO ALARM BESKYD CMKU/KS/8824/15 08.11.2015

       O: Amore Mio Alarm Beskyd M: Ondine Alarm Beskyd

 

Nejlepší z tříd čestných: HYPERSONIC W HISPER OF W IND CMKU/KM/10979/17/18 06.03.2017

       O: Abye's Dream W hisper of W ind M: Grasant W hisper of W ind

 

Nejlepší malý knírač:  QINDER PANENKA LEGEND DE CAN RAY O CMKU/KM/13878/23 04.07.2022

       O: Yuri Gagarin de Can Rayo M: Wonder W oman Wow de Can Rayo

 

Nejlepší střední knírač: NORMA ALARM BESKYD CMKU/KS/10256/22 18.05.2022

       O: Miro vom Wesenswart M: Winter Queen Alarm Beskyd

 

Nejlepší velký knírač: DOREEN GIOM KASTASI CMKU/KV/8396/22 15.04.2022

       O: Taurus Tarr Goldest Danubius M: Arach Giom Kastasi

 

Nejlepší knírač výstavy: NORMA ALARM BESKYD CMKU/KS/10256/22 18.05.2022

       O: Miro vom Wesenswart M: Winter Queen Alarm Beskyd

 

sex shop çekmeköy escort esenler escort bahçeşehir escort istanbul escort istanbul escort ümraniye escort izmir escort şişli escort şişli escort maltepe escort ümraniye escort maltepe escort taksim escort taksim escort istanbul escort şişli escort şişli escort maslak escort istanbul escort tbilisi escort beşiktaş escort şişli escort ümraniye escort mecidiyeköy escort escort bayan şişli escort ümraniye escort kartal escort şirinevler escort bebek escort kadıköy escort vip escort mersin escort istanbul escorts ataköy escort avcılar escort beylikdüzü escort okmeydanı escort şişli escort tuzla escort sex shop sex shop sex shop sex shop çapa escort topkapı escort merter escort aksaray escort halkalı escort istanbul massage www.escortfly.com güneşli escort kağıthane escort bağcılar escort bakırköy escort fatih escort esenyurt escort cihangir escort zeytinburnu escort avrupa yakası escort anadolu yakası escort üsküdar escort göztepe escort şile escort adalar escort beykoz escort sancaktepe escort gebze escort başakşehir escort gaziosmanpaşa escort kuşadası escort bodrum escort marmaris escort çeşme escort antalya escort

Soutěž Dítě a pes: 1. místo: Anna Marie Ondrušová, Nela Tetorová, Kristina Dontová