Výsledky Oblastní klubové výstavy Nový Bor 13.9.2020

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 22. 09. 2020 (552 přečtení)




výsledky výstavy a bonitace Liberecké pobočky KCHK



FOTOGALERIE Z AKCE ZDE https://gwelara.rajce.idnes.cz/OKV_kniracu_Novy_Bor_13.9.2020/

 

KNÍRAČ MALÝ BÍLÝ

PSI

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Český šampion

1.Abbado Rebel Alve                                        CMKU/KM/9438/14                   nar.: 18.02.2014

o. Boltres Hugo Boss                                       ch.Velišová Alena                      V1, ĆKŚ, OV

m. You Are My Baby Ama-Pepsi                        m.Velišová Alena

 

FENY

TŘÍDA ŠTĚŇAT

2.Doria Val Veljar                                              CMKU/KM/12269/20                  nar.13.4.2020

o.Abbado Rebel Alve                                        ch. Veletová Jarmila                  VN 1 BIS štěně

m. Heda Vašata                                               m.Vosáhlová Irena

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

3.Miňonka Shadow White de Pepa                    CMKU/KM/10566/16                  nar. 17.8.2016

o. Sharwood Larigosh                                       ch.Šichnárková Iva                   VD

m. Berenica Hajan Polonia                                m.Velišová Alena

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Národní vítěz

4.Franceska Falco Dorothea ze Solné               CMKU/KM/11397/18                  nar. 21.6.2018

o. Abbado Rebel Alve                                       ch.Wojnarová Jarmila                V1, ĆKŚ, OV

m. El-Dixi Emporio Dorothea ze Solné               m.Volfová Alena

 

TŘÍDA VETERÁNŮ

5.You Are My Baby Ama-Pepsi                          CMKU/KM/7946/14                   nar.7.5.2010

o. Mervae´S Rising Star Ushabti                        ch.Beata Grabowska                 V1, ĆKŚ-V

m. Ahovoy Emma Emmylou                              m. Velišová Alena

 

KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ

PSI

TŘÍDA MLADÝCH

6.Hakim Phantom of Europe                             CMKU/KM/11910/19                  nar. 15.06.2019

o. Akim Phantom of Europe                               ch. Zelenková Miroslava            V1, ĆKŚ-J

m. Elishabeth Phantom of Europe                      m. Zelenková Miroslava            BIS ML.PES

 

FENY

TŘÍDA OTEVŘENÁ

7.Eleonora z Větrova                                        CMKU/KM/11433/18                  nar. 16.7.2018

o. Buschman Androis                                        ch. Berková Iva                        V1, ĆKŚ

m. Gordona Rezlark                                         m. Gregorová Adéla

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Národní vítěz

8.Gréta Hal Benavente Moravia                         CMKU/KM/11702/19                  nar. 7.3.2019

o. Kelly´s Super Star                                        ch. Rodinová Dagmar                V1, ĆKŚ, OV

m. Endlless Love Hajan Polonia                        ch. Ullrichová Daniela

 

KNÍRAČ MALÝ PEPŘ a SŮL

PSI

MEZITŘÍDA

9. Bouwie Tarr-Winn                                          CMKU/KM/11850/19                  nar.11.4.2019

o. Timanfaya de Marlango                                 ch. Erika Zelenková                  V1, ĆKŚ

m. Gaga Lady Astronaut                                   m. Erika Zelinková

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

10.Barbar Kelly-Woodoo                                   ČMKU/KM/11327/18                  nar. 2.5.2018

o. Darien Grey Yarica                                       ch. Šimonová Pavlína               V2, R.ĆKŚ

m. Amellia Kelly-Woodoo                                   m. Otčenášková Jana

 

11.Xander Ernst Astronaut                                CMKU/KM/11637/19                  nar. 4.1.2019

o. CH.Baloubet Trendin Worldwide                     ch. Suchá Miroslava                  V1, ĆKŚ

m. CIB.Dorothea Ernst Astronaut                       m. Suchá Miroslava

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Národní vítěz

12.JCH.Word to the wise Astronaut                   CMKU/KM/11613/18                  nar. 26.12.2018

o. CH. Baloubet Trendin Worldwide                    ch, Suchá Miroslava                  V1, ĆKŚ, OV

m. Sabrina Ernst Astronaut                                 BIS MK, NEJLEPŚÍ     PES VÝSTAVY

 

 

FENY

 

TŘÍDA MLADÝCH

13.Winnifred z Větrova                                     CMKU/KM/11928/19                  nar. 25.6.2019

o. Fris Kiss for Zelebrität from Yarica                 ch. Berková Eva                       V1.ĆKŚ-J

m. Odysea z Větrova                                        m. Berková Eva

 

MEZITŘÍDA

14.Best Hope Tarr-Winn                                    CMKU/KM/11851/19                  nar. 11.04.2019

o. Timanfaya de Marlango                                 ch. Zelinková Erika                   V1, ĆKŚ, OV

m. Gaga Lady astronaut                                   m. Zelinková Erika

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

15.Aerin Tarr - Winn                                          CMKU/KM/10157/15                  nar. 22.8.2015

o. Malleus maleficarum Knížete Sternenhocha         ch. Zelinková Erika                   V2, R.ĆKŚ

m. Gaga Lady Astronaut                                   m. Robert a Jakub Mazurovi

 

16.Lady Anna Drofa                                          CMKU/KM/10987/17                  nar. 23.7.2017

o. Uncas PS Rezlark                                        ch. Drožová Jaroslava               ABS

m. Holly Rose Drofa                                         m. Drožová Jaroslava

 

17.Winning Charm Hajan Polonia                      CMKU/KM/11960/19                  nar. 17.7.2018

o. Starlings Kashmir                                         ch. Janiszewska Halina             V1, ĆKŚ

m. Just Onky You Hajan Polonia                        m. Ullrichová Daniela

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Slovenský šampion

18.Universe z Větrova                                      CMKU/KM/11014/17                  nar. 31.8.2017

o. Uncas PS z Větrova                                      ch. Berková Věra                      V1, ĆKŚ

m. Odysea z Větrova                                        m. Berková Eva

 

MIMO KONKURENCI

Klubový šampion

19.Caramelle Jones Astronaut                           CMKU/KM/10328/16                  nar. 28.2.2016

o.Zeus Pepper Astronaut                                  ch. Suchá Miroslava                  1, BIS MIMO KONK.

m.Ermanda Jones Astronaut                             m. Janečková Ivana

TŘÍDA VETERÁNŮ

Grand šampion, VDH šampion

20.Ermanda Jones Astronaut                            CMKU/KM/8633/12                   nar. 29.4.2012

o.Starlings Kashmir                                          ch. Suchá Miroslava                  V1 ĆKŚ -V

m.Grace Jones Astronaut                                  m. Janečková Ivana

 

KNÍRAČ MALÝ ČERNOSTŘÍBŘTÝ

PSI

MEZITŘÍDA

21.Gilsway Grand Desing                                 CMKU/KM/12167                      nar.28.3.2019

o.FunFlash Euphoric Wonder                            ch. M.Gill                                 V1, ĆKŚ, OV

m. Silversocks Say Yes To Gilsway                    m. Havelková Denisa

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

22.Eddy Černý Doradus                                    CMKU/KM/11788/19                  nar. 12.4.2019

o. Right Reason z Dixie                                    ch. Ing. Švorc Igor                     V1, ĆKŚ

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Kubát Jiří

 

TŘÍDA PRACOVNÍ

ZMMP; ZMP 1

23.Christian Silver Grand Calvera                      CMKU/KM/11259/18                  nar. 20.02.2018

o. Dog-Otho´s American Gigolo                         ch. Havelková Denisa                V1, ĆKŚ

m. Terry Silver Grand Calvera                           m. Ing. Hataš Jiří

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Srbský šampion

24.Chivalrous Chase z Dixie                             CMKU/KM/11677/19                  nar. 20.6.2018

o. Clever Cameron z Dixie                                ch. Šindelářová Michala            V1, ĆKŚ

m. Undiscovered Beauty z Dixie                        m. Křivohlavý Otakar

 

FENY

TŘÍDA MLADÝCH

25.Brandy Bean z Dollnaxu                               CMKU/KM/11783/19                  nar.31.3.2019

o.On The Top z Dixie                                        ch. Strnadová Zdeňka RNDr      V1, ĆKŚ

m.Jeaninnie Silver Malý Kavalír                         m. Strnadová Zdeňka RNDr

 

MEZITŘÍDA

26.Ebby Černý Doradus                                    CMKU/KM/11789/19                  nar. 12.4.2019

o. Right Reason z Dixie                                    ch. Ing. Švorc Igor                     V1, ĆKŚ

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Ing. Švorc Igor

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

27.Daenerys Arbaca Bohemia                           CMKU/KM/11293/18                  nar. 5.4.2018

o. Chinon´s Unconditional Joy                           ch. Hynková Veronika                V1, ĆKŚ

m. Cappi Charcharodon Carcharias                   m. Zápotocký Luboš

 

28.Effi Černý Doradus                                       CMKU/KM/11790/19                  nar. 12.04.2019

o. Right Reason z Dixie                                    ch. Ing. Švorc Igor                     V3

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Švorcová Helena

 

29.Zen Lady z Dollnaxu                                    CMKU/KM/11524/18                  nar. 29.9.2018

o.Fox Mulder z Dollnaxu                                   ch Strnadová Zdenka RNDr       V2, R.ĆKŚ.

m.Innocent Rose z Dollnaxu                              m. Strnadová Zdenka RNDr

 

TŘÍDA PRACOVNÍ

ZZO,ZMMP

30..Elli Černý Doradus                                      CMKU/KM/11791/19                  nar. 12.4.2019

o. Right Reason z Dixie                                    ch. Ing Švorc Igor                     VD 1

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Gerberová Milena

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Champ. Srbska

31.Fortune Silver Grand Calvera                       CMKU/KM/10908                      nar.24.3.2017

o.Hönsetorps Back Me Up                                ch.Havelková Denisa                V1, ĆKŚ, OV

m.Vivian Silver Grand Calvera                           m. Havelková Denisa

 

TŘÍDA VETERÁNŮ

32.First Of All Malý Kavalír                                CMKU/KM/8274/11                    nar. 26.7.2011

o. Willy Wuff Malý Kavalír                                 ch. Ullrichová Daniela                V1, ĆKŚ, OV,

m. Sme Is So Wonderful Malý Kavalír                m. Ullrichová Daniela                BIS VETERÁN

 

 

33.Innocent Rose z Dollnaxu                             CMKU/KM/8095/11/14               nar.8.3.2011

o.Léeonieke´s Marin-Balyn                                ch. Strnadová Zdenka RNDr      V2

m.Erinka z Dollnaxu                                          m.  Strnadová Zdenka RNDr

 

KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ

PSI

TŘÍDA MLADÝCH

34..Elf z Hofjaru                                                CMKU/KS/9563/19                    nar. 5.12.2019  

o.Bubo BohemiaCardinal                                   ch. Hofman Jaroslav                 V1, ĆKŚ-J

m.Bára z Hofjaru                                              m. Tupý Michal

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

35.Gin Kostelecký rarášek                                CMKU/KS/9341/18                    nar. 7.8.2018

o. Nabucco od Dalajského potoka                     ch. Bařinková Věra                    V2, R.ĆKŚ

m. Camelia Prima Amita                                   m. Žižková Jana

 

36.Yorick Black Grand Calvera                          CMKU/KS/9291                        nar.6.4.2018

o.IIko v.d.Talmühle                                            ch.Havelková Denisa                V1, ĆKŚ, OV

m.Olympia Lady-N del Guidante                        m. Havelková Denisa                BIS SK

 

TŘÍDA VETRÁNŮ

37.Velvet Dany´s Wilbur Turnblad                      CMKU/KS/8569/14                    nar.29.3.2012

o. Skansen´s Fenris                                         ch. Lange Veronika                   V1, ĆKŚ-V

m. Velvet Dana´s mo Tucker                             m. Havelková D.+ Němečková J.

 

FENY

TŘÍDA DOROSTU

38.Bazalka Gwelara                                          CMKU/KS/9627                        nar. 29.2.2020

o. Badarco od Dalajského potoka                      ch. Kopecká Jitka MVDr.           VN-1 BIS DOROST

m.Annie ze Charlotina údolí                              m. Kopecká Jitka MVDr.

 

TŘÍDA MLADÝCH

39.Ice Cube Black  Grand Calvera                     CMKU/KS/9589                        nar. 7.11.2019

o.Perry Mason Grand Calvera                           ch.Havelková Denisa                V1, ĆKŚ-J

m.Thalia Black Grand Calvera                           m. Havelková Denisa                 BIS ML.FENA  

 

MEZITŘÍDA

40.Bella ze Čtyř Chalup                                    CMKU/KS/9399/18                    nar. 14.11.2018

o. Querubin od Dalajského Potoka                    ch.Stránská Jitka                      V1, ĆKŚ           m.Josefína ze Slunečné Zahrady                      m. Čejpová Simona                 

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

41.Dafné z Hofjaru                                            CMKU/KS/9380/18                    nar. 23.09.2018

o. Querubin od Dalajského Potoka                    ch. Hofman Jaroslav                 V1, ĆKŚ, OV

m. Bára z Hofjaru                                             m. Hofman Jaroslav

 

KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ a SŮL

PSI

MEZITŘÍDA

42.Casper Noční Strážce                                  CMKU/KS/9384/18                    nar. 18.10.2018

o. Loveboy Saltus ze Záhrabské                        ch. Cihelková Vladimíra             V1, ĆKŚ

m. Indiana Gloria Leones                                  m. Haluza Petr 

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

43.Maxim Pepper Grand Calvera                       CMKU/KS/9183/17                    nar. 3.10.2017

o. Winning Hand Moccosokees                         ch. Havelková Denisa                V1, ĆKŚ,

m. Henriette Pepper Grand Calvera                   m. Voldřich Jan

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Český grand šampion

44.Artex Noční strážce                                     CMKU/KS/8876/16/17               nar. 16.2.2016

o.Armanni Poslední skaut                                 ch.Cihelková Vladimíra              V1, ĆKŚ

m.Indiana Gloria Leones                                   m. Zajíčkovi Františka a Marcela

 

FENY

TŘÍDA MLADÝCH

45.Anya Jana Pístecký hájek                            CMKU/KS/9575/19                    nar. 12.12.2019

o. Deimantas Vaivorykšte                                 ch. Marcela Meisnerová            ABS

m. Henriette Pepper Grand Calvera                   m. Spilková Viktorie

 

 

MEZITŘÍDA

46.Calamity Jane Noční strážce                        CMKU/KS/ 9389/18                   nar. 19.10.2018

o. Loveboy Saltus ze Záhrabské                        ch. Cihelková Vladimíra             VD 1

m. Indiana Gloria Leones                                  m. Fialová Monika        

 

TŘÍDA OTEVŘENÁ

47.Utopia Gloria Leones                                   CMKU/KS/9446/19                    nar. 20.3.2019

o. Cid Saltus ze Záhrabské                               ch. Zubrická Michaela               V2, R.ĆKŚ

m. Florette Gloria Leones                                  m. Cihelková Vladimíra 

 

48.Perdita Pepper Grand Calvera                      CMKU/KS/9360/19                    nar. 12.8.2019

o. Miccosukees Winning Hand                           ch.Havelková Denisa                V1, ĆKŚ OV    

m.I´M Iska Grand Calvera                                 m. Havelková Denisa

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Grand šampion

49.Zooey Alarm Beskyd                                    CMKU/KS/8514/13                    nar. 25.7.2013

o. Ave Concorde Magnifigue                              ch. Fajkusová Lenka                 V1 ĆKŚ

m. Ondine Alarm Beskyd                                  m. Hošková Drahuše

 

TŘÍDA VETERÁNŮ

50.Daybreak Daughter Oriasis                          CMKU/KS/8277/12                    nar. 24.6.2012

o. Arrischiato Contre Gloria Leones                   ch. Kubínová Radka                  V1 ĆKŚ  -V

m. Crystal Clare Oriasis                                    m. Hošková Drahuše

 

KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ

PSI

TŘÍDA OTEVŘENÁ

51.Briggis Aihannmor                                        CMKU/KV/7522/17                    nar. 2.2.2017

o. Sashimi Absolut Expert                                 ch. Hauserová Renata               VD 1

m. Aira Hannach Moravia                                  m. Hauserová Renata

 

52.Cliff Rytíř ze Semic                                      CMKU/KV/7742/18                    nar. 11.5.2018

o. Vito Korleone                                                ch. Rytíř Pavel                          ABS

m. Zaira z Destru                                              m. Opatrný Miroslav

 

 

TŘÍDA PRACOVNÍ

53.Chad od Devíti vrb                                       CMKU/KV/7647/18                    nar. 3.1.2018

o. Frenklin ze Slunečné verandy                        ch. Boháčova Kateřina              VD 1

m. Capabile od Devíti vrb                                  m. Kratina Miroslav

 

FENY

TŘÍDA DOROSTU

54.Julia Lia Černý Doradus                               CMKU/KV/7983/20                    nar. 17.2.2020

o. Ivanhoe Hanno Veto                                     ch. Ing. Švorc Igor                     VN - 1

m. Odetta Olga Goldest Danubius                     m. Helena a Igor Švorcovi

 

TŘÍDA MLADÝCH

55.Carrera Porscha Aihannmor                          CMKU/KV/7891/19                    nar. 20.6.2019

o. Don Juan Radinie                                         ch. Hauserová Renata               V1, ĆKŚ - J

m. Aira Hannach Moravia                                  m. Hauserová Renata

 

56.Willy Ambra Stanios                                     CMKU/KV/7935/19                    nar. 20.11.2019

o. Zareg v. Hatzbachtal                                     ch. Staniová Veronika                ABS

m. Romi Stanios                                               m. Žižka Petr

 

FENY

MEZITŘÍDA

57.Oriana Sluneční Paprsek                             CMKU/KV/7800/19                    nar. 16.2.2019

o. Charm Radinie                                             ch. Fraňková Lenka                  V1, ĆKŚ

m. Bianca od Devíti vrb                                     m. Paličková Lenka MUDr.

 

TŘÍDA VÍTĚZŮ

Český šampion, Klubový šampion

58.Odetta Olga Goldest Danubius                     CMKU/KV/7485/16                    nar.16.10.2016

o. Niko v. Linderbrunn                                        ch. Švorc Igor Ing.                    V1, ĆKŚ, OV

m. Happy Hilary Goldest Danubius                    m. Helena a Igor Švorcovi         BIS VK

 

 

 

 

 

KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ a SŮL

FENY

TŘÍDA OTEVŘENÁ

59.Gwena Ve-FI                                               CMKU/KV/ 7792/19                   nar. 20.1.2019

o. Bosman z Grodu Ksiazat Pomorskich            ch. Fialová Veronika                  V1, ĆKŚ, OV

m. D´Ariana Ve-Fi                                             m. Štoková Petra Ing.

 

 

 

 

 

BONITACE

KMB

1. Franceska Falco Dorothea ze Solné           CMKU/KM/11397/18                  nar. 21.6.2018

o.Abbado Rebel Alve                                        ch.Wojnarová Jarmila                0a0 /4 A/ 3

m.El-Dixi Emporio Dorothea ze Solné                m.Volfová Alena

KMČ

2. Eleonora z Větrova                                      CMKU/KM/11433/18                  nar. 16.7.2018

o.Buschman Androis                                         ch. Berková Iva                        01/ 5 A/5

m. Gordona Rezlark                                         m.Gregorová Adéla

KM PS

3. Barbar Kelly-Woodoo                                  ČMKU/KM/11327/18                  nar. 2.5.2018

o.Darien Grey Yarica                                        ch.Šimonová Pavlína                00/5 A/5

m.Amellia Kelly-Woodoo                                   m. Otčenášková Jana   

4. Lady Anna Drofa                                          CMKU/KM/10987/17                  nar.23.7.2017

o.Uncas PS Rezlark                                         ch. Drožová Jaroslava               abs

m.Holly Rose Drofa                                          m. Drožová Jaroslava   

KMČST

5. Eddy Černý Doradus                                   CMKU/KM/11788/19                  nar.12.4.2019

o.Right Reason z Dixie                                     ch. Ing. Švorc Igor                     00/7AR/5

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Kubát Jiří    

6. Ebby Černý Doradus                                   CMKU/KM/11789/19                  nar. 12.4.2019

o.Right Reason z Dixie                                     ch. Ing. Švorc Igor                     00/5 A/5

m.Cibetka Černý Doradus                                 m. Švorc Igor

7. Effi Černý Doradus                                     CMKU/KM/11790/19                  nar. 12.04.2019

o.Right Reason z Dixie                                     ch. Ing. Švorc Igor                     00/5 A/5

m. Cibetka Černý Doradus                                m. Švorcová Helena

8. Elli Černý Doradus                                      CMKU/KM/11791/19                  nar.12.4.2019

o.Right Reason z Dixie                                     ch. Ing. Švorc Igor                     00/5AR/5

m.Cibetka Černý Doradus                                 m. Gerberová Milena

9. Daenerys Arbaca Bohemia                         CMKU/KM/11293/18                  nar. 5.4.2018

o. Chinon´s Unconditional Joy                           ch. Hynková Veronika                00/5 A/5

m. Cappi Charcharodon Carcharias                   m. Zápotocký Luboš

KSČ

10. Gin Kostelecký rarášek                             CMKU/KS/9341/18                    nar. 7.8.2018

o.Nabucco od Dalajského potoka                      ch. Bařinková Věra                    00/5 A/5

m.Camelia Prima Amita                                    m. Žižková Jana

11. Bella ze Čtyř Chalup                                  CMKU/KS/9399/18                    nar. 14.11.2018

o.Querubin od Dalajského Potoka                     ch.Stránská                              00/5 A/5

m.Josefína ze Slunečné Zahrady                       m. Čejpová Simona

12. Dafné z Hofjaru                                         CMKU/KS/9380/18                    nar. 23.09.2018

o.Querubin od Dalajského Potoka                     ch. Hofman Jaroslav                 00/5 A/5          

m.Bára z Hofjaru                                              m. Hofman Jaroslav

 

KS PS

13. Casper Noční Strážce                                CMKU/KS/9384/18                    nar. 18.10.2018

o.Loveboy Saltus ze Záhrabské                         ch. Cihelková Vladimíra             00/5 A/5

m. Indiana Gloria Leones                                  m. Haluza Petr

14. Maxim Pepper Grand Calvera                    CMKU/KS/9183/17                    nar. 3.10.2017

o.Winning Hand Moccosokees                          ch. Havelková Denisa                00/7 A/5

m.Henriette Pepper Grand Calvera                    m.Voldřich Jan

15. Calamity Jane Noční strážce                     CMKU/KS/ 9389/18                   nar. 19.10.2018

o.Loveboy Saltus ze Záhrabské                         ch. Cihelková Vladimíra             01/4 A/3

m.Indiana Gloria Leones                                   m.Fialová Monika

16.Utopia Gloria Leones                                 CMKU/KS/9446/19                    nar.20.3.2019

o.Cid Saltus ze Záhrabské                                ch. Zubrická Michaela               00/4ATb/5

m.Florette Gloria Leones                                   m. Cihelková Vladimíra