Výsledky Oblastní klubové výstavy Nový Bor 14.9.2019

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 01. 10. 2019 (382 přečtení)






posuzovala p. Lenka Fairaislová

 

Knírač malý bílý

PSI

Třída otevřená

1.Chuck Švarcava       výborný                       nar. 28.11.2016          ČMKU/KM/10695/16

o. Gigolo Bianco of Talta´s Ushabti                                                  ch. Marková Hedvika

m. Chiara Bianca of Taita´s Ushabti                                                m.Vosáhlová Irena

 

Feny

Dorost

2.Clea Snow Slip         VN 1                            nar. 19.12.2018          ČMKU/KM/11608/18

o. Chuck Švarava                                                                              ch. Vosáhlová Irena

m. Fran Fine Shadow White de Pepa                                                           m. Cinibulková Kateřina

 

Třída mladých

3.Franceska Falco Dorothea ze Solné            nar.21.06.2018           ČMKU/KM/11397/18

o.Abbado Rebel Alve                         V1,ČKŠ-J                                  ch. Wojnarová Jarmila

m.El-Dixí Emporlo Dorothea ze Solné                                              m.  Volfová Alena

 

Mezitřída

4.Beebee Snow Slip                                       nar. 07.12.2017          ČMKU/KM/11164/17

o. Cipísek Vašata                               V1                                           ch. Vosáhlová Irena

m. Fran Fine Shadow White de Pepa                                                           m. dtto

 

 

 

Knírač malý pepř a sůl

Psi

Třída dorostu

5.Train your Heart in Dolina Rivendell         nar. 08.03.2019          PKR II- 137160

o.Dr.House from Dolina Rivendell                VN 1                            ch. Podolska Izabela

m.Russkiy Assorti´c Alya                    nejhezčí dorost                       m. Knut Berndt

 

Třída mladých

6.Barbar Kelly Woodoo                                 nar. 2.5.2018              ČMKU/KM/11327/18

o. Darien Grey Yarica                        V1 ČKŠ-J nejlepší ml.pes                    ch. Šimonová Pavlín

m.Amellia Kelly-Woodoo                                                                  m. Otčenášková Jana

 

Feny

Třída mladých

7.Winning Charm Hajan Polonia                   nar. 17.07.2018          ČMKU/KM/11960/19

o.Starlings Kashmir                            V1 ČKŠ-J                                 ch. H.a.J. Janiszewska                                                     

m. Just Only You Hajan Polonia         nejhezčí mladá fena               m. Ullrichova Daniela

 

Mezitřída

8.Gray Rose Yarica                                        nar. 6.5.2018              CMKU/KM/11358/18

o.Darien Grea Yarica             V1 ČKŠ-J                                             ch. Kališová Jarmila

m.Wersense vom Römersberger Hof                                               m. Šimonová Pavlína

 

Třída otevřená

9.Grethe Ernst Astronaut                              nar. 09.11.2016          ČMKU/KM/10690/16

o. Uncas PS Reezlark               V1  ČKŠ  OV                                      ch. |Suchá Miroslava

m. Sollimans Close Enought                                                             m.     dtto

 

 

10.Lady Anna Drofa                                       nar. 23.07.2017          ČMKU/KM/10987/17

o. Ch.Uncas PS Rezlark          abs.                                                    ch. Drožová Jaroslava

m.Holly Rose Drofa                                                                          m.     dtto

 

Třída vítězů

11.Ch. Cheantake Unplugged                                   nar. 01.01.2018          ČMKU/KM/11467/18

o.Attaway Northern Light      V2,r.ČKŠ                                             ch. Nora Ylikyla

m. Axcium´s Exellenzia                                                                     m. Suchá Miroslava

 

12.Universe z Větrova                                   nar.31.08.2017           ČMKU/KM/11014/17

o.Uncas PS Rezlark                 V1,ČKŠ                                                ch. Berková Eva

m.Odysea z Větrova                                                                         m.  dtto

 

třída  mimo konkurenci

 

13.KCh.Caramelle Jones Astronaut               nar. 28.2.2016                        CMKU/KM/10328/16

o.Zeus Pepper Astonaut         posouzena                                          ch. Suchá Miroslava

m. Ermanda Jones Astronaut                                                            m. Janečková Ivana

 

Třída veteránů

14.North Star Malý Kavalír                           nar. 31.03.2010          ČMKU/KM/7618/10

o. Eos Rauhteufelchen           V1,ČKŠ-V                                                        ch.Ullrichová Daniela

m.Hello Maxi Malý Kavalír                                                              m.     dtto

 

 

Knírač malý černostříbřitý

Psi

Mezitřída

15.Iago Silver Grand Calvera                        nar. 08.04.2018          CMKU/KM/11367/18

o.Always On Top BS From Rainbowland       V1 ČKŠ                         ch. Havelková Denisa

m.Cute Lilly Grand Calvera                                                              m.Koláčková Dita

 

Třída otevřená

16.Christian Silver Grand Calvera                 nar. 20.2.2018             CMKU/KM/11259/18

o. Dog.Otho´s American Gigolo        V1 ČKŠ                                     ch. Havelková Denisa

m. Terry Silver Grand Calvera                                                          m. Hataš Jiří

 

Třída vítězů

17.WW..CIB.Solar Stone z Dixie                    nar. 05.07.2013          JR 72741 PŠ

o. CIB. Expresso z Dixie                     V1 ČKŠ , OV                             ch. Šindelářová Michaela

m. WW. CIB. Attention Please z Dixie           nejlepší MK                 m. ddto

                                               Nejlepší knírač výstavy

Třída veteránů

18.Ch. Simply The Best Malý Kavalír                        nar. 06.04.2008          ČMKU/KM/6373/08

o.Chottans Vagabond For Me            V1 ČKŠ-V                                 ch. Ullrichová Daniela

m. Universe´s Miss                nejlepší veterán                                 m. dtto

 

Feny

Třída štěňat

19.Belle Fleur Ebigeil                                     nar.17.04.2019            CMKU/KM/ 11816/19

o. Drak Bohemia Vulkan                    VN-3                                       ch.Bc. Veselá Monika

m.Zarra Poslední skaut                                                                     m.    dtto

 

20.Ebby Černý Doradus                                 nar. 12.4.219              CMKU/KM/11789/19

o. Right Reason z Dixie                      VN-1                                       ch.Ing.Švorc Igor

m Cibetka Černý Doradus                  nejhezčí štěně                         m .   dtto

 

21.Elli Černý Doradus                                               nar. 12.4.2019                        CMKU/KM/11791/19

o. Right Reason z Dixiie               VN-4                                             ch.ing.Švorc Igor

m. Cibetka Černý Doradus                                                                m. Gerberová Miluše

 

22.Fifinka Černý Doradus                              nar. 19.04.2019          ČMKU/KM/11824/19

o. Hönsetorps American Hall of Fame   VN-2                                  ch. ing. Igor Švorc

m. Baccara Černý Doradus                                                               m. Kárová Kateřina

 

Třída mladých

23.OH´MY LOVE DU HAUT CUSSE                nar. 21.09.2018          LOF 2 SCH.N. 19916/0

o. Fixus Don´t You Worry                   V1,ČKŠ -J                                 ch. Fabrice Bonnaud

m.My Love at Future Look                                                                m. Šindelářová Michaela

 

Mezitřída

24.Celebrity Noxia                                         nar. 02.03.2018          ČMKU/KM/11229/18

o.Fox Mulder z Dolnaxu                     V2,r.ČKŠ                                  ch. Vochozková Romana

m.Kornelie  Nellie Malý Kavalír                                                       m.  dtto

                                                                      

25.JCH. Five De Yeray                                   nar. 30.05.2018          LOE 2431380

o. Masterclass De Yeray        V1, ČKŠ, OV                                       ch. Rosario Margarino

m. Blabla De Yeray                                                                           m. Šindelářová Michaela

 

Třída pracovní

26.Charolotta z Devonu                                 nar. 15.04.2017          ČMKU/KM/10843/17

o.Cairo z Devonu                    V1,ČKŠ                                                ch. Popelková Hana ing

m.Eywy z Devonu                                                                              m.Gebertová Iva ing.

 

třída mimo konkurenci

27.Ch. First Of All Malý Kavalír                     nar. 26.07.2011          ČMKU/KM/8274/11

o.Willy Wuff Malý kavalír                 posouzena                               ch. Ullrichová Daniela

m.She Is So Wonderful Malý kavalír nejlepší mimo konkurenci                dtto

 

28.KCh.Zarra Poslední skaut                          nar. 27.3.2016                        ČMKU/KM/10378/16

o. Right Reason z Dixie                       posouzena                             ch. Mgr. Marcela Křížová

m. Trisha Poslední skaut                                                                   m. Bc. Veselá Monika

 

Třída veteránů

29.Beautiful Gril Malý kavalír                                  nar. 23.04.2010          ČMKU/KM/7690/10

o.Simply the Best Malý kavalír          V1,ČKŠ-V                                 ch. Ullrichová Daniela

m. Love me Kate Malý kavalír                                                         m.   dtto

 

KNÍRAČ MALÝ ČERNÝ

Feny

Třída  dorostu

30.Gréta Hal Benavente Moravia                 nar. 07.03.2019          ČMKU/KM/11702/19

o. Kelly´s Super Star                           VN-1                                       ch. Rodinová Dagmar

m.Endless Love Hajan Polonia                                                          m. Ullrichová Daniela

 

Třída veteránů

31.Gordona Rezlark                                       nar.24.10.2010           ČMKU/KM/7944/10

o.Carbon Fly Carboneum                   V1,ČKŠ-V                                 ch. ing. Rezková Larisa

m.Folk Dance Rezlark                                                                                   m.Berková Eva

 

KNÍRAČ STŘEDNÍ ČERNÝ

PSI

Třída vítězů

32.Summer Storm Grand Calvera                 nar. 03.06.2017          ČMKU/KS/ 9083/17

o. Hermes -N del Guidante                V1,ČKŠ, OV                             ch. Havelková Denisa

m. Kalokagathia Grand Calvera                                                       m.Havelková D + Fous Fr.

 

Feny:

Třída mladých      .

33. Bella ze čtyř chalup                                  nar. 14.11.2018         ČMKU/KS/9399/18 
 o.  Qerubin od Dalajského potoka      V1, ČKŠ-J                               ch.
m. Josefina ze Slunečné verandy                                                      m. Simona Čejpová

 

Třída otevřená

34.Corra z Hofjaru                                         nar.05.10.2017           ČMKU/KS/9170/17

o.Querubin od Dalajského potoka        V1,ČKŠ,OV                           ch.Hofman Jaroslav

m.Cora z Hofjaru                                                                              m. dtto

 

KNÍRAČ STŘEDNÍ PEPŘ A SŮL

Psi

Třída vítězů

Český Grand Šampion

35.Artex Noční strážce                                  nar.16.02.2016           ČMKU/KS/8876/17

o.Armanni Poslední skaut                  V1,ČKŠ,OV                              ch. Cihelková Vladimíra

m. Indiana Gloria Leones                  nejlepší SK                              m. Zajíčkovi Mar.a Frant.

 

FENY

Třída štěňat

36.Utopia Gloria Leones                                nar. 20.03.2019          ČMKU/KS/9446/19

o.Cid Santus ze Záhrabské                 VN-1                                       ch.Zubrická Michela

m.Florette Gloria Leones                                                                  m. Cihelková Vladimíra
  

 

KNÍRAČ VELKÝ ČERNÝ

 

Psi

Mezitřída

37.Chad  od Devíti vrb                                   nar. 03.01.2018          ČMKU/KV/7647/18

o. Frenklin od Devíti vrb                    V1,ČKŠ,OV                              ch. Boháčová Kateřina

m.Capabile od Devíti vrb                                                                  m. Kratina Vladimír

 

Třída otevřená

38.Briggis Aihannmor                                               nar.02.01.2017           ČMKU/KV/7522/18

o.Sashimi Absolut Expert                   V2, r.ČKŠ                                 ch. Renata Hauserová

m. Aira Hannah Moravia                                                                  m. dtto

 

39.Neville Sluneční Paprsek                          nar. 07.09.2017          ČMKU/KV/7618/17

o.Maigret Radinie                             V1,ČKŠ                                    ch. Fraňková Lenka

m.Bianca od Devíti vrb                                                                     m.V.Babička +Fraňková L

 

Feny

Třída mladých

40.Daisy  May Jesstyno                                  nar. 22.8.2018                        ČMKU/KV/7760/18

o. Maigret Radinie                            V1                                           ch. Vaňková Marie

m. Elisabeth od Devíti vrb                                                                 m.Trsek Vlastimil

 

Mezitřída

41.Folow Ve-Fi                                               nar. 18.02.2018          ČMKU/KV/ 7683/18

o. Alvin Rytíř ze Semic                       V1,ČKŠ                                    ch. Fialová Veronika

m. Kianga vom Hooren                                                                     m.dtto

 

třída otevřená

 

42.Enny VE-FI                                                 nar. 25.01.2017          ČMKU/KV/7513/17

o.Abel od Devíti vrb                          V1,ČKŠ                                                ch. Fialová Veronika

m. Kianga vom Horren                                                                     m .Placata Václav

 

43.Natasha Natty Goldest Danubius             nar. 27.04.2016          ČMKU/KV/7401/16

o. Devil Denny Goldest Danubius         V2,r.ČKŠ                               ch. Rohlenová  Petra

m. Jennifer Jeane Goldest Danubius                                                m. Melnyčuk Jana

 

Třída pracovní

44.Karma Hanno Veto                                   nar. 01.09.2017          ČMKU/KV/7613/17

o. Dustin vom Sonnenhof                V1,ČKŠ                                      ch.Pospíchalová Hana ing.

m.Zenta Hanno Veto                                                                        m.Kadlecová Jarmila

 

Třída vítězů

45.Nathaly Sluneční paprsek                         nar. 07.09.2017          ČMKU/KV/7623/17

o.Maigret Radinie                  V1,ČKŠ,OV                                        ch. Fraňková Lenka

m.Bianca od Devíti vrb          nejlepší VK                                          m.   dtto

 

KNÍRAČ VELKÝ PEPŘ A SŮL

PSI

Třída vítězů

46.C.I.E. Albayzin PS                                      nar. 05.09.2016          ČMKU/KV/7497/17

o.Jack Terravirtus Knife                     V1,ČKŠ,OV                              ch. Russo Sara

m.Karisma Silver Socks                                                                     m. Fialová Veronika

 

Feny

Dorost

47.Gwenna VE-Fi                                            nar. 20.01.2019          ČMKU/KV/7792/19

o.Bosman z Grodu Ksiazat Pomorskich         VN-1                            ch. Fialová Veronika

m. D´Ariana Ve-Fi                                                                             m.Štoková Petra

 

                                   Závěrečné soutěže :

 

Nejlepší jedinec třídy štěňat :            k.č.20  Ebby Černý Doradus

Nejlepší jedinec dorostu:                   k.č.5    Train your Heart in Dolina Rivendell

Nejlepší mladý pes:                            k.č. 6   Barbar Kelly Woodoo

Nejlepší mladá fena:                          k.č. 7   Winning Charm Hajan Polonia

Nejlepší jedinec mimo konkurenci:   k.č. 27 First Of All Malý Kavalír

Nejlepší veterán                                k.č. 18 Ch. Simply The Best Malý Kavalír

Nejlepší chovatelská skupina :           Malý kavalír KM ČSTŔ   Ullrichová Daniela

Nejlepší chovný pár:     KM ČSTŘ  Simply The Best Malý kavalír x Beautiful Gril Malý kavalír

Nejlepší malý knírač :                       k.č. 17 WW..CIB.Solar Stone z Dixie

Nejlepší střední knírač:                    k.č. 35 Artex Noční strážce

Nejlepší velký knírač :                      k.č. 45 Nathaly Sluneční paprsek

Nejlepší knírač OKV:                        k.č. 17 WW..CIB.Solar Stone z Dixie