Výsledky MČR kníračů a Speciálního závodu kníračů 31.8.-2.9.2018

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Mistrovství republiky 2018
Vydáno dne 04. 09. 2018 (680 přečtení)






MISTROVSTVÍ REPUBLIKY KNÍRAČŮ

 

IPO 1 - knírač velký

 

 

 

 

 

 

 

 

Katalog

Start.č.

Psovod

Pes

 A

 B

 C/D

Celkem

Pořadí

 

1

17

 Mgr. Kateřina Zwillingová

 Arach Giom Kastasi

96

78

98

272

1.

 

5

16

 Zdeněk Lukáš

 Record Arlin Stanios

87

87

94

268

2.

Mistr republiky JUNIOR

3

18

 Jiří Solar

 Farro Black Dvomaro

99

78

90

267

3.

 

4

19

 Rudolf Sochor

 Rebelca Rubby Stanios

81

55

74

210

4.

 

6

15

 Lenka Hubert

 Rocco Radinie

 ---

 ---

Disk.

 

 

 

2

14

 Veronika Tykalová

 Coffee Jesstyno

 ---

 ---

Disk.

 

 

 

IPO 3 - knírač velký (CACT)

 

 

 

 

 

 

 

Katalog

Start.č.

Psovod

Pes

 A

 B

 C/D

Celkem

Pořadí

 

 10

2

 Karel Kieweg

 Cis Hanno Veto

92

85

95

272

1.

CACT, Mistr rep. 2018

 12

12

 Hana Slowioczková

 Cord Daches Dream

83

90

90

263

2.

 

 8

6

 Jiří Pavlík

 Alexandra Černá zulu

95

89

74

258

3.

 

 18

9

 Alice Zelinková

 Maigret Radinie

72

84

86

242

4.

 

 7

3

 Andrea Zítková

 Akyro Giom Kastasi

78

80

82

240

5.

 

 17

11

 Jana Krouman

 Kiss Me Radinie

83

85

66

234

6.

 

 21

5

 Ing. Jiří Radovesnický

 Sashimi Absolut Expert

87

75

60

222

7.

 

 13

7

 Hana Solarová Schöppová

 Czahik Daches Dream

60

64

88

212

8.

 

 19

13

 Leoš Slatinský

 Nemesis IQ Stanios

86

80

0

166

9.

 

 16

10

 Helena Švorcová

 Julia Lia Goldest Danubis

48

81

0

129

10.

 

 15

8

 David Rohlena

 Jesse James Goldest Danubius

 ---

 ---

Disk.

 

 

 

 20

4

 Ludmila Želiborová

 Ringo Stanios

 ---

 ---

Disk.

 

 

 

 11

1

 Michaela Davidová

 Cliff Daches Dream

 ---

 ---

Disk.

 

 

 

ZZO 1 - knírač střední

 

 

 

 

 

 

 

Katalog

Start.č.

Psovod

Pes

 A

 B

 C/D

Celkem

Pořadí

 

 28

24

 Jiřina Němečková

 Wilbur Turnblat Velvet Dandy´s

 

81

 

81

1.

Nejlepší střední knírač

 27

21

 Jana Stránská

 Querubin od Dalajského potoka

 

80

 

80

2.

 

 22

20

 Vlastimil Bařinka

 Arinka Gwelara

 

77

 

77

3.

 

 23

22

 Veronika Hynková

 BALU Bohemia Cardinal

 

68

 

68

4.

 

 24

25

 Martina Zajíčková

 Ella Gracia Bohemia Top Star

 

64

 

64

5.

 

 26

23

 Božena Rischková

 Orianna Iringa

 

50

 

50

6.

 

ZMP 2 - knírač malý

 

 

 

 

 

 

 

Katalog

Start.č.

Psovod

Pes

 A

 B

 C/D

Celkem

Pořadí

 

 30

27

 Erika Zelinková

 Gaga Lady Astronaut

91

84

70

245

1.

Mistr republiky 2018

 33

28

 Alena Kučerová

 Tamir z Roznetu

96

52

73

221

2.

 

 32

29

 Ing. Zuzana Rozová

 Rebel Amis z Roznetu

67

72

65

204

3.

 

 29

26

 Kateřina Šmídová Kalenská

 Calamity Jane Pessoa

66

70

58

194

4.

 

 31

30

 MVDr. Ján Hamerlík

 Ilex Malé uško

87

55

40

182

5.

 
                   

SPECIÁLNÍ ZÁVOD KNÍRAČŮ

 

ZZO 1 (speciální závod)

 

 

 

 

 

 

 

Katalog

Start.č.

Psovod

Pes

 A

 B

 C/D

Celkem

Pořadí

 

 41

 

 Erika Zelinková

 Virginia Enel Fenomen

 

95

 

95

1.

 

 38

 

 Nikola Horáčková

 Monty z Jan-Ru

 

90

 

90

2.

 

 39

 

 Kristýna Vodrážková

 Penélope Radinie

 

85

 

85

3.

 

 37

 

 Marcela Palfiová

 Kvido z Povodí Oharky

 

80

 

80

4.

 

 36

 

 Jakub Mazur

 Day Dreamer Androis

 

79

 

79

5.

 

 40

 

 Martina Kučerová

 Ursula Grey Astronaut

 

74

 

74

6.

 

 35

 

 Daniel Damm

 Cairo Carsildan

 

73

 

73

7.

 

 34

 

 Veronika Tykalová

 Armand Ze Šumavy

 

70

 

70

8.

 

FPr 1 (speciální závod)

 

 

 

 

 

 

 

Katalog

Start.č.

Psovod

Pes

 A

 B

 C/D

Celkem

Pořadí

 

 42

 

 Gabriela Procházková

 Asher Giom Kastasi

96

 

 

96

1.

 

 48

 

 Roman Zvěřina

 Maximus Meridius Goldest Danubius

92

 

 

92

2.

 

 49

 

 Veronika Staniová

 Romi Stanios

90

 

 

90

3.

 

 47

 

 Ing. Ivana Beděrková

 Floorfilla Goldton

75

 

 

75

4.

 

 46

 

 Ing. Tereza Adamovská

 Cosa Nostra Hanno Veto

 

 

 

0

5.

 

 43

 

 Renata Hauserová

 Ashley Aihannmor

59

 

 

59

6.

 

 45

 

 Jaromír Pilař

 Brixie Ve-Fi

48

 

 

48

7.

 

 44

 

 Petr Žižka

 Asterix Arx Fortunae

12

 

 

12

8.

 

FPr 3 (speciální závod)

 

 

 

 

 

 

 

Katalog

Start.č.

Psovod

Pes

 A

 B

 C/D

Celkem

Pořadí

 

 54

51

 Miroslava Hochová

 Dragon Fantom Chlumu

87

 

 

87

1.

 

 51

52

 Martina Kučerová

 Cesy Vernika z Vysočiny

83

 

 

83

2.

 

 53

49

 Karolína Škubalová

 Daffy Donkey DaChes Dream

81

 

 

81

3.

 

 50

47

 Zdeňka Stránská

 Jch. Avatar pro Marii

79

 

 

79

4.

 

 56

54

 Kristýna Vodrážková

 Penélope Radinie

78

 

 

78

5.

 

 57

46

 Martina Kučerová

 Ursula Grey Astronaut

68

 

 

68

6.

 

 52

50

 Mgr. Renáta Sakmarová

 Craig Narsilion

67

 

 

67

7.

 

 58

53

 Zdeňka Stránská

 Vejsi ze Šternberské strže

54

 

 

54

8.

 

 55

48

 Jiří Škubal

 Emma Ginni DaChes Dream

42

 

 

42

9.

 

SPr 1 (speciální závod)

 

 

 

 

 

 

 

Katalog

Start.č.

Psovod

Pes

 A

 B

 C/D

Celkem

Pořadí

 

 59

58

 Gabriela Procházková

 Asher Giom Kastasi

 

 

92

92

1.

 

 63

59

 Veronika Staniová

 Romi Stanios

 

 

91

91

2.

 

 60

55

 Daniel Damm

 Cairo Carsildan

 

 

85

85

3.

 

 62

56

 Radoslav Parolek

 Rey Dlouhý dům

 

 

82

82

4.

 

 61

57

 Daniel Damm

 Carin Carsildan

 

 

74

74

5.

 

SPr 3 (speciální závod)

 

 

 

 

 

 

 

Katalog

Start.č.

Psovod

Pes

 A

 B

 C/D

Celkem

Pořadí

 

 64

60

 Ing. Tereza Adamovská

 Cosa Nostra Hanno Veto

 

 

80

80

1.

 

 65

61

 Kristýna Vodrážková

 Hella Heureka Radinie

 

 

72

72

2.

 

 66

62

 Ing. Tereza Adamovská

 Zenta Hanno Veto

 

 

70

70

3.