Oblastní klubová výstava Horka nad Moravou 16.6.2018
Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 18. 07. 2018 (1921 přečtení)
Fotogalerii naleznete ZDE
Povýstavní katalog OKV Horka nad Moravou 16.6.2018
Rozhodčí: Andrea Zaoralová
Knírač malý bílý
PSI
Mezitřída
Kat.č.: 1 – VD 1
|
Endy Denny Alimeda
|
CMKU/KM/10538/16
|
nar. 25.07.2016
|
O: Iron Man v.d.Landeskronen Weiher
|
M: Ashley Joslyn Veljar
|
Chov: Medek Roman
|
Maj: Nádeníček Aleš, Litultovice
|
FENY
Třída otevřená
Kat.č.: 2 – VD 1
|
Nobles Enel fenomen
|
CMKU/KM/11208/18
|
nar. 08.08.2013
|
O: Magic Rey Prag
|
M: Agnes WT Rezlark
|
hov: Butyková Miriam, Malé Leváre, SK
|
Maj: Zatloukalová Pavla, Olomouc
|
Knírač malý černý
PSI
Mezitřída
Kat.č.: 2a – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
|
Beatle Androis
|
CMKU/KM/10788/17
|
nar. 24.02.2017
|
O: Ground Zero-N di monte Gentile
|
M: Can Fly Ka-Vanga
|
Chov: Zaoralová Andrea
|
Maj: MVDr.Zoulová Martina,Sedlčany
|
FENY
Mezitřída
Kat.č.:3 - V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
|
Bumble-Bee z Gloribamu
|
CMKU/KM/10589/16
|
nar. 22.08.2016
|
O: Archie Black Benavente Moravia
|
M: Aya Sofya z Gloribamu
|
Chov: Řehánková Iva, Dolní Benešov
|
Maj: Řehánková Iva, Dolní Benešov
|
Třída otevřená
Kat.č.: 4 – V 1, VT, ČKŠ
|
Chynthia Aknara Black
|
CMKU/KM/10435/16
|
nar. 06.05.2016
|
O: Archie Black Benavente Moravia
|
M: Afrodita z Olomoucké pevnůstky
|
Chov: Pavlitová Sylva, Šenov
|
Maj: Pavlitová Sylva, Šenov
|
Knírač malý černostříbřitý
PSI
Dorost
Kat.č.: 6 – VN 1
|
Scedir Truman Capote
|
CMKU/KM/11235/18
|
nar. 09.11.2017
|
O: Scedir David Bowie
|
M: Scedir Sophia Myles
|
Chov: Ferrari Fabio, IT
|
Maj: Procházka Lukáš, Lipník n.Bečvou
|
|
|
Třída mladých
Kat.č.: 5 - Neúčast
|
Big Ben Noxia
|
CMKU/KM/10819/17
|
nar. 03.04.2017
|
O: Drak z Dollnaxu
|
M: Kornelie Nellie Malý kavalír
|
Chov: Vochozková Romana, Černuc
|
Maj: Šrom Petr, Štáblovice
|
|
|
Mezitřída
Kat.č.: 7 - Neúčast
|
Mr.Cookie Daniela´s Genus
|
CMKU/KM/10776/17
|
nar. 14.02.2017
|
O: El Dorado Daniela´s Genus
|
M: Charlotte Daniela´s Genus
|
Chov: Chrástecká Daniela
|
Maj: Pifka Jan, Vratimov
|
|
|
Třída otevřená
Kat.č.: 8 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
|
Hypersonic Whisper of Wind
|
CMKU/KM/10979/17
|
nar. 06.03.2017
|
O: C.I.B. Ch. Abye´s Dream Whisper of Wind
|
M: Ch. Whisper of Wind Grasant
|
Chov: Pietrzak Elzbieta, Slawno, PL
|
Maj: Richterovi Hana a Miloš, Náměšť n.Oslavou
|
|
|
Kat.č.: 9 – V 2
|
Christian Luke Agape
|
CMKU/KM/11234/18
|
nar. 22.03.2016
|
O: Baby King Bohemia Vulkan
|
M: Haidee Hannah Sue Agape
|
Chov: Kročanová Marta, Bratislava, SK
|
Maj: Procházka Lukáš, Lipník n.Bečvou
|
FENY
Třída mladých
Kat.č.: 10 – V 2
|
Fatima II. Rezlark
|
CMKU/KM/10960/17
|
nar. 03.06.2017
|
O: Calixtus-Alberta vom Karlseck
|
M: Zenith of Taita’s Ushabti
|
Chov: Rezková Larisa
|
Maj: Běhalová Martina, Velký Újezd
|
|
|
Kat.č.: 11 – V 1,VT, ČKŠ - J
|
Chikki z Devonu
|
CMKU/KM/10845/17
|
nar. 15.04.2017
|
O: Cairo z Devonu
|
M: Eywy z Devonu
|
Chov: Ing. Popelková Hana
|
Maj: Hudáková Chrástecká Daniela, Chlebovice
|
|
|
Mezitřída
Kat.č.: 12 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
|
Exclusive Eleanor z Dixie
|
CMKU/KM/11088/17
|
nar. 25.01.2017
|
O: Solar Stone z Dixie
|
M: One Moment z Dixie
|
Chov: Šindelářová Michala
|
Maj: Běhalová Martina, Velký Újezd
|
Třída otevřená
Kat.č.: 13 - VD
|
Xsony z Agova dvora
|
CMKU/KM/9466/14
|
nar. 09.03.2014
|
O: Tonny z Agova dvora
|
M: Schony z Agova dvora
|
Chov: Dřímalová Olga, Brno
|
Maj: Horáčková Margit, Šumperk
|
|
|
|
|
Knírač malý pepř a sůl
PSI
Třída štěňat
Kat.č.: 14 – VN 1
|
Filuta z Šenovského Slivníku
|
CMKU/KM/11193/18
|
nar. 23.1.2018
|
O: Green Pepper Androis
|
M: Bona Dea z Šenovského Slivníku
|
Chov: Slíva Stanislav
|
Maj: Řepišťáková Kateřina, Slezské Rudoltice
|
Třída mladých
Kat.č.: 15 – V 1,VT, ČKŠ - J
|
Alex z Černého nebe
|
CMKU/KM/11003/17
|
nar. 20.08.2017
|
O: Fido Astronaut
|
M: Lassy Gymor
|
Chov: Raclavský Josef
|
Maj: Markovič Blanka, Kopřivnice
|
Třída otevřená
Kat.č.: 16 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
|
Elvis Darma
|
CMKU/KM/9662/14
|
nar. 04.08.2014
|
O: Fido Astronaut
|
M: Haidy z Povodí Oharky
|
Chov: Dlouhá Dagmar, Hranice
|
Maj: Dlouhá Dagmar, Hranice
|
Třída čestná
Kat.č.: 17 – V 1
|
C.I.B. Ch. Quentin Owen z Barokamu
|
CMKU/KM/9735/14
|
nar. 03.09.2014
|
O: Hildebert´s Owen Wilson
|
M: Contessa Diablo z Barokamu
|
Chov: Melcrová Barbara, Úvalno u Krnovs
|
Maj: Richter Miloš, Náměšť n.Oslavou
|
FENY
Třída dorostu
Kat.č.: 18 – VN 1
|
Lady Pepper z Kosířských hvozdů
|
CMKU/KM/11153/17
|
nar. 03.12.2017
|
O: C.I.B. Yankee Zephyr Astronaut
|
M: JCH. Jane Lady z Kosířských hvozdů
|
Chov: Dostálová Jana, Olomouc
|
Maj: Starová Marie, Frýdek-Místek
|
Mezitřída
Kat.č.: 19 – V 1
|
Eimy z Šenovského Slivníku
|
CMKU/KM/10599/16
|
nar. 04.09.2016
|
O: Green Pepper Androis
|
M: Bona Dea z Šenovského Slivníku
|
Chov: Slíva Stanislav, Šenov
|
Maj: Slívová Miluše, Šenov
|
Třída otevřená
Kat.č.: 20 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
|
Kelly Grace z Kosířských hvozdů
|
ČMKU/KM/10648/16
|
nar. 15.10.2016
|
O: C.I.B. Starlings Kashmir
|
M: C.I.B. Enji z Kosířských hvozdů
|
Chov: Dostálová Jana, Olomouc
|
Maj: Dostálová Jana, Olomouc
|
Třída vítězů
Kat.č.: 21 – V 1, VT, ČKŠ
|
|
|
Dida ze Židenických zahrad
|
CMKU/KM/10238/15
|
nar. 05.12.2015
|
O: Ir z Agova dvora
|
M: Droga z Apatyky
|
Chov: Kučerová Jana
|
Maj: Markovič Blanka, Kopřivnice
|
Knírač střední černý
PSI
Třída mladých
Kat.č.: 22 – V 1, VT, ČKŠ - J
|
Trels Amazing Dalaj
|
CMKU/KS/9288/18
|
nar. 10.05.2017
|
O: Vensan iz Nevskoy Troyki
|
M: Otis Boanergos Tsaritsa Noch
|
Chov: Trubnikova I.V.
|
Maj: Boháčová Kateřina, Žermanice
|
Mezitřída
Kat.č.: 23 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
|
Fram Kostelecký rarášek
|
CMKU/KS/9026/16
|
nar. 11.12.2016
|
O: Miku's Gerro
|
M: Camelia Prima Amita
|
Chov: Bařinková Věra, Kostelec n.Orlicí
|
Maj: Bařinková Věra, Kostelec n.Orlicí
|
FENY
Třída mladých
Kat.č.: 24 – V 1, VT, ČKŠ - J
|
Apassionata od Dalajského potoka
|
CMKU/KS/9053/17
|
nar. 29.03.2017
|
O: Respect od Dalajského potoka
|
M: Vassari od Dalajského potoka
|
Chov: ing.arch. Kaprálková Martina
|
Maj: Michálková Alice, Krumvíř
|
Třída otevřená
Kat.č.: 25 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
|
Kora ze Slunečné verandy
|
CMKU/KS/8821/15
|
nar. 31.07.2015
|
O: Samurai Bohemia Cardinal
|
M: Hessy ze Slunečné verandy
|
hov: Volná Radmila, Brno
|
Maj: Šatková Martina, Zlín
|
Knírač střední pepř a sůl
PSI
Třída otevřená
Kat.č.: 26 - VD
|
Akim Manero Wifin
|
CMKU/KS/8482/13
|
nar. 27.07.2013
|
O: Epoha Kurabo -Esenin
|
M: Dafné z Královské pevnůstky
|
Chov: Potrusil Bohuslav, Ostrožská Nová Ves
|
Maj: Potrusil Bohuslav, Ostrožská Nová Ves
|
Třída vítězů
Kat.č.: 27 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
|
Fargo Alarm Beskyd
|
CMKU/KS/8824/15
|
nar. 08.11.2015
|
O: Amore Mio Alarm Beskyd
|
M: Ondine Alarm Beskyd
|
Chov: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí
|
Maj: Mihulová Magda, Polanka n.Odrou
|
FENY
Třída štěňat
Kat.č.: 28 - Neúčast
|
Iberia Fortuna Moravia
|
CMKU/KS/9197/18
|
nar. 01.02.2018
|
O: Amore Mio Alarm Beskyd
|
M: Hadley Fortuna Moravia
|
Chov: Vrchotová Petra, Blansko
|
Maj: Vrchotová Petra, Blansko
|
Třída mladých
Kat.č.: 29 – V 1, VT, ČKŠ - J
|
Karkulka Alarm Beskyd
|
CMKU/KS/9164/17
|
nar. 09.08.2017
|
O: Tombola's Dragonheart
|
M: Aurora Alarm Beskyd
|
Chov: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí
|
Maj: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí
|
Třída otevřená
Kat.č.: 30 – V 1, VT, ČKŠ
|
Destiny Alarm Beskyd
|
CMKU/KS/8736/15
|
nar. 01.04.2015
|
O: Rapid Reflex Alarm Beskyd
|
M: Ideal Image Alarm Beskyd
|
Chov: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí
|
Maj: Škrobánková Kateřina, Opava – Malé Hoštice
|
Třída vítězů
Kat.č.: 31 - V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
|
Invidia Dios Notte Stella Alarm Beskyd
|
CMKU/KS/9048/16
|
nar. 14.05.2016
|
O: Ave Concorde Pearl
|
M: Invidia Dios Dea DellAmore
|
Chov: Demenko Ekaterina
|
Maj: Fajkusová Lenka, Frýdlant n.Ostravicí
|
Knírač velký černý
PSI
Třída otevřená
Kat.č.: 32 – VD 1
|
Edgar Černý medvídek
|
CMKU/KV/7317/15
|
nar. 30.12.2015
|
O: Frenklin ze Slunečné verandy
|
M: Afrodite Goldest Daches
|
Chov: Doležalová Michaela
|
Maj: Strnad Jaroslav, Milotice n.Bečvou
|
FENY
Třída štěňat
Kat.č.: 33 – VN 1
|
Charlotte od Devíti vrb
|
CMKU/KV/7651/18
|
nar. 03.01.2018
|
O: Frenklin ze Slunečné verandy
|
M: Capabile od Devíti vrb
|
Chov: Boháčová Kateřina, Žermanice
|
Maj: Kučera Zbyněk, Kyjovice
|
Třída otevřená
Kat.č.: 34 – V 1, VT, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz
|
Aurelia Arx Fortunae
|
CMKU/VK/7396/16
|
nar. 29.4.2016
|
O: Voyager´s Jack Daniels
|
M: Andora pro Marii
|
Chov: Konrádová Hana, Uničov
|
Maj: Lohrerová Marie, Liboš
|
Kat.č.: 35 – V 2, RES.ČKŠ
|
Rovelis Anastasia
|
RKF 4531915
|
nar. 14.02.2016
|
O: Absolut Expert Sashimi
|
M: Rovelis Europa
|
Chov: Rogova V.A. a Rogov S.P., Ekaterinburg
|
Maj: Badalová Pavla, Zábřeh
|
|
|
Třída pracovní
Kat.č.: 36 – V 1, VT, ČKŠ
|
Lana z Bedýnky
|
CMKU/KV/7397/16
|
nar. 10.04.2016
|
O: Hanibal Barkas Radinie
|
M: Indiana z Bedýnky
|
Chov: Blatoňová Františka, Horní Těrlicko
|
Maj: Blatoňová Františka, Horní Těrlicko
|
SOUTĚŽE:
Nejlepší chovatelská stanice: Alarm Beskyd – SK pepř a sůl
chovatel: Lenka Fajkusová, Frýdland n. Ostravicí
Nejlepší štěně: Charlotte od Devíti vrb – KV černý
Nejlepší dorost: Scedir Truman Capote – KM černostříbřitý
Nejlepší mladý: Karkulka Alarm Beskyd – KS pepř a sůl
Nejlepší z tříd čestných: Quentin Owen z Barokamu – KM pepř a sůl
Nejlepší malý: Hypersonic Whisper of Wind – KM černostříbřitý
Nejlepší střední: Invidia Dios Notte Stella Alarm Beskyd – KS pepř a sůl
Nejlepší velký: Aurelia Arx Fortunae – KV černý
Nejlepší knírač výstavy: Invidia Dios Notte Stella Alarm Beskyd – KS pepř a sůl
|