Celostátní speciální výstava kníračů Brno - Královo Pole 26.5.2018

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 11. 06. 2018 (600 přečtení)






Knírač malý bílý

Feny – třída mladých
1.
Heda Vašata
V1
 

Knírač malý černostříbřitý

Psi – třída mladých
2.
Hypersonic Whisper of Wind
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J
Psi – mezitřída
3.
Mr.Cookie Daniela’s Genus
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Psi – třída otevřená
4.
WW, CIB Solar Stone z Dixie
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOS
Psi – třída vítězů
5.
Drak Bohemia Vulkan
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Psi – třída veteránů
6.
Hönsetorps American Hall of Fame
V1, ČKŠ-V, ISPU-V
7.
Ch. Willy Wuff Malý kavalír
V2
Feny – třída mladých
8.
Berta z Peníkova
VD4
9.
Betty z Peníkova
V3
10.
Foolish Frances z Dixie
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ
11.
Chippie z Devonu
V2
Feny – mezitřída
12.
Exclusive Eleanor z Dixie
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída otevřená
13.
Arči od Zdenči
VD1
Feny – třída vítězů
14.
Darling Freya Grand Calvera
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB
Feny – třída veteránů
15.
Amazing Arin Bohemia Vulkan
Neúčast
16.
Queen Elizabeth Malý kavalír
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
 

Knírač malý černý

Feny – třída štěňat
17.
Emma Benavente Moravia
VN1, Nejhezčí štěně
Feny – mezitřída
18.
Bumble-Bee z Gloribamu
VD1
Feny – třída otevřená
19.
Chynthia Aknara Black
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída vítězů
20.
Endless Love Hajan Polonia
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB
Feny – třída veteránů
21.
Glorinda z Šardanu
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
 

Knírač malý pepř a sůl

Psi – třída mladých
22.
Alex z Černého nebe
V1
 
Psi – třída otevřená
23.
Albert Crown Prince Mirafann
V1
Psi – třída pracovní
24.
Valda z Roznetu
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Psi – třída vítězů
25.
Vasco z Roznetu
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB, Nejhezčí MK, Nejhezčí knírač výstavy
Psi – třída čestná
26.
C.I.B. Ch. Quentin Owen z Barokamu
V1, Nejhezčí z třídy čestné
Feny – třída dorostu
27.
Zaira z Roznetu
VN1, Nejhezčí dorost
Feny – třída mladých
28.
Ully Jingl Quentin z Barokamu
VD1
Feny – mezitřída
29.
Kelly Grace z Kosířských hvozdů
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída otevřená
30.
Yamaha Royal Star Astronaut
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOS
Feny – třída vítězů
31.
Dida ze Židenických zahrad
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
32.
Unica z Roznetu
V2, res.ČKŠ, res.CAC
Feny – třída veteránů
33.
Ch. Moon Song Malý kavalír
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
 

Knírač střední černý

Psi – třída mladých
34.
Amazing Dalaj Trels
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J
Psi – mezitřída
35.
Fram Kostelecký rarášek
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Psi – třída otevřená
36.
Yuki od Dalajského potoka
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB
Psi – třída čestná
37.
C.I.B. Querubin od Dalajského potoka
V1
Psi – třída veteránů
38.
Franco ze Slunečné verandy
V1, ČKŠ-V, ISPU-V
Feny – třída mladých
39.
Apassionata od Dalajského potoka
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ
Feny – třída otevřená
40.
Kora ze Slunečné verandy
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV
Feny – třída veteránů
41.
X-Antype Manso Pelegri
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV, BOS, Nejhezčí veterán
 

Knírač střední pepř a sůl

Psi – třída mladých
42.
Kouzelník Benavente Alarm Beskyd
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J
Psi – třída otevřená
43.
Akim Manero Wifin
VD1
Psi – třída vítězů
44.
Harris Alarm Beskyd
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Psi – třída čestná
45.
Frank A Finta F Morava
V1
Feny – třída mladých
46.
Karkulka Alarm Beskyd
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ
47.
Prue Paxton Gloria Leones
V2
Feny – mezitřída
48.
Bora Koberno Czech
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída otevřená
49.
Hermína A Finta F Morava
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída pracovní
50.
Elsa Saltus ze Záhrabské
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída vítězů
51.
Notte Stella Alarm Beskyd Invidia Dios
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB, Nejhezčí SK
Feny – třída veteránů
52.
Brazillian Beira Mar Gloria Leones
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV
53.
Finta F Alarm Beskyd
V2
 

Knírač velký černý

Psi – třída štěňat
54.
Charon od Devíti vrb
VN1
Psi – třída mladých
55.
Fin z Agova dvora
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J, BOJ, Nejhezčí mladý
Psi – třída otevřená
56.
Edie z Agova dvora
VD1
Psi – třída pracovní
57.
Alvin Rytíř ze Semic
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOS
Feny – třída mladých
58.
Mia z Bedýnky
V1, CAJC, ČKŠ-J, ISPU-J
Feny – mezitřída
59.
Odetta Olga Goldest Danubius
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída otevřená
60.
Lana z Bedýnky
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída pracovní
61.
Berenika Ve-Fi
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB, Nejhezčí VK
Feny – třída vítězů
62.
Audrey Black Boss
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída veteránů
63.
Afrodite Goldest Daches
V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV

 

Knírač velký pepř a sůl

Psi – třída vítězů
64.
Albayzin PS
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOS
 
Feny – mezitřída
65.
Eimmi Ve-Fi
V1, ČKŠ, CAC, ISPU
Feny – třída otevřená
66.
Agáta Habrůvka
V2, res.ČKŠ, res.CAC
67.
Anemone Habrůvka
Vyloučena, nestandardní barva – ČS
68.
Anette Habrůvka
V1, ČKŠ, CAC, ISPU, Vítěz CSV, BOB
69.
Anna Roza Independent dog
V3
 
 
 

VÝSLEDKY SOUTĚŽÍ

Nejhezčí štěně
MK černostříbřitý – Emma Benavente Moravia
Nejhezčí dorost
MK pepř a sůl – Zaira z Roznetu
Nejhezčí mladý
VK černý – Fin z Agova dvora
Nejhezčí z třídy čestné
MK pepř a sůl – C.I.B. Ch. Quentin Owen z Barokamu
Nejhezčí veterán
SK černý – X-Antype Manso Pelegri
Nejhezčí malý knírač a NEJHEZČÍ KNÍRAČ VÝSTAVY
MK pepř a sůl – Vasco z Roznetu
Nejhezčí střední knírač
SK pepř a sůl – Notte Stella Alarm Beskyd Invidia Dios
Nejhezčí velký knírač
VK černý – Berenika Ve-Fi
 
 
 
Rozhodčí:
MVDr. Petr Pavelek – Knírač malý
Lenka Fairaislová – Knírač střední a velký
 
Výstavní výbor:
MVDr. Hana Slowioczková – ředitel výstavy
Marcela Nalezená – hlavní pořadatel
Ing. Eva Bajgarová – hospodář
 
U všech oceněných jedinců byla provedena kontrola barvení srsti – ve všech případech byl výsledek NEGATIVNÍ