Oblastní klubová výstava kníračů 5.5.2018 Jaroměř

Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy
Vydáno dne 15. 05. 2018 (745 přečtení)






 

Rozhodčí: Ing. Danuše Kotalová

 

  

Seznam vystavovaných psů podle katalogových čísel

 

 

                               Knírač malý bílý

 

Mezitřída                                                                                                           psi

 

01. CHUCK ŠVARCAVA                                 V1, VT, ČKŠ

      nar.: 18.11.2016                                            CMKU/KM/10695/16

      o.: Gigolo Bianco of Taita´s Ushabti          m.: Chiara Bianca of Taita´s Ushabti

      ch.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín

       maj.: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 Děčín

 

______________________________________________________________________        

Třída otevřená                                                                                                   psi

 

02. CIPÍSEK VAŠATA                                                     V1, VT, ČKŠ

      Český junior šampion, 3xCAJC, 3xBOJ, BOB, ČKŠ

      nar.: 15.05.2015                                            CMKU/KM/10030/15

      o.: Lucky Boy White Star of Rainbowland  m.: Xerrie Švarcava

      ch.+ maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

 

______________________________________________________________________

Třída vítězů                                                                                                      psi

 

03. BAIRRE VAŠATA                                                      V1, VT, ČKŠ, OKV

     Český šampion, CAJC, BOB, ČKŠ-J, 3 x ČKŠ, 2 x OKV, MA1

      nar.: 04.02.2014                                             CMKU/KM/9417/14

      o.: Karwish Strut Your Stuff                          m.: Xerrie Švarcava

      ch. + maj..: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

______________________________________________________________________

 

 

 

 

 

______________________________________________________________________

Třída štěňat                                                                                                        feny

 

04. BIANCA SNOW SLIP                                                NV2

      nar.: 27.12.2017                                            CMKU/KM/

      o.: Cipísek Vašata                                              m.: Fran Fine Shadow White de Pepa

      ch.: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 Děčín

      maj.: Cucyk Pavel, Mikulovická 2826, 530 02 Pardubice

 

05.  BEEBEE SNOW SLIP                                              VN1

      nar.: 27.12.2017                                            CMKU/KM/

      o.: Cipísek Vašata                                            m.: Fran Fine Shadow White de Pepa

      ch. + maj.: Irena Vosáhlová, Krásnostudenecká 715/67, 405 Děčín

______________________________________________________________________

Třída mladých                                                                                                        feny

 

06.  HOLLY VAŠATA                                                      V1, VT, ČKŠ-J

      nar.: 29.04.2017                                            CMKU/KM/10884/17

      o.: Bairre Vašata                                              m.: Joy Švarcava

      ch.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

      maj.: Beneš Libor, Na Parcelách 97, 250 65 Bořanovice

______________________________________________________________________

Mezitřída                                                                                                               feny

 

07. HERMIONA SARAH ANIBÍ                                    V1, VT,  ČKŠ, OKV

     ČKŠ-J, 2xCAJC, 2xBOJ, BOS

      nar.: 20.09.2016                                            CMKU/KM/10613/16

      o.: Buran s Voznesenskogo posada               m.: Didi Anibi

      ch.: Koutný Vlastislav, Chlum 7, 675 07 Čechtín

      maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

______________________________________________________________________

Třída otevřená                                                                                                       feny

 

08. DANIKA VAŠATA                                                      V1

      nar.: 30.03.2016                                            CMKU/KM/10360/16

       o. Bairre Vašata                                             m.: Joy Švarcava

       chov.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

       maj.: Hradcová Jana, Za Drahou 108/1, 415 01 Teplice

               + Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk

__________________________________________________

 

 

                    Knírač malý černostříbřitý

Třída dorostu                                                                                                       psi

 

09.  VIKING ČERNÝ HAVRAN                                     VN1

       nar.: 07.09.2017                                              CMKU/KM/11020/17

       o.: Cairo z Devonu                                              m.: Sheila Černý havran

      ch.: Bugalová Lenka, Svinišťany 48, 552 04 Dolany

      maj.: Bočková Jana, Zahradní 349, 517 50 Častolovice

 

Třída mladých                                                                                                      psi

 

10.  BALCHI ALTAN-CORGO                                      V1

       nar.: 22.01.2017                                               CMKU/KM/10716/17

       o.: Chinon´s Unconditional Joy                      m.: Sixth Sense z Dixie

      ch.: Schneider Tomáš, Hlaváčkova 788, 290 01 Poděbrady

      maj.: Viková Taťána, Mostecká 6, 517 21 Týniště n/O

______________________________________________________________________

Mezitřída                                                                                                             psi

 

11.  CLEVER CAMERON Z DIXIE                             V1, VT, ČKŠ

       CH. CZ

       nar.: 10.06.2016                                               JR 73675 Pš

       o.: Wild Wind z Dixie                                          m.: One Moment z Dixie

      ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača

 

Třída otevřená                                                                                                       psi

 

12.  BRILLIANT SHAPED Z DIXIE                            V1, VT, ČKŠ

       nar.: 12.11.2015                                              VHD 17ZS42400126

       o.: Solar Stone z Dixie                       m.: Flawless Face z Dixie

      ch.:  Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača

      maj.: Nadine Ilse, Arenborner str 29, 343 99 Oberlieser

 

Třída pracovní                                                                                                       psi

 

13.  DRAK BOHEMIA VULKAN                  V1, VT, ČKŠ

      CH. CZ, JCH CZ, ZZO, ZMMP, ZOP, BH, FPr1

       nar.: 25.02.2016                                              CMKU/KM/10332/16/17

       o.: Scedir Butchcassidy-Na                             m.: Amazing Arin Bohemia Vulkan

      ch.: Kurfurstova Hana,  Statenická 770, 25264 Velké Příklepy

      maj.: Popelková Hana Ing., Havlíčkova 62, 678 01 Blansko

 

Třída vítězů                                                                                                          psi

 

14.  ZORRO Z DIXIE                                                       V1, VT, ČKŠ, OKV

       nar.: 30.04.2015                                              VHD16ZS42400114

       o.: Clarkmar´s Ataboy                                       m.:Attention Please z Dixie

      ch.:  Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača

      maj.: Nadine Ilse, Arenborner str 29, 343 99 Oberlieser

Třída čestná                                                                                                           psi

 

15.  SOLAR STONE Z DIXIE                                        V1

       WW, CIB, CH.CZ, HU, A, D, SRB, PL

       nar.: 05.07.2013                                              JR 72741 Pš

       o.: Xpresso z Dixie                                               m.: Attention Please z Dixie

      ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača

______________________________________________________________________

Třída veteránů                                                                                                     psi

 

16.  FOX MULDER Z DOLLNAXU                             V1, VT, ČKŠ-V

      4x VTM, r.ČKŠ, r.CAC

       nar.: 18.10.2009                                             CMKU/KM/6669/09/11

       o.: Dabbler-April v.d.N Oppasser                   m.: Borůvka z Dollnaxu

      ch. + maj.: Strnadová Zdeňka RNDr., Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10

 

______________________________________________________________________

Třída dorostu                                                                                                       feny

 

17.  BABY DOLL POSLEDNÍ SKAUT                        VN1

       nar.: 31.10.2017                                              CMKU/KM/11132/17

       o.: Drak Bohemia Vulkan                             m.: Xendy Poslední skaut

      ch.: Křížová Marcela, Mgr., Láz 78, 262 41 Bohutín

      maj.: Polanská Veronika, Štěrbova 352, 551 02 Jaroměř 3

 

______________________________________________________________________

Třída mladých                                                                                                     feny

 

18. FOOLISH FRANCES Z DIXIE                               V1, VT, ČKŠ-J

     JUNIOR BIS

      nar.: 27.04.2017                                                  JR 73990 Pš

      o.: Wild Wind z Dixie                                         m.: Pink Devil z Dixie

      ch. + maj.: Šindelářová Michala, Moše Pijade br.22, Debeljača

 

______________________________________________________________________

Mezitřída                                                                                                             feny

 

19.  ELOISE SILVER GRAND CALVERA V1, VT, ČKŠ, OKV

      nar.: 03.11.2016                                                  CMKU/KM/10709/16

      o.: Chinon´s Unconditional Joy                          m.: Terry Silver Grand Calvera

      ch. + maj.: Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86

 

20.  ULTRA SEXY Z DOLLNAXU                               V2, RES.ČKŠ

       ČKŠ-J, CAC, ČKŠ,

      nar.: 02.11.2016                                                  CMKU/KM/10677/16

      o.: Oskar Hero z Dollnaxu                                    m.: Jeannie Silver Malý kavalír

      ch.:  Strnadová Zdeňka RNDr. Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10

      maj.:  Palmeová Hana, Ženíškova 2122/4, 149 00 Praha 4

 

 

21.  ZIGGY Z AGOVA DVORA                                     VD3

      nar.: 19.07.2016                                                  CMKU/KM/10534/16

      o.: Lerry z Agova Dvora                                    m.: Odeta Enel Fenomen

      ch. + maj.: Dřímalová Olga, Jižní náměstí 17, 619 00 Brno – Dolní Heršpice

____________________________________________________________________

Třída otevřená                                                                                                     feny

 

22.  MAIDIE LOUČEŇSKÁ TVRZ                               V1

      nar.: 06.06.2016                                                 CMKU/KM/10467/16

      o.: Santa Knyrys Walker Rezlark            m.: Kessie Loučeňská tvrz

      ch. + maj.: Hlušičková Kateřina, Pezinská 851, 293 01 Mladá Boleslav

 

 

23.  SIMPLY MINE Z DOLLNAXU                             V2

       2 x  CAJC, BOJ, 4x CAC, 2 X ČKŠ, Vítěz roku

       nar.: 05.10.2015                                               CMKU/KM/10207/15

       o.: Fox Mulder z Dollnaxu                               m.: Innocent Rose z Dollnaxu

      ch.: Strnadová Zdeňka RNDr., Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10 - Křeslice

      maj.: Maxa Josef, K Jezeru 899/19, 149 00 Praha 4

______________________________________________________________________

Třída vítězů                                                                                                        feny

 

24.  TRUE TRINITY Z DOLLNAXU                           V1

       JCH. CZ, CH. CZ, NV, BOS, BOJ

      nar.: 21.12.2015                                                 CMKU/KM/10261/15

      o.: Fox Mulder z Dollnaxu                              m.:  Jeannie Silver Malý kavalír

      ch. + maj.: Strnadová Zdeňka RNDr. Pod Zahradami 151, 104 00 Praha 10

_____________________________________________________________________

 

                                           Knírač malý černý

______________________________________________________________________

Třída dorostu                                                                                                    psi

 

25.  DOMINGO Z VĚTROVA                                                        VN1

      nar.: 13.08.2017                                                          CMKU/KM/10994/17

      o.: Mirta´s Haus Ozzie Osborne                                  m.: Gordona Rezlark

      ch..: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou

      maj.: Pavlik Josef, Nerudova 1107, 503 46 Třebechovice p/O

 

 

______________________________________________________________________

Mezitřída                                                                                                           psi

 

26. ZIPPO ANDROIS                                                                        V1, VT, ČKŠ, OKV

      nar.: 23.10.2016                                                          CMKU/KM/10662/16

      o.: Castro Ruzz Benavente Moravia                           m.: Beautiful Androis

      ch: Zaoralová Andrea, Alžírská 638/6, 160 00 Praha 6

      m: Svobodová Olga, Nám. T.G. Masaryka 596/22, 290 01 Poděbrady

 

_____________________________________________________________________

Třída otevřená                                                                                                       feny

 

27. CASSIOPEA Z VĚTROVA                                                       V1

    JCH CZ, KLUB.CH.

      nar.: 03.03.2016                                                            CMKU/KM/10340/16

      o.: His Eminence Androis                                              m.: Gordona Rezlark

      ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou

 

 

____________________________________________________________________

Třída veteránů                                                                                                       feny

 

28. KATHERINE ANDROIS                                                           V1, VT, ČKŠ-V

     KLUB.CH,

      nar.: 19.04.2009                                                            CMKU/KM/6617/09/13

      o.: Ypsilon Androis                                                       m.: Luciana Androis

      ch.: Zaoralová Andrea, Alžírská 638/6, 160 00 Praha 6

      maj.: Puhaná Jitka, Bartoňova 826, 530 12 Pardubice

____________________________________________________________________

 

 

Knírač malý pepř a sůl

 

Třída mladých                                                                                                      psi

 

29.  KRISTIAN ERNST ASTRONAUT                                        V1, VT, ČKŠ-J

       nar.: 31.05.2017                                                         CMKU/KM/10941/17

       o.: Zelebritat Jackpot                                     m.: Sabrina Ernst Astronaut

       ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást

______________________________________________________________________

Mezitřída                                                                                                            psi

 

30.  HENDRICK´S DE VILLA CAYNA                                        V1, VT, ČKŠ, OKV

       nar.: 08.01.2017                                                         LOP539475

       o.: Jack Sparrow (de Miguel)                                    m.: Pandora De Villa Cayna

       ch.: Marques, Luis Fernando Gaudencio

      maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást

_____________________________________________________________________

Třída štěňat                                                                                                        feny

 

31.  CHEANTAKE UPLUGGED                                                   VN1

       nar.: 01.01.2018                                                         FI15335/18

       o.: Attaway Northern Light                                    m.: Axcium´s Exellenzia

       ch.: Ylikyla Nora (Raisio), Vuorinen Markku

      maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást

 

__________________________________________________________________

Třída dorostu                                                                                                   feny

 

32. UNIVERSE Z VĚTROVA                                                         VN1

       nar.: 31.08.2017                                                         CMKU/KM/11014/17

       o.: Uncas PS Rezlark                                                  m.: Odysea z Větrova

       ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou

 

______________________________________________________________________

Třída mladých                                                                                                   feny

 

33. KATTY KAY ERNST ASTRONAUT                                     V1, VT, ČKŠ-J

       nar.: 31.05.2017                                                         CMKU/KM/10942/17

       o.: Zelebritat Jackpot                                     m.: Sabrina Ernst Astronaut

       ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást

______________________________________________________________________

 

 

Mezitřída                                                                                                        feny

 

34.  ORNELLA Z ATLASOVA DVORA                                      V1, VT, ČKŠ

         nar.: 09.10.2016                                                         CMKU/KM/10643/16

       o.: Starlings Kashmir                                                        m.: Rock Star Astronaut

       ch.: Kotalová Danuše Ing., Ahepjukova 31/2798, 702 00 Ostrava 1

      maj.: Nováková Helena Ing., Všešimská 132, 251 63 Kunice

 

 

35.  MINNIE Z AGOVA DVORA                                                   V2, RES.ČKŠ

        nar.: 30.05.2016                                                         CMKU/KM/10463/16

       o.: Fido Astronaut                                                             m.: Chilli z Agova dvora

       ch.: Dřímalová Olga, Jižní náměstí 17, 619 00 Brno – Dolní Heršpice

 

__________________________________________________________________

Třída otevřená                                                                                                   feny

 

36.  YAMAHA ROYAL STAR ASTRONAUT                             V1, VT, ČKŠ

       ČKŠ-J

       nar.: 02.04.2015                                                         CMKU/KM/9951/15

       o.: Zeus Pepper Astronaut                                              m.: Solimans Close Enought

       ch.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást

      maj.: Kvasilová Renáta, Kosice 140, 503 51 Chlumec nad Cidlinou

______________________________________________________________________

Třída vítězů                                                                                                     feny

 

37.  DOROTHEA ERNST ASTRONAUT                                    V1, VT, ČKŠ, OKV

      CH. SR, 4 x CACIB, BOB, KV

       nar.: 25.04.2016                                                         CMKU/KM/10431/16

       o.: Starlings Kashmir                                                       m.: Izolda Astronaut

       ch. + maj.: Suchá Miroslava, Na Pastvičkách  97, 277 18 Tišice-Chrást

____________________________________________________________________

Třída čestná                                                                                                     feny

 

38.  SCARLETT Z VĚTROVA                                                       V1

      CH. PL, CZ, KLUBU

       nar.: 06.04.2015                                                         CMKU/KM/9946/15

       o.: Hildebert´s Owen Wilson                                     m.: Liberty Bell Moldau North

       ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou

 

_____________________________________________________________________

 

 

                        Knírač střední černý

 

Třída mladých                                                                                                            psi

 

39. FRAM KOSTELECKÝ RARÁŠEK                                        V1, VT, ČKŠ-J

        2x CAJC, BOJ, ČKŠ-J

       nar.: 11.12.2016                                                     CMKU/KS/9026/16

      o.: Miku’s Gerro                                                      m.: Camelia Prima Anita

      ch. + maj.: Bařinková Věra, Příkopy 230, 517 41 Kostelec nad Orlicí

______________________________________________________________________

Třída otevřená                                                                                                        psi

 

40. NABUCCO OD DALAJSKÉHO POTOKA                          V1, VT, ČKŠ, OKV

      nar.: 14.06.2010                                                      CMKU/KS/7928/10

      o.: Samurai Bohemia Cardinal                                m.: Janette od Dalajského potoka

      ch.: Kaprálková Martina Ing.arch., Klukovická 1532, 155 00 Hraha 5

      maj.: Bartošová Iva, Zborovská 630, 500 11 Hradec Králové

______________________________________________________________________

Třída čestná                                                                                                            psi

 

41. QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA                         V1

      ICH, Grand CH ČR,SR,HR,HU, JCH, CH Luxembourg

      ZZO, ZZO1, ZM, ZVV1, BH, SPr1, IPO-VO

      nar.: 25.05.2012                                                       CMKU/KS/ 8261/12/13

      o.: Lazaras Duke of Earl                                       m.: Legenda od Dalajského potoka

      ch.: Kaprálková Martina Ing. arch., Na Padesátém 871/6,  100 00 Praha 10

      maj.: manž. Stránských, Labská 14, 530 02 Pardubice

______________________________________________________________________

Třída mladých                                                                                                          feny

 

42. IBIZA VOM MANZENBACH                                 V1, VT, ČKŠ-J

      nar.: 26.04.2017                                                        CMKU/KS/9188/17

      o.: Lexus od Dalajského potoka                         m.: Zora in Black von der Talmuhle

      ch.: Evelyn Rihs,

     maj.: Filipová Jana, Šultysova 169, 284 01 Kutná Hora

_____________________________________________________________________

Třída vítězů                                                                                                          feny

 

43.  LUCKY ROSE GRAND CALVERA                                      V1, VT, ČKŠ, OKV

      Svět.vít.mladých, vítěz CSV

      nar.: 24.08.2016                                                        CMKU/KS/8989/17

      o.: Faust Black Grand Calvera                         m.: Zola Black Grand Calvera

      ch. + maj.: Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86    

 

Třída veteránů                                                                                                                   feny

 

44. LINETTE OD DALAJSKÉHO POTOKA                            V1, VT, ČKŠ-V

      5x CAC, OV, 3x ČKŠ, 3x  r.CACIB, 1x CACIB

      nar.: 19.08.2009                                                        CMKU/KS/7752/09

      o.: Cherni Strazhnik Lucky´s Cowboy                m.: Christine od Dalajského potoka

      ch.: Kaprálková Martina Ing. arch., Klukovická 1532, 155 00 Praha

     maj.: Pavlasová Milena, Choustníkovo Hradiště 173, 544 42            

 

 

45. XANTYPE MANSO PELEGRI                                               V2

     ICH, CH. CZ, SK, KCHK, LUX,…

      nar.: 08.03.2005                                                        CMKU/KS/7128/09

      o.: Hossuzubereki-Csaszar Gamma                 m.: Operaprime De Manso Pelegri

      ch.: Mario Gil De Biedma

     maj.: Kaprálková Martina Ing. Arch., Na Kociánce 0160, 281 66 Jevany          

 _________________________________________________                            

 

     

Knírač střední pepř a sůl

 

Třída otevřená                                                                                                       psi

 

46.  MICCOSUKEES WINNING HAND                                      V1, VT, ČKŠ, OKV

      nar.: 15.10.2015                                                         AS04023404

      o.: Miccosukees Action Man                                  m.: Miccosukees Weather Girl

      ch.: Hilary Lockyer

      maj.: Havelková Denisa, 267 51 Chlustina 86

     

_____________________________________________________________________

 

Třída vítězů                                                                                                        psi

 

47. YAD ALARM BESKYD                                                             V1, VT, ČKŠ

      nar.: 10.07.2013                                                         CMKU/KS/8488/13/17

      o.: Armanni Poslední Skaut                                  m.: Lady Lane Alarm Beskyd

      ch.: Fajkusová Lenka, Nová Ves 141, 739 11 Frýdland n/Ostravicí

      maj.: Pokorná Kamila, Dražice 52, 294 71 Benátky n/J

 

___________________________________________________________________

 

 

Třída veteránů                                                                                                       psi

48. ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT                                              V1, VT, ČKŠ-V

      ICH

      nar.: 23.04.2009                                                         CMKU/KS/7706/09/12

      o.: Mohner´s Peppermill                                    m.: Brooke Bogy Fortuna Moravia

      ch.: Křížová Marcela, Láz 78, 262 41 Bohutín

      maj.: Pokorná Kamila, Dražice 52, 294 71 Benátky n/J

 

 

 

Třída mladých                                                                                                        feny

 

49. PRUE PAXTON GLORIA LEONES                                     V1, VT, ČKŠ-J

      nar.: 27.04.2017                                                          CMKU/KS/9069/17

      o.: Love Boy Saltus ze Záhrabské                      m.: Florette Gloria Leones

      ch.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová

      maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice

 

 

_____________________________________________________________________

Mezitřída                                                                                                              feny

 

50. HERMÍNA A FINTA F MORAVA                                          V1, VT, ČKŠ

      nar.: 07.10.2016                                                          CMKU/KS/8997/16

      o.: Shark A Finta F Top Target                      m.: Anastasie Audry A Finta F Morava

      ch. + maj.: Benešovská Jitka, Tyršova 24, 664 51 Šlapanice

 

 

_____________________________________________________________________

Třída vítězů                                                                                                         feny

 

51. ELSA SALTUS ZE ZAHRABSKE                                         V1, VT, ČKŠ, OKV

      Šampion Chorvatska, CAC, CACIB, ZZZ

      nar.: 05.02.2015                                                            CMKU/KS/8822/15

      o.: Skippy Saltus ze Zahrabske                                 m.: Roxana Saltus ze Zahrabske

      ch. : Skok Damir a Monika, Samobor

      maj.: Růžková Ludmila MVDr., Mezi Mosty 1846, 53003 Pardubice

 

 

______________________________________________________________________

 

 

_____________________________________________________________________

Třída veteránů                                                                                                         feny

 

52. BRAZILLIAN BEIRA MAR GLORIA LEONES               V1, VT, ČKŠ-V

      VT, ČKŠ, ČJŠ, CH. CZ, ZZZ, RH-TE, ZZP1, ZZO, BH

      nar.: 19.10.2008                                                           CMKU/KS/7608/08

      o.: Corry Bohemia Top Star                                 m.: Infinity Pepper Grand Calvera

      ch. : Zubrická Michaela, Klácelova 9, 560 02 Česká Třebová

      maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice                                           

  

__________________________________________________                         

 

 

                                Knírač velký černý

 

Třída otevřená                                                                                                         psi

 

53.  ASTERIX ARX PORTUNAE                                  V2, RES. ČKŠ

       BH

      nar.: 29.04.2016                                                          CMKU/KV/7391/16

      o.: Voyager´s Jack Daniels                                         m.: Andora pro Marii

      ch. : Konrádová Hana, Střehce 138, Uničov

      maj.: Žižka Petr, Koldín 71, 565 01 Choceň                                         

 

54.  BARRICHELLO RUBENS VON BUBLINGSHAUSEN V1, VT, ČKŠ, OKV

       JCH CZ, JCH VDH

      nar.: 24.04.2016                                                         CMKU/KV/7481/16

      o.: Rolls Royce von der Talmuhle                                   m.: Yahnina Fee Radinie

      ch. : Bernd Teodor a Ute Laumann

      maj.: Bohmová Nikola, Mánesova 21, 120 00 Praha 2

 

Mezitřída                                                                                                                 feny

 

55. ODETTA OLGA GOLDEST DANUBIUS                            V1, VT, ČKŠ

     ČKŠ, ZM

      nar.: 16.10.2016                                                           CMKU/KV/7485/16

      o.: Niko v. Lindelbrunn                                     m.: Happy Hilary Goldest Danubius

      ch.: Rohlenová Petra Bc., Rabyňská 739, 142 00 Praha 4

      maj.: Švorcovi Helena a Igor, Koperníkova 6, 408 01 Rumburk

______________________________________________________________________

 

Třída otevřená                                                                                                      feny

 

56. BELE VON BUBLINGSHAUSEN                                          V1, VT, ČKŠ, OKV

      nar.: 24.04.2016                                                            SE46915/2016

      o.: Rolls Royce von der Talmuhle                               m.: Yahnina Fee Radinie

      ch.: Bernd Teodor a Ute Laumann

      maj.: Caroline Andersson, Taxtorpsvagen 355, S-261 93 Saxtorp

______________________________________________________________________

Třída veteránů                                                                                                     feny

 

57. LAMBADA VON ERMADA                                                     V1, VT, ČKŠ-V

      nar.: 20.09.2009                                                           SE22454/2010

      o.: Larry  King Radinie                                                 m.: Dyebra von Ermada

      ch.. Dagmar a Hans Jurgen Erdmann

      maj.. Caroline Andersson, Taxtorpsvagen 355, S-261 93 Saxtorp

 

______________________________________________________________________

 

                              Knírač velký pepř a sůl

__________________________________________________

Mezitřída                                                                                                               feny

 

58. EIMMI VE-FI                                                                              V1, VT, ČKŠ, OKV

     2x CAJC, 2x BOJ

      nar.: 19.01.2017                                                         CMKU/KV/7505/17

      o.: Bosman z Grodu Ksiazat Pomorskich                   m.: Meggie Věčný rival

      ch.. Fialová Veronika, Volárna 13, 280 02

      maj.: Pilař Jaromír, Brněnská 32/66, 500 08 Hradec Králové

______________________________________________________________________

 

Tituly   finálových soutěží :

NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE TŘÍDY ŠTĚŇAT – 31. CHEANTAKE UPLUGGED

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST – 32. UNIVERSE Z VĚTROVA

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ MLADÝ PES – 29. KRISTIAN ERNST ASTRONAUT

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ VETERÁN – 48. ARMANNI POSLEDNÍ SKAUT

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ Z ČESTNÉ – 15. SOLAR STONE Z DIXIE

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ MALÝ KNÍRAČ – 30. HENDRICK´S DE VILLA CAYNA

 

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ  STŘEDNÍ KNÍRAČ – 40.  NABUCCO OD DALAJSKÉHO POTOKA

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ VELKÝ KNÍRAČ – 56. BELE VON BUBLINGSHAUSEN

 

 

NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ OKV – 30. HENDRICK´S DE VILLA CAYNA