Výsledky OKV Dvůr Králové n. L. 7.5.2016 Autor: -mz- (zajickova@kostax.cz), Téma: Výstavy Vydáno dne 18. 05. 2016 (2550 přečtení) Rozhodčí: Lenka Fairaislová Knírač malý bílý
Třída mladých psi
01. CIPÍSEK VAŠATA V1, ČKŠ-J nar.: 15.05.2015CMKU/KM/10030/15 o.: Lucky Boy White Star ofRainbowlandm.: XerrieŠvarcava ch.+ maj.: Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk ___________________________________________________________________ Mezitřída psi
02. GIGOLO BIANCO of TAITA´S USHABTI V1, ČKŠ, OV nar.: 07.02.2015 CMKU/KM/10313/16 o.: Blaylock Love meTender m.: BlaylockPimPam Pum chov.: CH. + W. Stamm maj.:Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín ____________________________________________________________________
Třída otevřená psi
03. BAIRRE VAŠATA V1, ČKŠ nar.: 04.02.2014 CMKU/KM/9417/14 o.: KarwishStrutYourStuff m.: XerrieŠvarcava ch. + maj..:Nováková Radmila, Kyjevská 1156, 564 01 Žamberk
04. FELIX REZLARK V2, r.ČKŠ nar.: 22.11.2014 CMKU/KM/9819/14 o.: Lucky Boy White Star ofRainbowland m.: UrticaMengoCelebration ch.: Ing. Larisa Rezková maj.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín ______________________________________________________________________ Mezitřída feny
05. GIULLIA BIANCO of TAITA´S USHABTI V1, ČKŠ nar.: 07.02.2015 CMKU/KM/10312/16 o.: Blaylock Love meTender m.: BlaylockPimPam Pum chov.: CH. + W. Stamm maj.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín
______________________________________________________________________ Třída otevřená feny
06. GENA LEE NOLIN GRASANT V1, ČKŠ, OV nar.: 14.06.2013 CMKU/KM/9382/13/15 o.: BlaylockMovesLikeJagger m.: Limited EditionGrasant chov.: Anna Bielinska maj.: Marková Hedvika, Malá Hraštice 151, 262 03 Nový Knín
Knírač malý černostříbřitý
Třída mladých psi
07. CHINON´S UNCONDITIONAL LOVE V1, ČKŠ-J nar.: 23.02.2015DK 03833/15 o.: WildRush´sDreamCatcher m.: Chinon´sMagicMiracle ch.: Helle Agerskov maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86, PSČ 267 51 _____________________________________________________________________ _ Třída vítězů psi
08. ARTHUR BELU la REINA Klub. Vítěz V1, ČKŠ, OV nar.: 30.06.2013 CMKU/KM/9213/13 o.: Babi King Bohemia Vulkan m.: Lucky Star Silver Grand Calvera ch. : Králová Jitka maj.: Kleckerová Tereza, Vycpálkova 399, 149 00 Praha 4
______________________________________________________________________ Třída veteránů psi
09. SAILER´S CD DEATHY HALLOW CH SK, HU V1, ČKŠ-V nar.: 26.08.2007 CMKU/KM/6613/09 o.: R CeniBenetaO´Breim m.: Sailer´s HF Olga ch.: David Reis de Cavalho maj.: Páleníková Dobromila MVDr., Borová 17, 566 01 Vysoké Mýto
Třída otevřená feny
10. EMMA DIBLÍK V2 nar.: 30.05.2013CMKU/KM/9173/13 o.: Dog-Otho´sAmericanGigolo m.: Quimera Silver Grand Calvera ch.: + maj.: Smetanová VěraPharm.Dr., K Metelce 409, 503 11 Svobodné Dvory
11. ESME DIBLÍK V1, ČKŠ nar.: 30.05.2013 CMKU/KM/9171/13 o.: Dog-Otho´sAmericanGigolo m.: Quimera Silver Grand Calvera ch.: + maj.: Smetanová VěraPharm.Dr., K Metelce 409, 503 11 Svobodné Dvory
Knírač malý černý ______________________________________________________________________ Mezitřída psi
12. BLACK DIAMOND Z VĚTROVA JCH V1, ČKŠ, OV nar.: 30.08.2014 CMKU/KM/9716/14 o.: Offset Rezlark m.: GordonaRezlark ch.+maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké nad Jizerou
______________________________________________________________________ Třída štěňat feny
13. ELISHABETH PFANTOM of EUROPE VN1 nar.: 21.11.2015CMKU/KM/10235/15 o.: Ding – DongRezlark m.: FleurineAndrois ch. + maj.: Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 503 16
______________________________________________________________________ Třída mladých feny
14. CINDERELLA PARISETTE VD2 nar.: 08.03.2015 CMKU/KM/9924/15 o.: DevilishLuckAndrois m.: TullamoreDewAndrois ch.: Vostřáková Klára maj.: Bohatcová Petra, Spojovací 229, 285 07 Rataje nad Sázavou
15. CRUELLA DEVILL NOČNÍ STRÁŽCE V1, ČKŠ-J nar.: 12.07.2015 CMKU/KM/10094/15 o.: His Eminence Androis m.: Bazinga Noční strážce ch. + maj.: Cihelková Vladimíra, Na chmelnici 412, 250 89 Lázně Toušeň
16. MIA BLACK SAMBA VD3 nar.: 09.06.2015 CMKU/KM/10075/15 o.: King Samuel Black Samba m.: By TheWayGoldton ch.: Křížek Stanislav maj.: Hošková Monika, Na pěšince 691, 588 13 Polná
______________________________________________________________________ Třída vítězů feny
17. KATHERINE ANDROIS Klub. šamp. V1, ČKŠ nar.: 19.04.2009 CMKU/KM/6617/09/13 o.: Ypsilon Androis m.: Luciana Androis ch.: Zaoralová Andrea maj.: Puhaná Jitka, Bartoňova 826, 530 12 Pardubice
Knírač malý pepř a sůl
Třída mladých psi
18.IVANHOE PEPPER ANDROIS V1 nar.: 04.01.2015CMKU/KM/9847/15 o.:Ismael Ernst Astronaut m.: CayennePepperAndrois ch.: Zaoralová Andrea maj.: Joudalová Hana, Nábř. P. Bezruče 1268, 356 01 Sokolov
19. RYAN Z VĚTROVA V2 nar.: 06.04.2015 CMKU/KM/9941/15 o.:Hildebert´sOwenWilson m.: Madam Rezlark ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké n. Jizerou
______________________________________________________________________ Třída mladých feny
20. SCARLETT Z VĚTROVA V1, ČKŠ-J nar.: 06.04.2015 CMKU/KM/9946/15 o.:Hildebert´sOwenWilson m.: Liberty Bell MoldauNorth ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 512 11 Vysoké n. Jizerou
21. YAMAHA ROYAL STAR ASTRONAUT V2,r.ČKŠ nar.: 02.04.2015 CMKU/KM/9951/15 o.: Zeus PepperAstronaut m.: SolimansCloseEnought ch.: Suchá Miroslava maj.: Kvasilová Renáta, Kosice 140, 503 51 Chlumec nad Cidlinou
___________________________________________________________________ Mezitřída feny
22. PHILADELPHIA Z VĚTROVA VD1 nar.: 27.08.2014 CMKU/KM/9724/14 o.: Iggy Pop z Marzemu m.: Madam Rezlark ch.: Berková Eva maj.: Fořt Bohumil, Robousy č. 94, 506 01 Jičín
___________________________________________________________________ Třída otevřená feny
23. ODYSEA Z VĚTROVA JCH V1, ČKŠ nar.: 16.07.2013 CMKU/KM/9244/13 o.: Empire CreatoratMoldauNorth m.: Madam Rezlark ch. + maj.: Berková Eva, Horní Tříč 71, 513 01 Vysoké nad Jizerou
______________________________________________________________________ Třída vítězů feny
24. ARTEMIS EILEITHYIA Z NOVÉHO ETYNKU CH ČR, CH UA V1,ČKŠ,OV nar.: 05.03.2012 CMKU/KM/8534/12 o.: Chuvisco da Boa Barbam.: JeanneD´Arc z Marzemu ch. + maj.: Goga Jozef, Riegerova 160, 378 42 Nová Včelnice
Knírač střední černý
Třída čestná psi
25. QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA ICH, CH ČR, SK, HR, HU V1 nar.: 25.05.2012 CMKU/KS/ 8261/12 o.: LazarasDukeof Earl m.: Legenda od Dalajského potoka ch.: Kaprálková Martina ing. arch. maj.: manž. Stránských, Labská 14, 530 02 Pardubice ______________________________________________________________________ Mezitřída feny
26. DARK LUCK GRAND CALVERA V1, ČKŠ nar.: 16.09.2014CMKU/KS/8680/14 o.: CherniStrazhnikTimlyFind m.: Dark Beaty Grand Calvera ch. + maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86, 267 51 ______________________________________________________________________ Třída otevřená feny
27. BELLA MARGARITA SILESIANA V1, ČKŠ nar.: 07.01.2014 CMKU/KS/8567/14 o.: Miku´sGerrom.: Kontinuita od Kobylího potoka ch.: Ryšánková Bronislava maj.: Munzarová Jelena, Na rozhraní 1378, 500 12 Hradec Králové ______________________________________________________________________ Třída vítězů feny
28. ZOLA BLACK GRAND CALVERA NV, V CSV V1, ČKŠ, OV nar.: 31.10.2013 CMKU/KM/8562/13 o.: Fadi Black Grand Calvera m.: ZZ Black Grand Calvera ch. + maj.: Havelková Denisa, Chlustina 86, 267 51
Knírač střední pepř a sůl
Třída vítězů psi
29. FORESTER GLORIA LEONES NV, KV SK, JCH NENASTOUPIL nar.: 17.07.2011CMKU/KS/8102/11 o.: Grand Sen Donegal m.: Alacre Artemis Gloria Leones ch. + maj.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová ______________________________________________________________________ Třída mladých feny
30. DARLENE ALARM BESKYD NENASTOUPIL nar.: 01.04.2015 CMKU/KS/8733/15 o.: Rapid Reflex Alarm Beskyd m.: Ideal Image Alarm Beskyd ch.: Fajkusová Lenka maj.: Pfeifer Karel, Na stráni 223, 530 02 Mikulovice
31. MELISSA GLORIA LEONES V1, ČKŠ nar.: 26.04.2015 CMKU/KS/8748/15 o.: von Shaman´sTizNow Grand Calvera m.: Diamond Gloria Leones ch. + maj.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová ______________________________________________________________________ Mezitřída feny
32. ELSA SALTUS ZE ZÁHRABSKÉ V2, r.ČKŠ nar.: 05.02.2015 CMKU/KS/8822/15 o.: SkippySaltus ze Záhrabské m.: Roxana Saltus ze Záhrabské ch.: Skok Damir a Monika maj.: Svobodová Ludmila MVDr., Kpt. Nálepky 237, 530 02 Pardubice
33. ŽALTVYKSTÉ VAIVORYKŠTÉ JCH V1, ČKŠ nar.: 23.10.2014 CMKU/KS/8722/15 o.: Imogen Gloria Leones m.: JetaimeTalhiGraffity ch.: Alma Versickiene maj.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
______________________________________________________________________ Třída otevřená feny
34. HAITI GLORIA LEONES ICH, CH ČR, PL V1, ČKŠ, OV nar.: 28.01.2013 CMKU/KS/8376/13 o.: von Shaman´sTizNow Grand Calvera m.: Grand Sen Erra Gloria Leones ch. + maj.: Zubrická Michaela, Moravská 832, 560 02 Česká Třebová
Třída pracovní feny
35. KIFISIA GLORIA LEONES V1, ČKŠ nar.: 04.05.2014 CMKU/KS/8585/14 o.: Armanni Poslední skaut m.: Dispensa Gloria Leones ch.: Zubrická Michaela maj.: Dražanová Jitka MUDr., Chrudimská 814, 530 02 Pardubice ______________________________________________________________________ Třída vítězů feny
36. BRAZILLIAN BEIRA MAR GLORIA LEONES CH ČR, CH KCHK V1, ČKŠ nar.: 19.10.2008 CMKU/KS/7608/08/12 o.: Corry Bohemia Top Star m.: Infinity Pepper Grand Calvera ch. : Zubrická Michaela maj.: Loužilová Hana, Chrudimská 814, 530 02 Pardubice
Knírač velký černý
Třída otevřenápsi
37. CARAVAGGIO MADECKI V1, ČKŠ nar.: 20.11.2012 CMKU/KV/6813/12 o.: Larry King Radinie m.: Lucky Laurence Triumetal ch.: Madecká Jana Bc. maj.: Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 503 16
38. CRASH NARSILION V2 nar.: 08.05.2013 CMKU/KV/6929/13 o.: Xelov.d.VillaKlara m.: Alexis Narsilion ch.: Urbanová Jana maj.: Ježková Jolana, K Cikánu 100, 500 08 Hradec Králové
39. NICK NEIRO GARDEN V3 nar.: 09.04.2012 SPKP 1877 o.: Art z Olomoucké pevnůstky m.: JessyNeiro Garden ch.: Horváth Marcel maj.: Volejník Martin, Barchůvek 35, 504 01 Nový Bydžov
Třída vítězů psi 40. ARCHER ARROW EARL BLACK Grand CH SK, CH A V1, ČKŠ, OV nar.: 21.06.2013 CMKU/KV/6939/13 o.: DevilDennyGoldestDanubius m.: Geisha z Bedýnky ch. + maj.: Friedlaenderová Dagmar, Velvarská 1702/23, 160 00 Praha 6
Třída čestná psi
41. DON JUAN RADINIE CH KCHK, CH ČR, BaH, Grand CH V1 nar.: 18.01.2011 CMKU/KV/6537/11 o.: MissingRavel m.: Lady v. Kossower Land ch.: Glänznerová Helena maj.: Zelenková Miroslava, Dolní Přím 1, 503 16
Třída dorostu feny
42. FRIXIE OD DEVÍTI VRB VN1 nar.: 17.09.2015 CMKU/KV/7279/15 o.: Apollo vomSchlossEhrenberg m.: Bora od Devíti vrb ch.: Boháčová Kateřina maj.: Kamenická Lenka + Žižka J., Příčná 386, 533 45 Opatovice n. L.
______________________________________________________________________ Mezitřída feny
43. SIMONETTE v. BLACKMOORE NENASTOUPIL nar.: 03.02.2015 CMKU/KS/7361/16 o.: Frajer FrenkieGoldestDanubius m.: BlackmooreRadinie ch.: Müller H. maj.: Rohlenová Petra, Rabyňská 739, 142 00 Praha 4 ______________________________________________________________________ Třída otevřená feny
44. AGRIPPINA GIOM KASTASI VD nar.: 02.01.2014 CMKU/KS/7007/14 o.: Odin v. Dammkrugm.: DaraGiom v. Elberfeld ch.: Zwillingová Kateřina maj.: Pencáková Michaela, Maxe Malého 138, 503 01 Hradec Králové
45. BRIXIE VE-FI V1, ČKŠ nar.: 16.02.2014CMKU/KV/7026/14 o.: Abel od Devíti vrb m.: KiangavomHorren ch.: Fialová Veronika maj.: Pilař Jaromír, Brněnská 32, 500 08 Hradec Králové
______________________________________________________________________ Třída pracovní feny
46. PIGGI CHOV PAULI V1, ČKŠ, OV nar.: 22.12.2012 CMKU/KV/6824/12 o.: RichieZdestru m.: ZiggyBitt Box ch.: Paulík Juraj maj.: Myšáková Ludmila, Čestice 115, 517 41 Kostelec nad Orlicí
______________________________________________________________________ Třída veteránů feny
47. GINNI WESSELY VOM LOBBACHTAL ICH, CH ČR, CH KCHK V1, ČKŠ-V nar.: 07.04.2006 CMKU/KV/5792/06 o.: Blizzardv.d.Talmühlem.: Roma vomLobbachtal ch.: Sentiwany S. + Roth M. maj.: Kamenická Lenka + Žižka J., Příčná 386, 533 45 Opatovice n. L.
Tituly finálových soutěží: NEJKRÁSNĚJŠÍ ZE TŘÍDY ŠTĚŇAT – kat. číslo 13 ELISHABETH PHANTOM OF EUROPE
NEJKRÁSNĚJŠÍ DOROST – kat. číslo 42 FRIXIE OD DEVÍTI VRB
NEJKRÁSNĚJŠÍ MLADÝ PES – kat. číslo 7 CHINON´S UNCONDITIONAL LOVE
NEJKRÁSNĚJŠÍ VETERÁN – kat. číslo 47 GINNI WESSELY VOM LOBBACHTAL
NEJKRÁSNĚJŠÍ PES ZE TŘÍDY ČESTNÉ – kat. číslo 25 QUERUBIN OD DALAJSKÉHO POTOKA
NEJKRÁSNĚJŠÍ MALÝ KNÍRAČ – kat. číslo 8 ARTHUR BELU LA REINA
NEJKRÁSNĚJŠÍ STŘEDNÍ KNÍRAČ – kat. číslo 34 HAITI GLORIA LEONES
NEJKRÁSNĚJŠÍ VELKÝ KNÍRAČ – kat. číslo 40 ARCHER ARROW EARL BLACK
NEJKRÁSNĚJŠÍ KNÍRAČ OBLASTNÍ KLUBOVÉ VÝSTAVY – kat. číslo 34 HAITI GLORIA LEONES
|